Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 10    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:54.705  
2 (3) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:55.741  
3 (1) 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 2:00.281  
4 (4) 39.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 2:12.686  
5 (6) 140.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 2:16.613  
6 (5) 163.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 2:18.123  
RACE: 11    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:57.252  
2 (1) 141.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 1:59.217  
3 (2) 109.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 2:02.714  
4 (6) 161.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 2:02.937  
5 (4) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 2:06.479  
- (5) 183.  GINA Bartolomej SVK-SKMA SVK PEN. off track
RACE: 12    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:57.266  
2 (6) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:57.366  
3 (2) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 1:58.080  
4 (1) 160.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 2:06.236  
5 (4) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:07.978  
6 (3) 139.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 2:22.901  
RACE: 13    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:57.620  
2 (6) 98.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 2:00.429  
3 (5) 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 2:01.541  
4 (4) 162.  KRYSTEK Maciej POL-UKSSB POL 2:21.133  
5 (1) 138.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 2:29.250  
6 (2) 28.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:29.374  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 25    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:50.760  
2 (2) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:53.350  
3 (3) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:53.734  
4 (5) 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:57.753  
5 (6) 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 2:03.067  
- (4) 141.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL PEN. 2 false starts
RACE: 26    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:51.149  
2 (2) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:51.606  
3 (3) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:54.201  
4 (4) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 1:55.496  
5 (5) 98.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 2:03.571  
6 (6) 109.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 2:11.578  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 32    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:49.111  
2 (3) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:49.992  
3 (4) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:50.818  
4 (6) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:51.341  
5 (1) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2:05.117  
6 (5) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:22.661  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 47    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 57.488
2 (2) 139.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:01.768  
3 (1) 39.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:02.862  
4 (4) 162.  KRYSTEK Maciej POL-UKSSB POL 1:06.834  
- (5) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL PEN. 2 false starts
RACE: 48    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 53.555
2 (5) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 57.340
3 (2) 98.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 57.455
4 (4) 161.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 59.981
5 (1) 28.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:05.135  
RACE: 49    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 52.579
2 (2) 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 58.991
3 (5) 109.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:02.559  
4 (3) 140.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 1:06.184  
5 (1) 163.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 50    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 56.543
2 (1) 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 57.356
4 (3) 183.  GINA Bartolomej SVK-SKMA SVK 57.987
5 (5) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL NO TIME finished
- (4) 141.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL PEN. impeding
RACE: 51    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 53.563
2 (4) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 53.690
3 (2) 160.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 59.435
- (1) 138.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL PEN. off track
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 62    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 52.503
2 (2) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 53.231
3 (3) 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 57.517
4 (4) 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 59.733
5 (5) 139.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:03.741  
RACE: 63    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 51.296
2 (3) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 54.695
3 (4) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 54.973
4 (5) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 56.437
5 (2) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:05.878  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 69    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 50.339
2 (2) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 50.870
3 (3) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 52.806
4 (4) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 53.082
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 150    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:26.577  
2 (1) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:27.306  
3 (5) 141.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 1:29.514  
4 (3) 98.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 1:30.956  
5 (2) 160.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:34.933  
- (6) 28.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL PEN. no start
RACE: 151    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:26.749  
2 (5) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 1:26.824  
3 (1) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:26.929  
4 (4) 138.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:36.636  
5 (2) 109.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:36.832  
6 (3) 162.  KRYSTEK Maciej POL-UKSSB POL 1:50.066  
RACE: 152    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:27.516  
2 (5) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:27.603  
3 (2) 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 1:33.289  
4 (6) 183.  GINA Bartolomej SVK-SKMA SVK 1:33.873  
5 (4) 161.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 1:44.816  
6 (3) 140.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 1:46.628  
RACE: 153    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:27.457  
2 (5) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 1:30.362  
3 (4) 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:31.336  
4 (6) 39.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:41.911  
5 (2) 139.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:46.928  
6 (3) 163.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 1:55.650  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  777 m
RACE: 188    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:22.221  
2 (1) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:22.427  
3 (4) 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:22.529  
4 (2) 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:28.061  
RACE: 189    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:23.272  
2 (1) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:26.506  
3 (2) 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 1:26.826  
4 (4) 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 1:30.042  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 203    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:22.652  
2 (1) 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:23.573  
3 (2) 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:23.824  
4 (4) 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:26.180  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 76.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 142.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 2. 2. 2. 63 6
3. 37.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 5. 3. 3. 31 11
4. 36.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 3. 20. 4. 21 27
5. 75.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 17. 4. 6. 8 27
6. 120.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 4. 25. 7. 8 36
7. 74.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 6. 9. 5. 3 20
8. 175.  SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK 7. 7. 8. 22
9. 159.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 8. 6. 11. 25
10. 38.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 10. 8. 12. 30
11. 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 18. 5. 9. 32
12. 98.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 9. 11. 13. 33
13. 109.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 11. 13. 18. 42
14. 160.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 14. 12. 17. 43
15. 39.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 15. 14. 16. 45
16. 141.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 12. 25. 10. 47
17. 161.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 13. 16. 19. 48
18. 139.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 22. 10. 20. 52
19. 183.  GINA Bartolomej SVK-SKMA SVK 25. 15. 14. 54
20. 162.  KRYSTEK Maciej POL-UKSSB POL 16. 18. 22. 56
21. 140.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 19. 17. 21. 57
22. 138.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 20. 25. 15. 60
23. 163.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 21. 20. 23. 64
24. 28.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 23. 19. 25. 67