ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Sanok, POL, 23.11. - 25.11.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(2) 2.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(3) 3.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(4) 4.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(5) 5.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(6) 6.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(7) 7.
CHAPIDZE Kira UKR-KHV UKR KHARKIV
(8) 8.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
(9) 9.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(10) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(11) 2.
KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL SOFIA
(12) 3.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(13) 4.
TOSKOV Nikolas BUL-ICP BUL SOFIA
(14) 5.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(15) 6.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(16) 7.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(17) 8.
SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(18) 9.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(19) 10.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(20) 11.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(22) 2.
PAVLOVA Bogoslava BUL-ICP BUL SOFIA
(23) 3.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(24) 4.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(25) 5.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(26) 6.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(27) 7.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(28) 8.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(29) 9.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(30) 10.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(31) 11.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(32) 12.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(33) 13.
WAWER Michalina POL-GIZ POL GIŻYCKO
(34) 14.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(35) 15.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(36) 16.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(37) 17.
KOTOWSKA Marta POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(38) 18.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(39) 19.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(40) 20.
GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(41) 21.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(42) 22.
PASZKOWSKA Magdalena POL-WMKS POL OLSZTYN
(43) 23.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(44) 24.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(45) 25.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(46) 1.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(47) 2.
KUMURDJIEV Stefan-Alexander BUL-ICP BUL SOFIA
(48) 3.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(49) 4.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(50) 5.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(51) 6.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(52) 7.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(53) 8.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(54) 9.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(55) 10.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(56) 11.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(57) 12.
BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(58) 13.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(59) 14.
KRAUSE Michał POL-ORZEL POL ELBLAG
(60) 15.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(61) 16.
DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL GDAŃSK
(62) 17.
DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL GDAŃSK
(63) 18.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(64) 19.
MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR KHARKIV
(65) 20.
TOPCHII Maksym UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(66) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(67) 2.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(68) 3.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(69) 4.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(70) 5.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(71) 6.
YERMEK Malika KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(72) 7.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(73) 8.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(74) 9.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(75) 10.
KUCHTA Martyna POL-GIZ POL GIŻYCKO
(76) 11.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(77) 12.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(78) 13.
SZPUDA Maja POL-JUV POL BIALYSTOK
(79) 14.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(80) 15.
ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL BIALYSTOK
(81) 16.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(82) 17.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(83) 18.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(84) 19.
KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL GDANSK
(85) 20.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(86) 21.
REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR KHARKIV
(87) 22.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
(88) 23.
STARCHENKO Mariia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(89) 1.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(90) 2.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(91) 3.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(92) 4.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(93) 5.
DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL GIŻYCKO
(94) 6.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(95) 7.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(96) 8.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(97) 9.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(98) 10.
SULIMA Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(99) 11.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
(100) 12.
MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL GDANSK
(101) 13.
SYREK Seriusz POL-WMKS POL OLSZTYN
(102) 14.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV
(103) 15.
MOSHENSKYI Bohdan UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(104) 1.
DOMBROVSKAJA Jana BLR BLR BELARUS
(105) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(106) 3.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(107) 4.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(108) 5.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(109) 6.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(110) 7.
TÓTH Eszter HUN HUN HUNGARY
(111) 8.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(112) 9.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(113) 10.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(114) 11.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(115) 12.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(116) 13.
KASSENULY Rakhat KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(117) 14.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 15.
TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL OPOLE
(119) 16.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(120) 17.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(121) 18.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(122) 19.
ŚLIŻEWSKA Sara POL POL POLAND
(123) 20.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(124) 21.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(125) 22.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(126) 23.
SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL GDANSK
(127) 24.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(128) 25.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU ROMANIA
(129) 26.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(130) 27.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(131) 28.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(132) 29.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(133) 30.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(134) 31.
CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR KHARKIV
(135) 32.
DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR KHARKIV
(136) 33.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
(137) 34.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
(138) 35.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(139) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(140) 2.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(141) 3.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(142) 4.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(143) 5.
ANGELOV Kaloyan BUL BUL SOFIA
(144) 6.
DAPCHEV Petko BUL BUL SOFIA
(145) 7.
ZOTEV Kostadin BUL BUL SOFIA
(146) 8.
KALCHEV Lubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(147) 9.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(148) 10.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(149) 11.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(150) 12.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(151) 13.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(152) 14.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(153) 15.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(154) 16.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(155) 17.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(156) 18.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(157) 19.
KHVAN Anton KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(158) 20.
ZHANISSOV Sanzhar KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(159) 21.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(160) 22.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(161) 23.
WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(162) 24.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(163) 25.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(164) 26.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(165) 27.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(166) 28.
BIELECKI Jakub POL POL POLAND
(167) 29.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(168) 30.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(169) 31.
ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL GDANSK
(170) 32.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(171) 33.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV
(172) 34.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(173) 35.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(174) 36.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(175) 37.
FEDORENKO Danylo UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(176) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(177) 2.
GYUROVA Kalina BUL BUL SOFIA
(178) 3.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(179) 4.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(180) 5.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(181) 6.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(182) 7.
KHAN Yana KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(183) 8.
WILGA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(184) 9.
TOPOLSKA Gabriela POL POL POLAND
(185) 10.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(186) 11.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(187) 12.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(188) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(189) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(190) 3.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(191) 4.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(192) 5.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(193) 6.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(194) 7.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(195) 8.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(196) 9.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(197) 10.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(198) 11.
SERIKBAY Daniyar KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(199) 12.
BEISEYEV Nurlybek KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(200) 13.
DINMUKHAMED Zholdas KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(201) 14.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(202) 15.
BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL OPOLE
(203) 16.
DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL BIALYSTOK
(204) 17.
GISZKA Krystian POL POL POLAND
(205) 18.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(206) 19.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(207) 20.
NEMIRO Nikita UKR-KHV UKR KHARKIV
(208) 21.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(209) 22.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(210) 1.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(211) 2.
DZHUSTROVA Lilia BUL BUL SOFIA
(212) 3.
MILKOVA Jana BUL BUL SOFIA
(213) 4.
PENCHEVA Zornica BUL BUL SOFIA
(214) 5.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(215) 6.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(216) 7.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(217) 8.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(218) 9.
KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN SZEGED
(219) 10.
WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(220) 11.
DOLGOPOLOVA Mariya UKR-KHV UKR KHARKIV
(221) 12.
DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR KYIV
(222) 13.
MYKHALCHUK Diana UKR UKR UKRAINE
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(223) 1.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(224) 2.
GEORGIEV Dimitar BUL BUL SOFIA
(225) 3.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(226) 4.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(227) 5.
GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL GDANSK
(228) 6.
SAYLAR Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(229) 7.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY
(230) 8.
NEMIRO Vladyslav UKR-KHV UKR KHARKIV
(231) 9.
POKROVSKYI Dmytro UKR-KHV UKR KHARKIV
(232) 10.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(233) 11.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV