Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1500 m
RACE: 69    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:56.052  
2 (2) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:56.225  
3 (3) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:59.778  
4 (6) 50.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 3:09.488  
5 (4) 87.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 3:13.996  
6 (1) 133.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 3:18.271  
RACE: 70    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:53.082  
2 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:53.260  
3 (1) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:57.951  
4 (4) 14.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 3:02.050  
5 (3) 48.  POLAK Izabela POL-JUV POL 3:15.271  
6 (5) 132.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 3:31.169  
RACE: 71    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3:05.333  
2 (4) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:05.566  
3 (3) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 3:06.527  
4 (5) 49.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 3:07.496  
5 (6) 16.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 3:17.026  
6 (2) 5.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 3:59.528  
RACE: 72    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 3:17.117  
2 (5) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3:21.012  
3 (2) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 3:21.045  
4 (1) 86.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 3:29.326  
5 (3) 43.  ANTONOWICZ Klaudia POL-JUV POL 3:43.650  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1500 m
RACE: 76    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:39.328  
2 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:41.361  
3 (1) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:41.471  
4 (6) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:47.645  
5 (5) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:49.854  
6 (3) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:49.856  
RACE: 77    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:10.989  
2 (4) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3:11.152  
3 (5) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:11.348  
4 (3) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3:13.580  
5 (6) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 3:15.126  
6 (2) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 3:16.110  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  1500 m
RACE: 83    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:56.303  
2 (3) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:56.626  
3 (5) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 2:58.555  
4 (6) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:58.779  
5 (4) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3:07.921  
- (1) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL PEN. penalty
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1500 m
RACE: 84    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:21.845  
2 (5) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3:23.036  
3 (3) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3:23.146  
4 (6) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:23.856  
5 (1) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 3:27.301  
6 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 3:52.396  
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 92    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 50.779
2 (1) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 50.976
3 (2) 87.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 52.300
4 (4) 50.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 56.476
RACE: 93    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 49.253
2 (1) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 49.975
3 (5) 14.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 50.221
4 (3) 48.  POLAK Izabela POL-JUV POL 56.047
5 (4) 5.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 1:12.367  
RACE: 94    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.772
2 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 50.784
3 (1) 49.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 55.197
4 (3) 86.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 1:17.284  
RACE: 95    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 49.568
2 (1) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 51.899
3 (2) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 52.028
4 (4) 133.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 59.667
5 (3) 43.  ANTONOWICZ Klaudia POL-JUV POL 1:06.331  
RACE: 96    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 50.385
2 (5) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 52.865
3 (2) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 52.960
4 (1) 16.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 58.232
5 (4) 132.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 59.654
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 99    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.904
2 (2) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 50.080
3 (3) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 50.170
4 (4) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 50.426
5 (5) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 50.727
RACE: 100    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.856
2 (2) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 48.271
3 (3) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 50.252
4 (4) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:04.233  
5 (5) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:06.030  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  500 m
RACE: 107    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 50.832
2 (2) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 50.983
3 (3) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 51.008
4 (4) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:24.615  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 108    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.498
2 (2) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 47.671
3 (3) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 48.869
4 (4) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 52.528
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 113    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:50.610  
2 (4) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:50.725  
3 (3) 49.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 1:56.238  
4 (1) 50.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 1:57.879  
RACE: 114    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:56.526  
2 (3) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 1:57.324  
3 (2) 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:57.442  
4 (1) 133.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 2:07.705  
5 (4) 43.  ANTONOWICZ Klaudia POL-JUV POL 2:31.138  
RACE: 115    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:56.804  
2 (1) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:56.897  
3 (2) 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:57.090  
4 (4) 16.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 2:05.419  
5 (5) 5.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 2:33.909  
RACE: 116    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:47.072  
2 (1) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:50.386  
3 (2) 14.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:52.651  
4 (5) 86.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 1:59.596  
5 (3) 132.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 2:11.188  
RACE: 117    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:47.866  
2 (3) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:49.312  
3 (4) 87.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 1:49.930  
4 (1) 48.  POLAK Izabela POL-JUV POL 1:59.212  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 140    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:39.797  
2 (1) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:39.958  
3 (3) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:40.085  
4 (2) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:40.586  
5 (5) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 2:12.466  
RACE: 141    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:43.072  
2 (4) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:45.500  
3 (3) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:45.552  
4 (5) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:47.247  
5 (2) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:09.447  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 148    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:45.239  
2 (3) 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:45.346  
3 (4) 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:45.361  
4 (5) 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 1:45.580  
5 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:10.892  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 149    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:38.344  
2 (2) 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:39.763  
3 (3) 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:44.582  
4 (5) 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2:24.747  
- (1) 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 69.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 5. 1. 1. 73 7
2. 47.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1. 2. 5. 58 8
3. 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3. 3. 2. 47 8
4. 44.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2. 4. 4. 37 10
5. 68.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 4. 8. 3. 22 15
6. 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 6. 5. 10. 8 21
7. 45.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 7. 7. 6. 6 20
8. 46.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 8. 6. 8. 4 22
9. 21.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 12. 14. 7. 2 33
10. 15.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 10. 12. 9. 31
11. 79.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 9. 10. 14. 33
12. 78.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 11. 9. 15. 35
13. 14.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 13. 11. 12. 36
14. 87.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 17. 13. 11. 41
15. 49.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 14. 15. 13. 42
16. 50.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 15. 17. 16. 48
17. 48.  POLAK Izabela POL-JUV POL 18. 16. 17. 51
18. 86.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 16. 20. 18. 54
19. 16.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 19. 18. 19. 56
20. 133.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 21. 19. 20. 60
21. 43.  ANTONOWICZ Klaudia POL-JUV POL 20. 22. 22. 64
22. 132.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 22. 21. 21. 64
23. 5.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 23. 23. 23. 69