Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1500 m
RACE: 85    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 3:06.450  
2 (3) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 3:11.342  
3 (5) 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 3:12.638  
4 (7) 46.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 3:17.892  
5 (6) 97.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 3:35.023  
6 (4) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 3:35.499  
7 (1) 7.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 3:53.241  
RACE: 86    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:57.685  
2 (2) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:57.790  
3 (3) 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 2:58.512  
4 (7) 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 3:05.074  
5 (6) 84.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 3:18.283  
6 (4) 176.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 3:22.748  
7 (5) 45.  SUJETA Maria POL-JUV POL 3:24.534  
RACE: 87    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3:11.794  
2 (6) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3:12.044  
3 (7) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 3:12.104  
4 (3) 85.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 3:16.063  
5 (2) 44.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 3:21.008  
6 (5) 17.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 3:28.792  
7 (4) 106.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 3:30.243  
RACE: 88    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 2:53.613  
2 (5) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 2:54.725  
3 (6) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:55.680  
4 (2) 42.  POLAK Izabela POL-JUV POL 3:07.341  
5 (4) 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL NO TIME finished adv.
- (3) 38.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL PEN. penalty
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1500 m
RACE: 92    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:51.548  
2 (1) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:53.751  
3 (6) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:53.832  
4 (2) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:55.356  
5 (5) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 3:17.167  
6 (7) 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 3:39.456  
- (3) 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL PEN. impeding
RACE: 93    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:55.275  
2 (1) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 2:56.527  
3 (6) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:58.166  
4 (7) 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:59.248  
5 (2) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 2:59.335  
6 (3) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:59.843  
7 (4) 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 3:08.184  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  1500 m
RACE: 101    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 3:03.740  
2 (1) 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 3:03.966  
3 (3) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 3:06.386  
4 (2) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 3:08.454  
5 (4) 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 3:14.161  
6 (6) 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 3:37.327  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1500 m
RACE: 102    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 3:12.479  
2 (2) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:13.905  
3 (4) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3:14.029  
4 (3) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 3:14.125  
5 (5) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3:14.918  
6 (6) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:17.074  
7 (7) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3:19.730  
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 112    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 52.355
2 (4) 85.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 54.857
3 (3) 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 1:03.906   advanced
4 (1) 45.  SUJETA Maria POL-JUV POL 1:04.658  
- (5) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 113    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 49.057
2 (4) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 51.619
3 (3) 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 51.906
4 (5) 44.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 56.296
5 (1) 17.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 57.005
RACE: 114    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.566
2 (1) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 48.949
3 (6) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 49.846
4 (2) 38.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 53.185
5 (4) 84.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 59.569
6 (5) 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 59.600
RACE: 115    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.454
2 (4) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 53.090
3 (3) 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 55.262
4 (2) 176.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 1:01.161  
5 (1) 97.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 1:04.826  
RACE: 116    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 50.867
2 (5) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 51.024
3 (2) 46.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 54.655
4 (4) 106.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 56.154
5 (3) 42.  POLAK Izabela POL-JUV POL 56.850
6 (1) 7.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 1:11.952  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 123    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 48.470
2 (1) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.578
3 (2) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 48.676
4 (4) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 50.008
5 (5) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:05.463  
- (6) 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL PEN. impeding
RACE: 124    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.621
2 (2) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 49.985
3 (3) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 50.844
4 (4) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 51.711
5 (5) 85.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 53.649
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  500 m
RACE: 132    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 49.473
2 (2) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 49.850
3 (3) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 50.585
4 (4) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 51.556
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 133    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.470
2 (2) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 47.654
3 (3) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.306
4 (4) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 50.174
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 159    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:50.447  
2 (4) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:52.270  
3 (2) 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:56.577  
4 (3) 176.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 2:08.055  
5 (5) 45.  SUJETA Maria POL-JUV POL 2:13.437  
RACE: 160    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:46.574  
2 (2) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:46.795  
3 (4) 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 1:47.119  
4 (5) 44.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 2:01.998  
5 (1) 97.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 2:22.856  
RACE: 161    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:51.885  
2 (2) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:51.944  
3 (1) 85.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 1:54.787  
4 (6) 46.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 1:56.904  
5 (3) 38.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:58.076  
6 (4) 7.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 2:26.056  
RACE: 162    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:47.492  
2 (3) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:47.574  
3 (2) 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 1:55.681  
4 (4) 106.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 1:57.030  
5 (1) 17.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 2:00.684  
6 (5) 42.  POLAK Izabela POL-JUV POL 2:06.083  
RACE: 163    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:59.007  
2 (3) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:00.751  
3 (5) 84.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 2:12.618  
4 (4) 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 2:19.622  
- (2) 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL PEN. no start
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 169    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:00.966  
2 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:02.893  
3 (5) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:06.283  
4 (1) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:30.504  
- (4) 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL PEN. impeding
RACE: 170    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:42.489  
2 (1) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:42.804  
3 (2) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:44.150  
4 (4) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:04.227  
5 (3) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 2:04.393  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 179    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:43.693  
2 (1) 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:43.845  
3 (2) 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:43.863  
4 (3) 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 1:47.127  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 180    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:42.434  
2 (2) 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:43.444  
3 (1) 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:44.250  
4 (3) 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:46.672  
5 (5) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:46.787  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 86.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 41.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 2. 3. 55 7
3. 20.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3. 3. 2. 47 8
4. 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 4. 7. 5. 15 16
5. 83.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 6. 6. 4. 14 16
6. 96.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 5. 4. 10. 13 19
7. 15.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 23. 5. 8. 6 36
8. 39.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 7. 27. 6. 5 40
9. 40.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 8. 12. 7. 3 27
10. 16.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 10. 8. 9. 1 27
11. 98.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 11. 9. 14. 34
12. 107.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 14. 11. 11. 36
13. 85.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 16. 10. 12. 38
14. 47.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 12. 15. 13. 40
15. 46.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 17. 14. 16. 47
16. 19.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 9. 13. 27. 49
17. 44.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 19. 18. 18. 55
18. 84.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 18. 23. 15. 56
19. 77.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 13. 25. 20. 58
20. 106.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 25. 17. 17. 59
21. 176.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 21. 19. 19. 59
22. 42.  POLAK Izabela POL-JUV POL 15. 21. 25. 61
23. 38.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 27. 16. 21. 64
24. 17.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 22. 22. 22. 66
25. 45.  SUJETA Maria POL-JUV POL 24. 20. 23. 67
26. 97.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 20. 24. 24. 68
27. 7.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 26. 26. 26. 78