Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 78    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:38.740  
2 (5) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:38.861  
3 (6) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:45.454  
4 (4) 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 2:50.278  
5 (1) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:52.045  
6 (2) 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 2:54.079  
RACE: 79    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:45.235  
2 (6) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:45.570  
3 (3) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:45.846  
4 (1) 173.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:55.416  
5 (4) 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 3:07.124  
6 (2) 29.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 80    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 2:46.108  
2 (4) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:48.055  
3 (1) 41.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 2:57.731  
4 (3) 32.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 3:08.423  
- (5) 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL PEN. impeding
- (6) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL PEN. off track
RACE: 81    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:43.963  
2 (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:44.005  
3 (3) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 2:44.348  
4 (1) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 2:59.990   advanced
5 (6) 31.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL NO TIME finished
6 (7) 85.  PIĄTKOWSKI Dawid POL-JUV POL NO TIME finished
- (2) 82.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL PEN. impeding
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 89    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 2:31.393  
2 (3) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 2:32.205  
3 (2) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:32.877  
4 (1) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:40.944   advanced
5 (6) 41.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 2:45.565  
6 (5) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL NO TIME finished
7 (7) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL NO TIME finished
RACE: 90    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 3:03.523  
2 (3) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 3:03.682  
3 (5) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 3:04.005  
4 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 3:04.143  
5 (6) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 3:05.283  
6 (4) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 3:13.126  
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 94    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 2:46.097  
2 (6) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:47.117  
3 (3) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:47.710  
4 (5) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:48.420  
5 (7) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:59.587  
6 (4) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 3:10.203  
- (2) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL PEN. no start
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 107    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 44.137
2 (1) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 45.663
3 (4) 173.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 47.963
4 (3) 29.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 57.562
RACE: 108    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.338
2 (4) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 44.456
3 (1) 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 1:27.003   advanced
4 (3) 31.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 109    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 46.060
2 (1) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 46.701
3 (4) 32.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 54.103
- (2) 82.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL PEN. yellow card
RACE: 110    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 42.700
2 (4) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 44.237
3 (3) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.365
4 (5) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 53.720
- (2) 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL PEN. 2 false starts
RACE: 111    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.894
2 (1) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.940
3 (4) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 54.362
4 (2) 85.  PIĄTKOWSKI Dawid POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 112    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 45.864
2 (3) 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 49.470
3 (2) 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 51.377
4 (1) 41.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 51.740
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 125    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 43.109
2 (2) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 44.711
3 (3) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.302
4 (4) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 45.625
5 (5) 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 49.246
RACE: 126    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.268
2 (1) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.354
3 (4) 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 51.695
- (3) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL PEN. 2 false starts
RACE: 127    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.462
2 (2) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.818
3 (3) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 46.707
- (4) 32.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL PEN. no start
RACE: 128    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 44.050
2 (2) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 44.128
3 (4) 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 46.824
4 (3) 173.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 47.976
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 135    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 42.609
2 (2) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.226
3 (3) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.333
4 (4) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.434
RACE: 136    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.382
2 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.399
3 (4) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 45.017
4 (3) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 140    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 42.217
2 (2) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.376
3 (3) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.446
4 (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.550
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 154    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:44.869  
2 (1) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:44.874  
3 (3) 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 1:52.367   advanced
4 (2) 29.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 2:00.035  
RACE: 155    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:44.065  
2 (1) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:46.574  
3 (2) 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 1:51.944  
4 (4) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:52.931  
RACE: 156    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:41.661  
2 (4) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:44.648  
3 (1) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 1:50.261  
4 (3) 31.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 157    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 1:36.461  
2 (2) 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:41.055  
3 (4) 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 1:44.136  
4 (1) 41.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 1:45.803  
RACE: 158    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:59.228  
2 (2) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:59.463  
3 (3) 32.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 2:04.276  
4 (4) 85.  PIĄTKOWSKI Dawid POL-JUV POL 2:08.438  
RACE: 159    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:35.193  
2 (5) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:36.227  
3 (2) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:37.723  
4 (1) 173.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 1:43.796  
5 (4) 82.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:43.896  
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 173    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 1:44.488  
2 (4) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:44.598  
3 (3) 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:48.436   advanced
4 (5) 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:49.185  
5 (2) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:55.374  
RACE: 174    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:38.992  
2 (1) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:39.130  
3 (3) 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 1:42.722  
4 (4) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 1:48.149  
RACE: 175    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:52.242  
2 (4) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:52.505  
3 (2) 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:58.047  
4 (3) 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 2:02.803  
RACE: 176    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:47.410  
2 (2) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:47.477  
3 (4) 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:47.560  
4 (3) 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 1:53.985  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 196    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:43.778  
2 (1) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:44.230  
3 (2) 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:44.287  
4 (4) 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:46.254  
RACE: 197    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 1:37.628  
2 (2) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:38.127  
3 (1) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:38.145  
4 (4) 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:39.525  
5 (5) 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1:56.260  
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 207    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 1:32.059  
2 (3) 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:32.302  
3 (4) 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:32.569  
4 (2) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:33.971  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 174.  MIGUNOV Dmitriy RUS RUS 1. 1. 1. 102 3
2. 86.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2. 3. 2. 55 7
3. 78.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 4. 2. 6. 29 12
4. 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 3. 6. 4. 21 13
5. 111.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 10. 16. 3. 13 29
6. 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 8. 4. 5. 8 17
7. 10.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 5. 5. 10. 5 20
8. 84.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 6. 7. 7. 3 20
9. 5.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 7. 13. 9. 29
10. 77.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 11. 8. 13. 32
11. 80.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 12. 9. 11. 32
12. 79.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 14. 10. 12. 36
13. 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 13. 20. 14. 47
14. 41.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 9. 19. 20. 48
15. 184.  SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK 20. 12. 16. 48
16. 173.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 15. 14. 19. 48
17. 83.  MIKUCKI Kornel POL-JUV POL 18. 15. 15. 48
18. 32.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 16. 17. 18. 51
19. 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 26. 11. 17. 54
20. 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 17. 18. 21. 56
21. 81.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 26. 26. 8. 60
22. 29.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 21. 21. 22. 64
23. 31.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 19. 22. 24. 65
24. 85.  PIĄTKOWSKI Dawid POL-JUV POL 21. 22. 23. 66
25. 82.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL 26. 26. 25. 77