ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
BRADA Michal CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(4) 2.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(5) 3.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
BRADA Jakub CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
BRADA Adam CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(8) 2.
POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(9) 3.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(10) 4.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(11) 5.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(13) 2.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(14) 3.
KUBÍKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(15) 4.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(16) 5.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(17) 6.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(18) 7.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(20) 2.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(21) 3.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(22) 4.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(23) 5.
NOVIKS Rojs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(24) 6.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(26) 2.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(27) 3.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(28) 4.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(29) 5.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(30) 6.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(31) 7.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(32) 8.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(33) 9.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(34) 1.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
KUNCIROVÁ Michala CZE-BZKP CZE PRAHA
(36) 2.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(37) 3.
VANKOVA Petra CZE-BZKP CZE PRAHA
(38) 4.
DOSLÁ Milada CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(39) 5.
SEJPALOVÁ Michaela CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(40) 6.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(41) 7.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(42) 1.
FAJKUS Radek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(43) 2.
SEJPAL Zdenek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(44) 3.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(45) 4.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(46) 5.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD