Danubia 1 - Austrian Open 2017 , Hart bei Graz, AUT, 08.09. - 10.09.2017


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(2) 2.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(4) 4.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(5) 5.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(6) 6.
FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(7) 7.
GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(8) 8.
LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK PRESOV
(9) 9.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(10) 10.
ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR KIEV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(12) 2.
GYUROV Asen BUL BUL SOFIA
(13) 3.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(14) 4.
DOVHOPOLYI Artemii UKR-KIEV UKR KIEV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(15) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(16) 2.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(17) 3.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(18) 4.
GRYGAROVÁ Lenka CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(19) 5.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(20) 6.
LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(21) 7.
ALBERT Katalin ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(22) 8.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(23) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(24) 2.
DAPCHEV Petko BUL BUL SOFIA
(25) 3.
VOLMER Sebastian ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(26) 4.
VARGOSKO Jan SVK-ELBA SVK PREŠOV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(28) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(29) 3.
TSIASELKINA Maryia BLR BLR BELARUS
(30) 4.
GYUROVA Kalina BUL BUL SOFIA
(31) 5.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(32) 6.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(33) 7.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(34) 8.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(35) 9.
KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL BIALYSTOK
(36) 10.
LISOWSKA Julia POL-JUV POL BIALYSTOK
(37) 11.
TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(38) 12.
TKACZUK Wiktoria POL POL POLAND
(39) 13.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(40) 14.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(41) 15.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
(42) 16.
PAVLIKOVÁ Simona SVK-SKMA SVK PRESOV
(43) 17.
CIRTI Sema TUR TUR TURKEY
(44) 18.
MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR KIEV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(46) 2.
ANGELOV Kaloyan BUL BUL SOFIA
(47) 3.
POSAVEC Jan CRO CRO CROATIA
(48) 4.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(49) 5.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(50) 6.
KMETYKÓ Péter HUN HUN HUNGARY
(51) 7.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(52) 8.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(53) 9.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(54) 10.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(55) 11.
KRŪZBERGS Roberts LAT LAT LATVIA
(56) 12.
CIELAVS Kristaps LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(57) 13.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(58) 14.
BORYS Tomasz POL-JUV POL BIALYSTOK
(59) 15.
MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL BIALYSTOK
(60) 16.
ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(61) 17.
GISZKA Krystian POL POL POLAND
(62) 18.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(63) 19.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(64) 20.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(65) 21.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(66) 22.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(67) 23.
EREN Muhammed TUR TUR TURKEY
(68) 24.
IOFIN Denys UKR-KIEV UKR KIEV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(69) 1.
ATROSHCHANKA Valeryia BLR BLR BELARUS
(70) 2.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(71) 3.
BICANOVÁ Adéla CZE CZE CZECH REPUBLIC
(72) 4.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(73) 5.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(74) 6.
WITULSKA Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(75) 7.
MIŁKOWSKA Karolina POL POL POLAND
(76) 8.
WILGA Magdalena POL POL POLAND
(77) 9.
ALBERT Júlia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(78) 10.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(79) 11.
UZAKOVA Mariya UKR-KIEV UKR KIEV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(80) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(81) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(82) 3.
KRSTIĆ Mak BIH-BOSNA BIH SARAJEVO
(83) 4.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(84) 5.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(85) 6.
MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(86) 7.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(87) 8.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(88) 9.
KRŪZBERGS Karlis LAT LAT LATVIA
(89) 10.
DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL BIALYSTOK
(90) 11.
ADAMSKI Paweł POL POL POLAND
(91) 12.
KUCZYŃSKI Łukasz POL POL POLAND
(92) 13.
TIMÁR Ádám ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(93) 14.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(94) 15.
AYDEM Fatih TUR TUR TURKEY
(95) 16.
KARADENIZ Muhammet TUR TUR TURKEY
(96) 17.
ÖZDEN Fatih TUR TUR TURKEY
(97) 18.
SAYLAR Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(98) 19.
HANDEI Oleh UKR-KIEV UKR KIEV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(99) 1.
YAKIMOVA Anna BUL-SKKHL BUL SOFIA
(100) 2.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(101) 3.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(102) 4.
SZÖCS Renáta ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(103) 5.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(104) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(105) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(106) 3.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(107) 4.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(108) 5.
VIGANTS Endijs LAT-KSS LAT OZOLNIEKI
(109) 6.
IMRE Emil ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(110) 7.
CAKO David SRB SRB SERBIA
(111) 8.
HANDEI Volodymyr UKR-KIEV UKR KIEV