ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(2) 2.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(3) 3.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(5) 2.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(6) 3.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(8) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(9) 3.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(10) 4.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(11) 5.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(12) 6.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(13) 7.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(14) 8.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
HOŘÁK Jan CZE CZE CZECH REPUBLIC
(16) 2.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(17) 3.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(18) 4.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(20) 2.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(21) 3.
POLIDOROVÁ Linda CZE CZE CZECH REPUBLIC
(22) 4.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(23) 5.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(24) 6.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(25) 7.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(26) 8.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(28) 1.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(29) 2.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(30) 3.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(31) 4.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(32) 5.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(33) 6.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(34) 7.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(36) 2.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 3.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(38) 4.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(39) 5.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(40) 6.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(41) 7.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(42) 8.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(43) 9.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(44) 10.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(45) 11.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(46) 1.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(47) 2.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(48) 3.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(50) 2.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 3.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(52) 4.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(55) 2.
SAYLAR Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(56) 3.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(57) 4.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY