Santa Claus Cup Budapest, HUN Live Stream [i], 07.12. - 09.12.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(3) 3.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 4.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 6.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(7) 7.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(8) 8.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(9) 9.
MEDVEDOVÁ Petra SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(10) 1.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(11) 2.
NAGY Csaba HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(12) 3.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(13) 4.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 5.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(15) 6.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 7.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(17) 8.
NAGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(18) 9.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(19) 10.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(20) 11.
SU Daniel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(21) 12.
SZŰTS Gergely HUN-MTK HUN BUDAPEST
(22) 13.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(23) 14.
HALTRICH Sámuel HUN-TDKE HUN TATABANYA
(24) 15.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(25) 16.
IMREH Edward ROU ROU ROMANIA
(26) 17.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(27) 18.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
(28) 19.
KOVALCIK Nikolaj SVK-SKMA SVK PRESOV
(29) 20.
MEDVEĎ Andrej SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(30) 1.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(31) 2.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(32) 3.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(33) 4.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(34) 5.
KONKOLY Sára HUN-SZKE HUN SZEGED
(35) 6.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(36) 7.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(37) 8.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(38) 9.
KOVÁTS Kinga HUN-TDKE HUN TATABANYA
(39) 10.
MOLNÁR Réka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(40) 11.
MÓROTZ Zsuzsanna HUN-TDKE HUN TATABANYA
(41) 12.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(42) 13.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(43) 14.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(44) 15.
FERENCZ Vivien ROU ROU ROMANIA
(45) 16.
LASZLO JUDIT SARA ROU ROU ROMANIA
(46) 17.
MADARÀSZ  Timea ROU ROU ROMANIA
(47) 18.
MÀRTON  Henrietta ROU ROU ROMANIA
(48) 19.
LUTERÁNOVÁ Nina SVK-PRK SVK PRESOV
(49) 20.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(50) 21.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
(51) 22.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(53) 2.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(54) 3.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(55) 4.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(56) 5.
FÜSPÖK Mátyás HUN-MTK HUN BUDAPEST
(57) 6.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(58) 7.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(59) 8.
KOZÁK Kristóf HUN-SZKE HUN SZEGED
(60) 9.
BARSI Dorián HUN-TDKE HUN TATABANYA
(61) 10.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(62) 11.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(63) 12.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(64) 13.
ONUFER Olivier SVK-SKMA SVK PRESOV
(65) 14.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(66) 15.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(67) 1.
FAN Ziqi CHN-CRAC CHN CHINA
(68) 2.
HOU Yuming CHN-CRAC CHN CHINA
(69) 3.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(70) 4.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(71) 5.
KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(72) 6.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(73) 7.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(74) 8.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(75) 9.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(76) 10.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(77) 11.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(78) 12.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(79) 13.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(80) 14.
PALAKOVICS Fanni HUN-TDKE HUN TATABANYA
(81) 15.
VANCSÓ Rebeka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(82) 16.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(83) 17.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(84) 18.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(85) 19.
BARTA Nóra ROU ROU ROMANIA
(86) 20.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(87) 21.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(88) 22.
KÓTAI Nóra ROU ROU ROMANIA
(89) 23.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(90) 24.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(91) 25.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(92) 26.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(93) 27.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(94) 28.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(95) 1.
BOHAO Zhang CHN-CRAC CHN CHINA
(96) 2.
CLAREY Arty GBR-NIRC GBR NOTTINGHAM
(97) 3.
POLAK  Freddie GBR-NIRC GBR NOTTINGHAM
(98) 4.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(99) 5.
FARKAS Marcell HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(100) 6.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(101) 7.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(102) 8.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(103) 9.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(104) 10.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(105) 11.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(106) 12.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(107) 13.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(108) 14.
TÓTH János HUN-MTK HUN BUDAPEST
(109) 15.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(110) 16.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(111) 17.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(112) 18.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(113) 19.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(114) 20.
KESZTHELYI Dávid HUN-TDKE HUN TATABANYA
(115) 21.
RÁDI Ádám HUN-TDKE HUN TATABANYA
(116) 22.
VÁRI Vajk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(117) 23.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(118) 24.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(119) 25.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(120) 26.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(121) 27.
KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(122) 28.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(123) 29.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(124) 30.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(125) 31.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(126) 1.
CAI Shenyi CHN-CRAC CHN CHINA
(127) 2.
YAN Yaxuan CHN-CRAC CHN CHINA
(128) 3.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(129) 4.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(130) 5.
LEITER Zora HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(131) 6.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(132) 7.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(133) 8.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(134) 9.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(135) 10.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(136) 11.
TÓTH Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(137) 12.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(138) 13.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(139) 14.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(140) 1.
HAOYUAN zHENG CHN-CRAC CHN CHINA
(141) 2.
JIAQI Ding CHN-CRAC CHN CHINA
(142) 3.
ZIYANG Wang CHN-CRAC CHN CHINA
(143) 4.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(144) 5.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(145) 6.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(146) 7.
GERECZE Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(147) 8.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(148) 9.
HOLÁCS Gergő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(149) 10.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(150) 11.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(151) 12.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(152) 13.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(153) 14.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(154) 15.
PÉTER Tamás HUN-TKKSE HUN SZEGED
(155) 16.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(156) 17.
BARTKO Ptrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(157) 18.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(158) 1.
JINGWEN Zhang CHN-CRAC CHN CHINA
(159) 2.
LIANG Huiwen CHN-CRAC CHN CHINA
(160) 3.
REN Yidi CHN-CRAC CHN CHINA
(161) 4.
XIAOLIN Ma CHN-CRAC CHN CHINA
(162) 5.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(163) 6.
SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(164) 7.
TÚRI Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(165) 8.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(166) 9.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(167) 10.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(168) 11.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(169) 12.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(170) 13.
KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN SZEGED
(171) 14.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(172) 15.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(173) 16.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(174) 17.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(175) 18.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU ROMANIA
(176) 19.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(177) 20.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(178) 21.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(179) 22.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(180) 1.
HAO Yang CHN-CRAC CHN CHINA
(181) 2.
JIAHUA Song CHN-CRAC CHN CHINA
(182) 3.
PENG Shao CHN-CRAC CHN CHINA
(183) 4.
TIANLUN Han CHN-CRAC CHN CHINA
(184) 5.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(185) 6.
BONTOVICS Balázs HUN-MTK HUN BUDAPEST
(186) 7.
SZÁSZ Attila HUN-MTK HUN BUDAPEST
(187) 8.
SZIGETI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(188) 9.
SZIKLÁSI András HUN-MTK HUN BUDAPEST
(189) 10.
TALABOS Attila HUN-MTK HUN BUDAPEST
(190) 11.
TIBORCZ Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(191) 12.
VAJDA Balázs HUN-MTK HUN BUDAPEST
(192) 13.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(193) 14.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(194) 15.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(195) 16.
RÉVÉSZ Gergő HUN-SZKE HUN SZEGED
(196) 17.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(197) 18.
LENGYEL Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(198) 19.
NÓGRÁDI Bence HUN-TKKSE HUN SZEGED
(199) 20.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(200) 21.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(201) 22.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(202) 23.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(203) 24.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(204) 25.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(205) 26.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(206) 27.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV