Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 19    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (7) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2:00.507  
2 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 2:00.672  
3 (3) 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:02.420  
4 (4) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:05.335  
5 (5) 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:06.616  
6 (1) 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 2:06.962  
7 (6) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 2:15.287  
RACE: 20    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:54.239  
2 (7) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:55.534  
3 (5) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:55.654  
4 (4) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:05.566  
5 (1) 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2:07.023  
6 (6) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:22.242  
7 (3) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 2:41.811  
RACE: 21    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 2:02.292  
2 (4) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:02.482  
3 (6) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:05.042  
4 (7) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 2:05.487  
5 (8) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:06.455  
6 (1) 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 2:21.319  
- (2) 142.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL PEN. no start
- (3) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 28    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:05.173  
2 (6) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:05.829  
3 (4) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 2:05.861  
4 (3) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:05.878  
5 (5) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:06.074  
6 (7) 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2:11.172  
7 (2) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:21.019  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 29    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:53.052  
2 (5) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:53.170  
3 (6) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:55.860  
4 (7) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:58.051  
5 (3) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 2:10.949  
6 (4) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2:13.726  
- (2) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL PEN. no finish
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 46    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 55.235
2 (2) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 57.330
3 (3) 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.896
4 (1) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:02.369  
RACE: 47    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 52.683
2 (2) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 54.692
3 (4) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.744
4 (3) 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:01.123  
RACE: 48    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 55.030
2 (3) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 55.465
3 (1) 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:00.039  
4 (2) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 1:13.839  
RACE: 49    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 51.581
2 (4) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 57.632
3 (2) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 57.729
4 (3) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:08.426  
RACE: 50    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 58.599
2 (2) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:03.864  
3 (1) 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:05.145  
4 (4) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:07.628  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 58    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.887
2 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 51.093
3 (3) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 55.200
4 (5) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 56.189
5 (4) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 58.223
RACE: 59    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 53.098
2 (1) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 53.345
3 (5) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 53.724
4 (3) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 54.863
5 (4) 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 56.221
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 66    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 53.586
2 (2) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 58.804
3 (4) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:08.808  
- (3) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL PEN. off track
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 67    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 49.525
2 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 49.614
3 (3) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 52.744
4 (4) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 52.858
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 80    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:31.656  
2 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:31.664  
3 (4) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:33.651  
4 (1) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 2:01.583  
RACE: 81    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:37.935  
2 (2) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:38.883  
3 (4) 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:41.853  
4 (3) 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:49.973  
RACE: 82    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:29.951  
2 (4) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:30.110  
3 (3) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:35.528  
4 (2) 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:37.589  
RACE: 83    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:28.779  
2 (2) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:34.064  
3 (4) 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:34.827  
4 (3) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:49.421  
RACE: 84    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:36.914  
2 (1) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:37.128  
3 (4) 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:41.268  
4 (3) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:51.131  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 149    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:23.407  
2 (4) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:24.258  
3 (1) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:24.652  
4 (5) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:28.275  
5 (3) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:29.171  
RACE: 150    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:24.689  
2 (2) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:26.499  
3 (5) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:26.625  
4 (3) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:26.779  
5 (4) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:30.600  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 157    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:31.284  
2 (2) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:31.448  
3 (3) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:32.594  
4 (5) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:36.277  
- (4) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 158    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:17.918  
2 (1) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:18.653  
3 (5) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:20.648  
4 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:21.014  
5 (3) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:22.387  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 2. 1. 89 4
2. 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 6. 1. 2. 58 9
3. 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 2. 3. 4. 42 9
4. 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 3. 4. 3. 34 10
5. 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 4. 18. 6. 11 28
6. 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 5. 8. 5. 10 18
7. 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 7. 5. 8. 7 20
8. 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 9. 6. 9. 3 24
9. 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 10. 7. 11. 2 28
10. 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 14. 11. 7. 2 32
11. 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 8. 13. 12. 1 33
12. 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 11. 10. 13. 34
13. 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 12. 12. 10. 34
14. 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 15. 9. 15. 39
15. 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 13. 14. 14. 41
16. 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 16. 16. 16. 48
17. 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 17. 15. 18. 50
18. 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 18. 19. 17. 54
19. 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 19. 17. 19. 55
20. 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 20. 20. 20. 60
145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL
142.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL