Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
Heat Results
3. Distance | |||||||
MEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 154 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 78. | BIELECKI Bartosz | POL-JUV | 1:44.869 | ||
2 | (1) | 5. | WARAKOMSKA Magdalena | POL-AZSO | 1:44.874 | ||
3 | (3) | 184. | SPIŠÁK Filip | SVK-SKMA | 1:52.367 | advanced | |
4 | (2) | 29. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 2:00.035 | ||
RACE: 155 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:44.065 | ||
2 | (1) | 77. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:46.574 | ||
3 | (2) | 83. | MIKUCKI Kornel | POL-JUV | 1:51.944 | ||
4 | (4) | 30. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 1:52.931 | ||
RACE: 156 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:41.661 | ||
2 | (4) | 80. | DRUMSKI Krzysztof | POL-JUV | 1:44.648 | ||
3 | (1) | 40. | EKSTOWICZ Hubert | POL-GIZ | 1:50.261 | ||
4 | (3) | 31. | KMIEĆ Sebastian | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 157 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 174. | MIGUNOV Dmitriy | RUS | 1:36.461 | ||
2 | (2) | 81. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:41.055 | ||
3 | (4) | 79. | BOGDANOWICZ Jan | POL-JUV | 1:44.136 | ||
4 | (1) | 41. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GSLGIZ | 1:45.803 | ||
RACE: 158 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 10. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:59.228 | ||
2 | (2) | 84. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:59.463 | ||
3 | (3) | 32. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 2:04.276 | ||
4 | (4) | 85. | PIĄTKOWSKI Dawid | POL-JUV | 2:08.438 | ||
RACE: 159 HEAT: 6 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 86. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:35.193 | ||
2 | (5) | 111. | DOMAŃSKI Michał | POL-ORZEL | 1:36.227 | ||
3 | (2) | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:37.723 | ||
4 | (1) | 173. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 1:43.796 | ||
5 | (4) | 82. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | 1:43.896 | ||
MEN ĆWIERĆFINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 173 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 174. | MIGUNOV Dmitriy | RUS | 1:44.488 | ||
2 | (4) | 5. | WARAKOMSKA Magdalena | POL-AZSO | 1:44.598 | ||
3 | (3) | 81. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:48.436 | advanced | |
4 | (5) | 77. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:49.185 | ||
5 | (2) | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:55.374 | ||
RACE: 174 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:38.992 | ||
2 | (1) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:39.130 | ||
3 | (3) | 79. | BOGDANOWICZ Jan | POL-JUV | 1:42.722 | ||
4 | (4) | 40. | EKSTOWICZ Hubert | POL-GIZ | 1:48.149 | ||
RACE: 175 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 86. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:52.242 | ||
2 | (4) | 84. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:52.505 | ||
3 | (2) | 80. | DRUMSKI Krzysztof | POL-JUV | 1:58.047 | ||
4 | (3) | 83. | MIKUCKI Kornel | POL-JUV | 2:02.803 | ||
RACE: 176 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 111. | DOMAŃSKI Michał | POL-ORZEL | 1:47.410 | ||
2 | (2) | 78. | BIELECKI Bartosz | POL-JUV | 1:47.477 | ||
3 | (4) | 10. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:47.560 | ||
4 | (3) | 184. | SPIŠÁK Filip | SVK-SKMA | 1:53.985 | ||
MEN PÓŁFINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 196 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 86. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:43.778 | ||
2 | (1) | 111. | DOMAŃSKI Michał | POL-ORZEL | 1:44.230 | ||
3 | (2) | 78. | BIELECKI Bartosz | POL-JUV | 1:44.287 | ||
4 | (4) | 84. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:46.254 | ||
RACE: 197 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 174. | MIGUNOV Dmitriy | RUS | 1:37.628 | ||
2 | (2) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:38.127 | ||
3 | (1) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:38.145 | ||
4 | (4) | 81. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:39.525 | ||
5 | (5) | 5. | WARAKOMSKA Magdalena | POL-AZSO | 1:56.260 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 207 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 174. | MIGUNOV Dmitriy | RUS | 1:32.059 | ||
2 | (3) | 86. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:32.302 | ||
3 | (4) | 111. | DOMAŃSKI Michał | POL-ORZEL | 1:32.569 | ||
4 | (2) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:33.971 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Opole, POL, 21.01. - 22.01.2017
Distance Classification
MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 174. | MIGUNOV Dmitriy | RUS | 34 | 1 | 1:32.059 | |||
2. | 2. | 86. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 21 | 2 | 1:32.302 | |||
3. | 3. | 111. | DOMAŃSKI Michał | POL-ORZEL | 13 | 3 | 1:32.569 | |||
4. | 4. | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:33.971 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. | 3. | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 5 | 1:38.145 | ||||
6. | 3. | 78. | BIELECKI Bartosz | POL-JUV | 6 | 1:44.287 | ||||
7. | 4. | 84. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 7 | 1:46.254 | ||||
8. | 4. | 81. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 8 | 1:39.525 | ||||
9. | 5. | 5. | WARAKOMSKA Magdalena | POL-AZSO | 9 | 1:44.598 | ||||
ĆWIERĆFINAŁ | ||||||||||
10. | 3. | 10. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 10 | 1:47.560 | ||||
11. | 3. | 80. | DRUMSKI Krzysztof | POL-JUV | 11 | 1:44.648 | ||||
12. | 3. | 79. | BOGDANOWICZ Jan | POL-JUV | 12 | 1:42.722 | ||||
13. | 4. | 77. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 13 | 1:46.574 | ||||
14. | 4. | 40. | EKSTOWICZ Hubert | POL-GIZ | 14 | 1:48.149 | ||||
15. | 4. | 83. | MIKUCKI Kornel | POL-JUV | 15 | 1:51.944 | ||||
16. | 4. | 184. | SPIŠÁK Filip | SVK-SKMA | 16 | 1:52.367 | ||||
17. | 5. | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 17 | 1:37.723 | ||||
SERIE | ||||||||||
18. | 3. | 32. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 18 | 2:04.276 | ||||
19. | 4. | 173. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | 19 | 1:43.796 | ||||
20. | 4. | 41. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GSLGIZ | 20 | 1:45.803 | ||||
21. | 4. | 30. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 21 | 1:52.931 | ||||
22. | 4. | 29. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 22 | 2:00.035 | ||||
23. | 4. | 85. | PIĄTKOWSKI Dawid | POL-JUV | 23 | 2:08.438 | ||||
24. | 4. | 31. | KMIEĆ Sebastian | POL-BLYSKD | 24 | NO TIME | ||||
25. | 5. | 82. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | 25 | 1:43.896 |