Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 5    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:55.504  
2 (1) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:57.549  
3 (2) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 1:59.404  
4 (3) 127.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 2:02.145  
5 (4) 152.  SZUMSKA Sara POL-UKSSB POL 2:14.049  
6 (5) 123.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 6    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:57.678  
2 (6) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 2:02.895  
3 (4) 129.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL 2:13.131  
4 (2) 17.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 2:34.372  
5 (3) 125.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 2:40.357  
- (5) 115.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL PEN. no start
RACE: 7    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:48.411  
2 (7) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:52.072  
3 (3) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 2:02.837  
4 (2) 34.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 2:04.240  
5 (6) 150.  JAROCKA Jagoda POL-UKSSB POL 2:05.334  
6 (5) 55.  POLIŃSKA Weronika POL-JUV POL 2:19.471  
7 (4) 149.  DRUMSKA Dominika POL-UKSSB POL 2:19.657  
RACE: 8    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:59.929  
2 (4) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 2:02.217  
3 (2) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 2:03.087  
4 (5) 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 2:07.670  
5 (3) 91.  BANASIEWICZ Kamila POL-MOSIR POL 2:15.968  
6 (1) 130.  WORONIECKA Maria POL-UKSJB POL 2:28.649  
RACE: 9    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:55.884  
2 (6) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:55.938  
3 (5) 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL 2:00.394  
4 (4) 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 2:02.149  
5 (1) 131.  ZALEWSKA Dominika POL-UKSJB POL 2:11.787  
6 (3) 126.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:55.567  
2 (1) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:55.711  
3 (4) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 2:01.453  
4 (3) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 2:01.841  
5 (5) 129.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 23    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:53.967  
2 (4) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:55.370  
3 (2) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:55.931  
4 (3) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 2:02.675  
5 (5) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 2:06.256  
RACE: 24    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:43.216  
2 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:49.992  
3 (3) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:52.940  
4 (4) 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL 1:59.260  
5 (5) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 31    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:43.067  
2 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:45.494  
3 (3) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:46.069  
4 (5) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:50.890  
5 (4) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:52.469  
6 (6) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:54.048  
 
2. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 33    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 54.351
2 (3) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 56.900
3 (1) 152.  SZUMSKA Sara POL-UKSSB POL 1:00.281  
4 (4) 55.  POLIŃSKA Weronika POL-JUV POL 1:02.889  
5 (5) 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 34    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 53.856
2 (2) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 55.240
3 (3) 129.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL 59.996
4 (5) 131.  ZALEWSKA Dominika POL-UKSJB POL 1:02.609  
5 (1) 130.  WORONIECKA Maria POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 35    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 53.381
2 (2) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 56.075
3 (4) 127.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 57.262
4 (6) 126.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:06.330  
- (1) 115.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL PEN. no start
- (5) 17.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL PEN. off track
RACE: 36    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 53.951
2 (5) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 54.030
3 (3) 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 57.673
4 (2) 149.  DRUMSKA Dominika POL-UKSSB POL 59.458
- (1) 34.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL PEN. off track
RACE: 37    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 55.332
2 (3) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 56.831
3 (1) 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 58.203
4 (4) 123.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 1:01.722  
5 (2) 150.  JAROCKA Jagoda POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 38    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 48.826
2 (4) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 56.016
3 (2) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 58.732
4 (1) 91.  BANASIEWICZ Kamila POL-MOSIR POL 1:05.416  
5 (5) 125.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 1:16.409  
 
JUNIOR D GIRLS  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 43    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 54.581
2 (3) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 56.079
3 (4) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 58.866
4 (1) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:12.316  
RACE: 44    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 53.240
2 (1) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 53.329
3 (3) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 57.123
4 (4) 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 58.675
RACE: 45    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 48.983
2 (2) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 54.566
3 (3) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 54.679
4 (4) 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 57.843
RACE: 46    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 52.629
2 (2) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 54.294
3 (4) 127.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 55.659
4 (3) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 55.705
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 60    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 48.788
2 (3) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 54.623
3 (2) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 54.729
4 (4) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 55.103
RACE: 61    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 52.531
2 (3) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 52.903
3 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 53.238
4 (4) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 55.714
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 48.713
2 (2) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 51.392
3 (3) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:00.759  
4 (4) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:01.585  
 
3. Distance 
JUNIOR D GIRLS  SERIE  777 m
RACE: 145    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:27.383  
2 (1) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:27.384  
3 (4) 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:33.124  
4 (2) 129.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL 1:38.603  
5 (5) 17.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 1:45.989  
6 (3) 150.  JAROCKA Jagoda POL-UKSSB POL 1:53.223  
RACE: 146    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:24.953  
2 (4) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 1:29.186  
3 (1) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 1:29.348  
4 (5) 152.  SZUMSKA Sara POL-UKSSB POL 1:39.441  
5 (3) 91.  BANASIEWICZ Kamila POL-MOSIR POL 1:44.440  
6 (2) 130.  WORONIECKA Maria POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 147    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:27.004  
2 (2) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:31.593  
3 (6) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 1:38.007  
4 (1) 126.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:42.967  
5 (5) 55.  POLIŃSKA Weronika POL-JUV POL 1:51.152  
- (3) 131.  ZALEWSKA Dominika POL-UKSJB POL PEN. no finish
RACE: 148    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:31.338  
2 (2) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 1:31.389  
3 (6) 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:31.619  
4 (3) 149.  DRUMSKA Dominika POL-UKSSB POL 1:33.506  
5 (5) 123.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 1:44.016  
6 (4) 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 1:45.717  
RACE: 149    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:25.005  
2 (1) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:28.078  
3 (3) 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL 1:30.090  
4 (5) 127.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 1:32.027  
5 (4) 34.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 1:32.303  
6 (6) 125.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 1:47.041  
 
JUNIOR D GIRLS  PÓŁFINAŁ  777 m
RACE: 185    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:18.818  
2 (2) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:25.721  
3 (3) 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:29.451  
4 (4) 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:33.086  
5 (5) 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 1:34.347  
RACE: 186    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:23.656  
2 (2) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:25.758  
3 (4) 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 1:28.999  
4 (5) 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 1:33.914  
- (3) 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL PEN. removing equipment
RACE: 187    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:24.927  
2 (5) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:29.081  
3 (2) 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 1:29.246  
5 (4) 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL NO TIME finished
- (3) 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL PEN. impeding
 
JUNIOR D GIRLS  FINAŁ  777 m
RACE: 202    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1:19.062  
2 (2) 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 1:19.436  
3 (3) 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:20.511  
4 (4) 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:22.786  
5 (5) 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 1:22.872  
6 (6) 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:26.972  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 1.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 114.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 3. 2. 2. 55 7
3. 178.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 2. 5. 3. 34 10
4. 116.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 7. 3. 5. 18 15
5. 56.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 5. 4. 6. 16 15
6. 122.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 4. 13. 4. 16 21
7. 54.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 6. 6. 7. 3 19
8. 92.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 8. 9. 8. 25
9. 147.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 9. 10. 9. 28
10. 124.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 14. 8. 15. 37
11. 151.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 12. 12. 13. 37
12. 128.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 13. 14. 14. 41
13. 148.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 10. 7. 26. 43
14. 127.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 16. 11. 16. 43
15. 99.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 19. 15. 10. 44
16. 33.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 17. 16. 11. 44
17. 153.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL 11. 26. 12. 49
18. 129.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL 15. 17. 18. 50
19. 152.  SZUMSKA Sara POL-UKSSB POL 23. 18. 19. 60
20. 149.  DRUMSKA Dominika POL-UKSSB POL 30. 19. 17. 66
21. 34.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 18. 31. 21. 70
22. 123.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 28. 20. 22. 70
23. 91.  BANASIEWICZ Kamila POL-MOSIR POL 24. 23. 23. 70
24. 126.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 28. 24. 20. 72
25. 55.  POLIŃSKA Weronika POL-JUV POL 26. 22. 25. 73
26. 131.  ZALEWSKA Dominika POL-UKSJB POL 22. 21. 31. 74
27. 17.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 20. 31. 24. 75
28. 150.  JAROCKA Jagoda POL-UKSSB POL 21. 26. 28. 75
29. 125.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 25. 25. 27. 77
30. 130.  WORONIECKA Maria POL-UKSJB POL 27. 26. 29. 82