Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 164    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 68.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:58.766  
2 (4) 65.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 2:00.625  
3 (3) 60.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL 2:01.241  
4 (5) 100.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:01.477  
5 (1) 10.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 2:35.140  
RACE: 165    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:41.454  
2 (4) 61.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:43.174  
3 (3) 64.  MAZIARZ Szymon POL-JUV POL 1:50.311  
4 (2) 58.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:56.911  
RACE: 166    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 69.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:41.035  
2 (1) 114.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:41.067  
3 (2) 66.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:42.067  
4 (4) 5.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 1:53.873  
RACE: 167    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 59.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:45.043  
2 (3) 115.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:45.306  
3 (1) 67.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 1:55.534  
4 (2) 70.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 2:01.953  
RACE: 168    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 62.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:55.304  
2 (3) 63.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:56.481  
3 (2) 101.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 2:00.449  
4 (1) 11.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 2:15.939  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 171    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 68.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:47.339  
2 (4) 63.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:47.452  
3 (3) 115.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:47.683  
4 (1) 69.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:48.248  
5 (2) 59.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:20.577  
RACE: 172    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 62.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:44.925  
2 (2) 4.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:44.987  
3 (1) 114.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:46.243  
4 (3) 61.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:46.489  
5 (5) 65.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:46.694  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 181    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:39.524  
2 (3) 115.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:39.929  
3 (1) 61.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:40.329  
4 (2) 65.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:40.742  
5 (5) 59.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL NO TIME finished
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 182    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:35.980  
2 (4) 68.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:36.701  
3 (3) 114.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:37.676  
4 (5) 63.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:37.797  
- (1) 62.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Distance Classification


JUNIOR C BOYS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 4.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 34 1 1:35.980
  2. 2. 68.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 21 2 1:36.701
  3. 3. 114.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 13 3 1:37.676
  4. 4. 63.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 8 4 1:37.797
  5. 62.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 3 5 1:44.925
FINAŁ B
  6. 1. 69.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 3 6 1:39.524
  7. 2. 115.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 2 7 1:39.929
  8. 3. 61.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1 8 1:40.329
  9. 4. 65.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 9 1:40.742
  10. 5. 59.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 10 1:45.043
SERIE
  11. 3. 66.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 11 1:42.067
  12. 3. 64.  MAZIARZ Szymon POL-JUV POL 12 1:50.311
  13. 3. 67.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 13 1:55.534
  14. 3. 101.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 14 2:00.449
  15. 3. 60.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL 15 2:01.241
  16. 4. 5.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 16 1:53.873
  17. 4. 58.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 17 1:56.911
  18. 4. 100.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 18 2:01.477
  19. 4. 70.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 19 2:01.953
  20. 4. 11.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 20 2:15.939
  21. 5. 10.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 21 2:35.140