ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Sanok, POL, 23.11. - 25.11.2018


Heat Results

 
3. Distance 
LADIES  HEATS  1000 m
RACE: 261    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 36.  BURIĆ Katarina CRO CRO 2:04.539  
2 (2) 16.  PENCHEVA Zornica BUL BUL 2:04.688  
3 (4) 215.  MYKHALCHUK Diana UKR UKR 2:04.925  
4 (1) 210.  DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR 2:06.771  
RACE: 262    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 112.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:41.950  
2 (3) 200.  DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR 1:44.539  
3 (2) 37.  IVANDIĆ Danijela CRO CRO 1:48.340  
- (1) 14.  DZHUSTROVA Lilia BUL BUL PEN. impeding->to B
RACE: 263    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 7.  TALAYEVA Volha BLR BLR 1:44.806  
2 (2) 49.  VANKOVA Petra CZE CZE 1:44.924  
3 (5) 35.  AŠČIĆ Valentina CRO CRO 1:47.317  
4 (4) 15.  MILKOVA Jana BUL BUL 1:50.609  
5 (3) 86.  KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN 2:01.909  
 
LADIES  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 273    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 210.  DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR 1:50.881  
2 (3) 14.  DZHUSTROVA Lilia BUL BUL 1:53.666  
3 (1) 86.  KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN 1:59.515  
RACE: 274    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 7.  TALAYEVA Volha BLR BLR 1:39.417  
2 (4) 36.  BURIĆ Katarina CRO CRO 1:39.525  
3 (2) 35.  AŠČIĆ Valentina CRO CRO 1:42.131  
4 (5) 16.  PENCHEVA Zornica BUL BUL 1:43.559  
5 (3) 15.  MILKOVA Jana BUL BUL 1:48.118  
RACE: 275    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 49.  VANKOVA Petra CZE CZE 1:46.442  
2 (1) 112.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:46.631  
3 (2) 200.  DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR 1:46.932  
4 (5) 215.  MYKHALCHUK Diana UKR UKR 1:47.133  
5 (4) 37.  IVANDIĆ Danijela CRO CRO 1:48.384  
 
LADIES  FINAL  1000 m
RACE: 315    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 210.  DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR 1:49.365  
2 (2) 14.  DZHUSTROVA Lilia BUL BUL 1:49.589  
3 (3) 86.  KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN 1:58.605  
RACE: 316    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 16.  PENCHEVA Zornica BUL BUL 1:49.326  
2 (2) 200.  DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR 1:49.570  
3 (3) 215.  MYKHALCHUK Diana UKR UKR 1:49.923  
4 (5) 37.  IVANDIĆ Danijela CRO CRO 1:50.448  
5 (4) 15.  MILKOVA Jana BUL BUL 1:50.512  
RACE: 317    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 112.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:37.631  
2 (1) 7.  TALAYEVA Volha BLR BLR 1:37.655  
3 (2) 36.  BURIĆ Katarina CRO CRO 1:37.838  
4 (4) 49.  VANKOVA Petra CZE CZE 1:37.841  
5 (3) 35.  AŠČIĆ Valentina CRO CRO 1:42.759  



ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Sanok, POL, 23.11. - 25.11.2018


Distance Classification


LADIES 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. A 1. 112.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 34 1 1:37.631
  2. A 2. 7.  TALAYEVA Volha BLR BLR 21 2 1:37.655
  3. A 3. 36.  BURIĆ Katarina CRO CRO 13 3 1:37.838
  4. A 4. 49.  VANKOVA Petra CZE CZE 8 4 1:37.841
  5. A 5. 35.  AŠČIĆ Valentina CRO CRO 5 5 1:42.131
  6. B 1. 16.  PENCHEVA Zornica BUL BUL 5 6 1:43.559
  7. B 2. 200.  DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR 3 7 1:44.539
  8. B 3. 215.  MYKHALCHUK Diana UKR UKR 2 8 1:47.133
  9. B 4. 37.  IVANDIĆ Danijela CRO CRO 1 9 1:48.340
  10. B 5. 15.  MILKOVA Jana BUL BUL 10 1:48.118
  11. C 1. 210.  DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR 11 1:49.365
  12. C 2. 14.  DZHUSTROVA Lilia BUL BUL 12 1:49.589
  13. C 3. 86.  KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN 13 1:58.605