Danubia 2 - CZECH OPEN - Benátky n/J /CZE, 07.10. - 09.10.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  1000 m
RACE: 28    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:54.237  
2 (5) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:54.359  
3 (6) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:58.683  
4 (4) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 2:00.833  
5 (2) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 2:12.042  
6 (3) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 2:16.998  
RACE: 29    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:50.033  
2 (5) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:50.179  
3 (7) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:50.319  
4 (3) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:51.025  
5 (2) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 1:56.378  
6 (6) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 2:00.634  
7 (4) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 2:09.379  
RACE: 30    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:47.599  
2 (4) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:47.981  
3 (5) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:48.999  
4 (1) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 1:59.624  
5 (2) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 2:03.032  
- (6) 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE PEN. off track
RACE: 31    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:51.750  
2 (4) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 1:52.019  
3 (3) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:52.111  
4 (2) 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT 1:53.203  
5 (1) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 1:54.795  
6 (5) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL NO TIME
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 42    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:48.759  
2 (1) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:48.855  
3 (3) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:49.663  
4 (6) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:50.745  
5 (5) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 1:53.037  
6 (4) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:54.485  
RACE: 43    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:44.181  
2 (5) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:44.279  
3 (2) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:44.434  
4 (4) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:44.497  
5 (3) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:49.814  
6 (6) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:57.218  
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  1000 m
RACE: 51    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 1:58.594  
2 (4) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 1:59.532  
3 (1) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 2:00.292  
4 (2) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 2:01.119  
5 (5) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 2:05.515  
6 (6) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 2:15.318  
RACE: 52    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:55.011  
2 (4) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 1:57.957  
3 (6) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 1:58.542  
4 (3) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 1:58.653  
5 (5) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT NO TIME
- (2) 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT PEN. impeding
RACE: 53    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:53.702  
2 (3) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:53.855  
3 (1) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:53.895  
4 (6) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:57.715  
5 (2) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 2:04.616  
- (4) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR PEN. impeding
RACE: 54    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:42.618  
2 (5) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:42.696  
3 (2) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:43.683  
4 (4) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:44.157  
5 (3) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:44.304  
6 (6) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:48.786  
 
2. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 68    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 50.704
2 (2) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 53.507
3 (3) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 56.681
4 (4) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 57.411
RACE: 69    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 50.366
2 (4) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 54.745
3 (3) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 59.569
4 (1) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 1:05.392  
RACE: 70    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 51.005
2 (2) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 56.251
3 (5) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 57.024
4 (3) 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 59.596
5 (1) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 59.636
RACE: 71    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 50.693
2 (1) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 51.790
3 (3) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 51.824
4 (2) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 1:03.727  
RACE: 72    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 53.625
2 (1) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 57.825
3 (2) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 1:00.351  
4 (3) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:00.894  
RACE: 73    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 55.225
2 (2) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 55.397
3 (3) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 55.789
4 (4) 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT 56.745
 
JUNIOR D GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 140    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 50.143
2 (2) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 50.614
3 (3) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 56.122
4 (4) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 56.138
RACE: 141    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 51.376
2 (2) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 51.550
3 (3) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 53.226
4 (4) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 56.779
RACE: 142    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 52.144
2 (2) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 52.284
3 (4) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 55.377
4 (1) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 1:05.238  
RACE: 143    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 49.962
2 (3) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 52.144
3 (2) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 52.232
4 (4) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 55.521
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 156    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 50.683
2 (1) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 51.074
3 (4) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 51.830
4 (2) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 51.982
RACE: 157    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 49.815
2 (2) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 49.893
3 (3) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 51.170
4 (4) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 51.761
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 164    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 54.062
2 (5) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 57.848
3 (1) 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 59.030
4 (2) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 59.035
5 (4) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 1:02.635  
RACE: 165    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 57.642
2 (4) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 58.454
3 (3) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 58.512
- (1) 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT PEN. no start
RACE: 166    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 53.714
2 (1) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 55.707
3 (2) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 56.123
4 (3) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 56.523
RACE: 167    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 53.229
2 (1) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 53.364
3 (3) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 53.702
4 (4) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 55.927
RACE: 168    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 50.834
2 (3) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 52.418
3 (4) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 52.561
4 (2) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 52.712
RACE: 169    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 49.621
2 (3) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 49.779
3 (2) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 49.865
4 (4) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 51.701
 
3. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  777 m
RACE: 202    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:24.791  
2 (1) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:25.390  
3 (3) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 1:28.813  
- (4) 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT PEN. no start
RACE: 203    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:23.487  
2 (3) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 1:30.030  
3 (4) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:30.871  
4 (2) 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 1:35.217  
RACE: 204    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:26.100  
2 (1) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:26.277  
3 (2) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 1:32.052  
4 (4) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:36.696  
RACE: 205    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:25.407  
2 (1) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:25.835  
3 (4) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 1:38.447  
4 (2) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL NO TIME
RACE: 206    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:26.337  
2 (2) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:26.517  
3 (3) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 1:33.222  
4 (1) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 1:35.026  
RACE: 207    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:30.249  
2 (3) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 1:30.441  
3 (5) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 1:32.035  
4 (2) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 1:33.196  
5 (4) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 1:41.271  
 
JUNIOR D GIRLS  QUARTER-FINAL  777 m
RACE: 223    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:21.423  
2 (1) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:21.669  
3 (3) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 1:30.185  
4 (4) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:30.682  
RACE: 224    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:22.882  
2 (2) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:23.001  
3 (3) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 1:25.911  
4 (4) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 1:30.720  
RACE: 225    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:23.575  
2 (2) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:23.888  
3 (1) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:24.708  
4 (3) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 1:29.756  
RACE: 226    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:21.902  
2 (3) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:22.478  
3 (2) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:23.701  
4 (4) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 1:33.965  
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  777 m
RACE: 239    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:24.247  
2 (3) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:26.109  
3 (2) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:42.342  
4 (4) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU NO TIME
RACE: 240    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:19.602  
2 (3) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:19.747  
3 (1) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:20.091  
4 (4) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:22.346  
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  777 m
RACE: 279    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:28.481  
2 (1) 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 1:30.405  
3 (2) 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 1:34.716  
4 (4) 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 1:35.567  
RACE: 280    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 1:33.386  
2 (2) 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 1:33.730  
3 (3) 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 1:34.103  
4 (4) 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 1:34.775  
RACE: 281    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 1:28.681  
2 (1) 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 1:29.052  
3 (2) 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 1:29.101  
4 (4) 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 1:31.287  
RACE: 282    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 1:27.296  
2 (1) 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:27.443  
3 (4) 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 1:33.226  
- (3) 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR PEN. no start
RACE: 283    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  ZYCH Magdalena POL POL 1:20.529  
2 (2) 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 1:22.024  
3 (4) 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 1:23.991  
4 (3) 136.  ALBERT Katalin ROU ROU NO TIME
RACE: 284    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:19.717  
2 (1) 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1:19.978  
3 (3) 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 1:20.962  
4 (4) 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 1:22.850  



Danubia 2 - CZECH OPEN - Benátky n/J /CZE, 07.10. - 09.10.2016


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 144.  ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS 1. 1. 2. 89 4
2. 143.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 3. 4. 1. 55 8
3. 136.  ALBERT Katalin ROU ROU 2. 2. 8. 42 12
4. 18.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE 4. 3. 3. 34 10
5. 167.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK 6. 9. 4. 11 19
6. 125.  ZYCH Magdalena POL POL 5. 5. 5. 5 15
7. 168.  TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK 7. 6. 9. 22
8. 45.  KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE 8. 7. 7. 22
9. 65.  DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN 13. 8. 6. 27
10. 54.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 9. 10. 10. 29
11. 177.  ADAMENKO Kseniya UKR-KIEV UKR 12. 13. 12. 37
12. 86.  BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT 15. 12. 11. 38
13. 116.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 10. 16. 15. 41
14. 44.  BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE 14. 15. 13. 42
15. 131.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 20. 14. 14. 48
16. 124.  CIEŚLIŃSKA Julia POL POL 19. 11. 22. 52
17. 85.  ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT 17. 17. 18. 52
18. 87.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 11. 21. 21. 53
19. 66.  PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN 16. 19. 19. 54
20. 88.  ROZKALNE Jana LAT-SPARS LAT 21. 22. 17. 60
21. 20.  POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE 23. 18. 20. 61
22. 64.  CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN 22. 24. 16. 62
23. 89.  USATOVA Alina LAT-SPARS LAT 18. 20. 26. 64
24. 21.  ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE 26. 23. 23. 72
25. 19.  HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE 24. 25. 24. 73