Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 14    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 147.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 59.111
2 (6) 118.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 1:01.340  
3 (5) 151.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 1:02.392  
4 (1) 35.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 1:10.075  
5 (4) 174.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 1:14.269  
6 (2) 149.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 1:20.974  
7 (7) 173.  MIELECH Stanisław POL-UKSSB POL 1:27.432  
RACE: 15    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 6.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:01.298  
2 (3) 148.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 1:07.356  
3 (1) 152.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 1:07.385  
4 (4) 175.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 1:07.584  
5 (2) 150.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:19.847  
- (5) 34.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 24    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 174.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 1:03.650  
2 (1) 35.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 1:09.888  
3 (5) 173.  MIELECH Stanisław POL-UKSSB POL 1:13.748  
4 (3) 150.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 1:19.180  
5 (4) 149.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 1:19.652  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 25    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 147.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 56.645
2 (2) 6.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 56.717
3 (3) 118.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 59.963
4 (6) 152.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 1:01.592  
5 (4) 151.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 1:04.653  
6 (7) 175.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 1:06.424  
7 (5) 148.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 1:07.506  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Białystok, POL, 21.11. - 22.11.2020


Distance Classification


JUNIOR E BOYS 500 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 147.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 34 1 0:56.645
  2. 2. 6.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 21 2 0:56.717
  3. 3. 118.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 13 3 0:59.963
  4. 4. 152.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 8 4 1:01.592
  5. 5. 151.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 5 5 1:02.392
  6. 6. 175.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 3 6 1:06.424
  7. 7. 148.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 2 7 1:07.356
FINAŁ B
  8. 1. 174.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 1 8 1:03.650
  9. 2. 35.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 9 1:09.888
  10. 3. 173.  MIELECH Stanisław POL-UKSSB POL 10 1:13.748
  11. 4. 150.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 11 1:19.180
  12. 5. 149.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 12 1:19.652
SERIE
  34.  LUBECKI Jan POL-GIZ POL 13 -----