ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 7.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 8.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 5.  TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN 3. 3. 5. 31 11
4. 30.  LEVICKYTE Valentina LTU LTU 7. 5. 3. 20 15
5. 10.  POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK 4. 4. 6. 18 14
6. 4.  GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN 8. 6. 4. 12 18
7. 9.  ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 5. 9. 7. 7 21
8. 1.  BEKYAROVA Sophia BUL-ICP BUL 6. 8. 8. 5 22
9. 2.  VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN 9. 7. 10. 2 26
10. 3.  CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN 10. 10. 9. 29



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 152.  JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN 2. 1. 1. 89 4
2. 106.  KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN 1. 5. 2. 60 8
3. 35.  TOSKOV Nikolas BUL-ICP BUL 3. 2. 3. 47 8
4. 162.  OGULEVICIUS Adomas LTU LTU 7. 3. 4. 23 14
5. 32.  CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL 6. 4. 5. 16 15
6. 169.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 4. 6. 6. 14 16
7. 34.  MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL 5. 8. 11. 6 24
8. 33.  KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL 8. 7. 8. 4 23
9. 139.  Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN 9. 11. 7. 2 27
10. 138.  OLTI Miksa HUN-MTK HUN 10. 9. 9. 28
11. 89.  LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN 11. 10. 10. 31
90.  NAGY János HUN-DJKSE HUN



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 53.  KANG Zitong CHN CHN 1. 1. 2. 89 4
2. 54.  LIU Siyu CHN CHN 5. 8. 1. 39 14
3. 112.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 3. 2. 7. 36 12
4. 52.  HE Zi CHN CHN 6. 3. 3. 28 12
5. 193.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 2. 13. 5. 26 20
6. 26.  PETROVA Michaela BUL-ICP BUL 7. 6. 4. 13 17
7. 146.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 13. 4. 6. 11 23
8. 51.  FAN Ziqi CHN CHN 4. 7. 23. 10 34
9. 181.  ŠPAN Dina SLO SLO 9. 5. 9. 5 23
10. 140.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 8. 9. 8. 2 25
11. 141.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 10. 10. 11. 31
12. 192.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 11. 11. 10. 32
13. 159.  MILAKNYTE Indre LTU LTU 14. 15. 12. 41
14. 111.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 12. 16. 15. 43
15. 160.  SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU 18. 12. 14. 44
16. 37.  STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL 17. 14. 13. 44
17. 24.  CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL 15. 18. 18. 51
18. 86.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 19. 17. 16. 52
19. 121.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 16. 20. 19. 55
20. 147.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 20. 19. 17. 56
21. 85.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 21. 21. 21. 63
22. 25.  PAVLOVA Bogoslava BUL-ICP BUL 23. 23. 20. 66
23. 110.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 22. 22. 22. 66



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 31.  MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL 2. 1. 2. 76 5
2. 72.  WANG Zhanchao CHN CHN 1. 8. 1. 68 10
3. 116.  MAJOR Dominik HUN-JSE HUN 3. 2. 4. 42 9
4. 87.  KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN 4. 3. 5. 26 12
5. 189.  JASIC Luka SRB SRB 8. 5. 3. 19 16
6. 88.  VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN 5. 7. 7. 9 19
7. 145.  VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN 9. 4. 11. 8 24
8. 164.  LEON Visser NED NED 6. 10. 6. 6 22
9. 41.  GYUROV Asen BUL-SCIS BUL 7. 9. 8. 3 24
10. 144.  LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN 13. 6. 9. 3 28
11. 134.  GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN 10. 12. 10. 32
12. 136.  OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN 12. 11. 12. 35
13. 143.  KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN 14. 13. 13. 40
14. 137.  WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN 11. 18. 14. 43
15. 150.  HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN 15. 14. 16. 45
16. 163.  BROUWER Daniel NED NED 18. 15. 15. 48
17. 135.  NÉMETI Máté HUN-MTK HUN 16. 16. 17. 49
18. 151.  KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN 17. 17. 18. 52



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 50.  YAN Yaxuan CHN CHN 1. 4. 2. 60 7
2. 96.  DOBRÁN Flóra HUN HUN 3. 1. 3. 60 7
3. 97.  SOMODI Maja HUN HUN 2. 12. 1. 55 15
4. 109.  SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN 5. 2. 6. 29 13
5. 179.  ALBERT Katalin ROU-ISK ROU 7. 3. 4. 23 14
6. 49.  HOU Yuming CHN CHN 4. 5. 5. 18 14
7. 167.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 8. 6. 7. 6 21
8. 120.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 6. 7. 8. 6 21
9. 119.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 9. 8. 9. 1 26
10. 1.  PILTZ Sophie AUT AUT 10. 10. 10. 30
11. 84.  LEITER Zora HUN-DJKSE HUN 12. 9. 12. 33
12. 108.  FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN 11. 11. 11. 33



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 70.  ZHANG Bohao CHN CHN 1. 3. 1. 81 5
2. 68.  LI Yihan CHN CHN 2. 2. 2. 63 6
3. 69.  WANG Ziyang CHN CHN 3. 1. 3. 60 7
4. 6.  WOLF Tobias AUT AUT 4. 5. 5. 18 14
5. 71.  ZHENG Haoyuan CHN CHN 6. 6. 4. 14 16
6. 132.  ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN 12. 4. 6. 11 22
7. 126.  CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN 5. 13. 7. 7 25
8. 133.  ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN 7. 8. 9. 3 24
9. 131.  KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN 8. 7. 12. 3 27
10. 149.  SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN 13. 9. 8. 1 30
11. 130.  IMRE Patrik HUN-MTK HUN 9. 10. 11. 30
12. 29.  NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL 10. 11. 10. 31
13. 129.  HOLÁCS Gergő HUN-MTK HUN 11. 12. 15. 38
14. 28.  BEKYAROV Dimitar BUL-ICP BUL 14. 14. 13. 41
15. 127.  GERECZE Ádám HUN-MTK HUN 15. 15. 14. 44
128.  GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR B LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 46.  REN Yidi CHN CHN 1. 6. 1. 71 8
2. 43.  LIANG Huiwen CHN CHN 2. 1. 12. 55 15
3. 94.  TÓTH Eszter HUN HUN 6. 2. 4. 32 12
4. 47.  WANG Ziyan CHN CHN 4. 8. 3. 22 15
5. 172.  ŻAK Wiktoria POL POL 19. 13. 2. 21 34
6. 48.  ZHANG Jingwen CHN CHN 3. 14. 8. 14 25
7. 13.  DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR 18. 3. 14. 13 35
8. 173.  ZYCH Magdalena POL POL 7. 4. 5. 12 16
9. 93.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 8. 5. 7. 8 20
10. 118.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 5. 9. 11. 5 25
11. 171.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 14. 15. 6. 3 35
12. 80.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 15. 7. 15. 2 37
13. 92.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 10. 10. 9. 29
14. 45.  PAN Jiani CHN CHN 13. 11. 13. 37
15. 95.  VARGA Regina Eszter HUN HUN 12. 12. 16. 40
16. 44.  MA Xiaolin CHN CHN 9. 23. 10. 42
17. 154.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 11. 16. 17. 44
18. 79.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 16. 17. 18. 51
19. 190.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 17. 18. 19. 54
20. 184.  JASIC Petra SRB SRB 23. 19. 20. 62
21. 178.  PONGRÁCZ-VÁKÁR Kriszta ROU-ISK ROU 20. 21. 21. 62
22. 107.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 22. 20. 23. 65
23. 166.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 21. 22. 22. 65



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR B MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 102.  BONTOVICS Balázs HUN HUN 1. 5. 1. 71 7
2. 195.  AKAR Furkan TUR TUR 3. 1. 3. 60 7
3. 65.  XUE Guixiang CHN CHN 2. 3. 6. 37 11
4. 59.  DING Jiaqi CHN CHN 8. 4. 2. 30 14
5. 153.  BERZINS Reinis LAT LAT 10. 2. 21. 21 33
6. 61.  SHAO Peng CHN CHN 7. 12. 4. 10 23
7. 176.  MIKOŁAJUK Mateusz POL POL 4. 11. 9. 8 24
8. 62.  SONG Jiahua CHN CHN 5. 8. 13. 6 26
9. 64.  WAN Chao CHN CHN 14. 19. 5. 5 38
10. 82.  FAJKUS Radek CZE CZE 20. 6. 23. 3 49
11. 67.  ZHAO Jianyu CHN CHN 19. 13. 7. 2 39
12. 175.  KŁUJSZO Ignacy POL POL 15. 7. 18. 2 40
13. 103.  NÓGRÁDI Bence HUN HUN 9. 10. 8. 1 27
14. 60.  HAN Tianlun CHN CHN 11. 9. 15. 35
15. 104.  SZIGETI Ádám HUN HUN 13. 17. 14. 44
16. 197.  HAN Muhammed Emir TUR TUR 23. 14. 10. 47
17. 196.  ATAN Metehan TUR TUR 12. 26. 11. 49
18. 66.  ZHANG Guoqiang CHN CHN 24. 15. 12. 51
19. 63.  SUN Zhennan CHN CHN 17. 16. 22. 55
20. 177.  NIEWIŃSKI Michał POL POL 16. 22. 17. 55
21. 83.  VOLET Gabriel Jean FRA-OAST FRA 21. 18. 16. 55
22. 188.  DJORDJEVIC Jovan SRB SRB 18. 20. 19. 57
23. 114.  ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN 22. 21. 20. 63
24. 113.  ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN 26. 23. 26. 75
25. 125.  VIDA Ádám HUN-MTK HUN 28. 27. 25. 80
26. 105.  TALABOS Attila HUN HUN 6. 38. 37. 81
27. 38.  ANGELOV Kaloyan BUL-SCIS BUL 32. 25. 24. 81
28. 148.  GERA Márton HUN-TKKSE HUN 27. 28. 27. 82
29. 124.  VÉGI Dániel HUN-MTK HUN 33. 24. 28. 85
30. 161.  CECH Danielius LTU LTU 29. 29. 31. 89
31. 168.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 30. 30. 30. 90
32. 39.  DAPCHEV Petko BUL-SCIS BUL 38. 32. 29. 99
33. 40.  ZOTEV Kostadin BUL-SCIS BUL 31. 33. 35. 99
34. 27.  KALCHEV Lyubomir BUL-ICP BUL 25. 37. 38. 100
35. 4.  FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT 35. 35. 32. 102
36. 187.  BAKA Bojan SRB SRB 36. 31. 36. 103
37. 123.  BOHN Zsombor HUN-MTK HUN 37. 34. 33. 104
38. 180.  CSILLAG  Jozsef-Csongor ROU-ISK ROU 34. 36. 34. 104



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR A LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 12.  IZAFATAVA Hanna BLR BLR 1. 1. 1. 102 3
2. 78.  PFEIFEROVA Tereza CZE CZE 4. 2. 3. 42 9
3. 11.  CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR 5. 3. 2. 39 10
4. 91.  TÚRI Anna HUN HUN 2. 5. 7. 28 14
5. 170.  TOPOLSKA Gabriela POL POL 3. 4. 6. 24 13
6. 117.  VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN 6. 6. 4. 14 16
7. 183.  OBRADOVIC Anja SRB SRB 8. 7. 5. 8 20
8. 165.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 7. 8. 8. 4 23



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


JUNIOR A MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 194.  ŞİMŞEK Tunay TUR TUR 3. 1. 1. 81 5
2. 100.  SZIKLÁSI András HUN HUN 1. 3. 16. 47 20
3. 101.  TIBORCZ Dániel HUN HUN 6. 2. 4. 32 12
4. 56.  YANG Hao CHN CHN 2. 4. 5. 29 11
5. 55.  JIANG Youzhi CHN CHN 5. 6. 2. 29 13
6. 99.  SZÁSZ Attila HUN HUN 10. 7. 3. 15 20
7. 57.  YAO Hongyu CHN CHN 4. 8. 6. 12 18
8. 58.  ZHAO Jiacheng CHN CHN 7. 5. 7. 9 19
9. 81.  SEJPAL Zdenek CZE CZE 9. 10. 8. 1 27
10. 98.  RÉVÉSZ Gergő HUN HUN 8. 13. 12. 1 33
11. 200.  VAJDA Balázs HUN HUN 11. 12. 10. 33
12. 182.  URLEP Bor Luka SLO SLO 13. 14. 9. 36
13. 2.  ANDERMANN Nicolas AUT AUT 12. 11. 13. 36
14. 3.  LIU Heinrich AUT AUT 15. 9. 14. 38
15. 156.  PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT 14. 15. 11. 40
16. 186.  BAKA Bora SRB SRB 16. 16. 15. 47



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 14.  IZAFATAVA Mariya BLR BLR 1. 1. 1. 102 3
2. 22.  PENCHEVA Zornica BUL BUL 3. 3. 2. 47 8
3. 73.  AŠČIĆ Valentina CRO CRO 2. 4. 6. 32 12
4. 20.  MANOILOVA Katrin BUL BUL 4. 2. 9. 29 15
5. 36.  YAKIMOVA Anna BUL-SCDS BUL 5. 5. 3. 23 13
6. 74.  IVANDIĆ Danijela CRO CRO 7. 7. 4. 12 18
7. 19.  DZHUSTROVA Lilia BUL BUL 6. 6. 5. 11 17
8. 21.  MILKOVA Jana BUL BUL 8. 8. 7. 4 23
9. 185.  JANKOVIC Katarina SRB SRB 9. 9. 8. 1 26



ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 199.  YARDIMCI Fırat TUR TUR 1. 1. 1. 102 3
2. 157.  KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT 2. 3. 3. 47 8
3. 18.  STRELKOV Eduard BLR BLR 3. 2. 10. 34 15
4. 15.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 6. 7. 2. 26 15
5. 17.  SIARHYEU Maksim BLR BLR 4. 4. 4. 24 12
6. 16.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 8. 5. 5. 11 18
7. 7.  ANDERMANN Dominic AUT AUT 7. 6. 8. 6 21
8. 198.  TAHTACİ Davut TUR TUR 5. 9. 9. 5 23
9. 23.  GEORGIEV Dimitar BUL BUL 9. 10. 6. 3 25
10. 75.  MARTINIC Ivan CRO CRO 10. 8. 7. 3 25
11. 8.  WOLFGANG Matthias AUT AUT 11. 11. 11. 33