ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Sanok, POL, 23.11. - 25.11.2018


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR B LADIES  HEATS  1000 m
RACE: 217    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 180.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 1:37.847  
2 (2) 153.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 1:37.959  
3 (1) 120.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL 1:44.883  
4 (4) 190.  CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR 1:45.053  
RACE: 218    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 182.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1:46.992  
2 (2) 6.  SAMOILAVA Eleanora BLR BLR 1:47.568  
3 (1) 44.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 1:48.059  
4 (3) 192.  KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR 1:51.971  
5 (4) 73.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 1:53.369  
RACE: 219    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 155.  ZYCH Magdalena POL POL 1:36.002  
2 (2) 77.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 1:39.670  
3 (5) 183.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 1:42.538  
4 (1) 172.  PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina ROU ROU 1:48.452  
- (4) 193.  ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR PEN. no start
RACE: 220    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 111.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 1:57.909  
2 (3) 56.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 1:58.137  
3 (1) 99.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:58.901  
4 (5) 72.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 2:00.649  
- (2) 165.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL PEN. no start
RACE: 221    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 58.  TÓTH Eszter HUN HUN 1:39.982  
2 (3) 5.  DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR 1:40.123  
3 (4) 152.  ŚLIŻEWSKA Sara POL POL 1:41.827  
4 (2) 209.  MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR 1:45.981  
RACE: 222    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 154.  ŻAK Wiktoria POL POL 1:44.147  
2 (1) 59.  VARGA Regina Eszter HUN HUN 1:44.303  
3 (4) 34.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 1:44.646  
4 (2) 191.  DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR 1:46.321  
RACE: 223    HEAT: 7    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 57.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 1:40.487  
2 (2) 45.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:41.313  
3 (1) 181.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:41.983  
4 (4) 141.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 1:48.264  
5 (3) 134.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 1:49.113