ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
BRADA Michal CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(4) 2.
HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(5) 3.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(6) 4.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(7) 5.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
BRADA Jakub CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(9) 2.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(10) 3.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(11) 4.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(13) 2.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(14) 3.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(15) 4.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(16) 5.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(17) 6.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(18) 7.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
HASBANI Luke AUS-SYD AUS SYDNEY
(20) 2.
BRADA Adam CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(21) 3.
POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(22) 4.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(23) 5.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(24) 6.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(25) 7.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(26) 8.
ONUFER Olivier SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
AŠČIĆ Petra CRO CRO CROATIA
(28) 2.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(29) 3.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(30) 4.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(31) 5.
KUBÍKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(32) 6.
HOMOLKOVÁ Barbora CZE-NACH CZE NÁCHOD
(33) 7.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(34) 8.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(35) 9.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(36) 10.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(37) 11.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(38) 12.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(39) 13.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(40) 14.
ASTRAUSKAUTE GABIJA LTU LTU LITHUANIA
(41) 15.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(42) 16.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(43) 17.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(44) 18.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(45) 19.
ORCIUCH Magdalena POL POL POLAND
(46) 20.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(47) 21.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(48) 22.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(49) 23.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(50) 24.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(51) 25.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(52) 26.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
MOOTOOSAMY Arjun AUS-SYD AUS SYDNEY
(54) 2.
YOO Ihan AUS-SYD AUS SYDNEY
(55) 3.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(56) 4.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(57) 5.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(58) 6.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(59) 7.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(60) 8.
NOVIKS Rojs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(61) 9.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(62) 10.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(63) 11.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL POLAND
(64) 12.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(65) 13.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(66) 1.
LE Anna AUS-SYD AUS SYDNEY
(67) 2.
LE Annie AUS-SYD AUS SYDNEY
(68) 3.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(69) 4.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(70) 5.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(71) 6.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(72) 7.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(73) 8.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(74) 9.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(75) 10.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(76) 11.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(77) 12.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(78) 13.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(79) 14.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(80) 15.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(81) 16.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(82) 17.
SZPUDA Maja POL-JUV POL BIALYSTOK
(83) 18.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(84) 19.
ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL BIALYSTOK
(85) 20.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(86) 21.
KRUTYSZA Julia POL POL POLAND
(87) 22.
MAJEWSKA Ada POL POL POLAND
(88) 23.
TYLMAN Kamila POL POL POLAND
(89) 24.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(90) 25.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(91) 26.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(92) 27.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(93) 1.
LEE Huiwon AUS-SYD AUS SYDNEY
(94) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(95) 3.
HORVAT Matija CRO CRO CROATIA
(96) 4.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(97) 5.
HOMOLKA Jan CZE-NACH CZE NÁCHOD
(98) 6.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(99) 7.
DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(100) 8.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(101) 9.
EKSTOWICZ Jakub POL POL POLAND
(102) 10.
MUCHLADO Adam POL POL POLAND
(103) 11.
SULIMA Jakub POL POL POLAND
(104) 12.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(105) 13.
ONUFER Dávid SVK-SKMA SVK PRESOV
(106) 14.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(107) 15.
KARABIN Jakub SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(108) 1.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(109) 2.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(110) 3.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(111) 4.
KUNCIROVÁ Michala CZE-BZKP CZE PRAHA
(112) 5.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(113) 6.
VANKOVA Petra CZE-BZKP CZE PRAHA
(114) 7.
DOSLÁ Milada CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(115) 8.
SEJPALOVÁ Michaela CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(116) 9.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(117) 10.
MALIKOVA Jana CZE-NACH CZE NÁCHOD
(118) 11.
POZDENOVÁ Klára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(119) 12.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(120) 13.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU ROMANIA
(121) 14.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(122) 15.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(123) 16.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(124) 17.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(125) 18.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(126) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(127) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(128) 3.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(129) 4.
FAJKUS Radek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(130) 5.
SEJPAL Zdenek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(131) 6.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(132) 7.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(133) 8.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(134) 9.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(135) 10.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(136) 11.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(137) 12.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV