Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 80    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:31.656  
2 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:31.664  
3 (4) 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 1:33.651  
4 (1) 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 2:01.583  
RACE: 81    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:37.935  
2 (2) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:38.883  
3 (4) 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:41.853  
4 (3) 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:49.973  
RACE: 82    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:29.951  
2 (4) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:30.110  
3 (3) 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:35.528  
4 (2) 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:37.589  
RACE: 83    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:28.779  
2 (2) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:34.064  
3 (4) 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:34.827  
4 (3) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:49.421  
RACE: 84    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:36.914  
2 (1) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:37.128  
3 (4) 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:41.268  
4 (3) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:51.131  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 149    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:23.407  
2 (4) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:24.258  
3 (1) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:24.652  
4 (5) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:28.275  
5 (3) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:29.171  
RACE: 150    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:24.689  
2 (2) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:26.499  
3 (5) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:26.625  
4 (3) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:26.779  
5 (4) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:30.600  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 157    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:31.284  
2 (2) 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:31.448  
3 (3) 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:32.594  
4 (5) 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:36.277  
- (4) 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 158    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:17.918  
2 (1) 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:18.653  
3 (5) 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:20.648  
4 (2) 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:21.014  
5 (3) 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:22.387  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Distance Classification


JUNIOR D BOYS 777 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 171.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 34 1 1:17.918
  2. 2. 172.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 21 2 1:18.653
  3. 3. 31.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 13 3 1:20.648
  4. 4. 95.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 8 4 1:21.014
  5. 5. 179.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 5 5 1:22.387
FINAŁ B
  6. 1. 102.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 3 6 1:26.625
  7. 2. 116.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2 7 1:26.779
  8. 3. 33.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1 8 1:28.275
  9. 4. 169.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 9 1:30.600
  10. 143.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 10 1:29.171
SERIE
  11. 3. 82.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 11 1:33.651
  12. 3. 32.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 12 1:34.827
  13. 3. 168.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 13 1:35.528
  14. 3. 178.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 14 1:41.268
  15. 3. 170.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 15 1:41.853
  16. 4. 103.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 16 1:37.589
  17. 4. 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 17 1:49.421
  18. 4. 94.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 18 1:49.973
  19. 4. 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 19 1:51.131
  20. 4. 146.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 20 2:01.583