Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1500 m
RACE: 73    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 3:02.794  
2 (5) 61.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 3:06.253  
3 (3) 81.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 3:08.707  
- (1) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL PEN. impeding
- (2) 9.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL PEN. no start
- (6) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 74    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 2:31.839  
2 (7) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 2:32.153  
3 (5) 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 2:32.352  
4 (3) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 2:32.421  
5 (4) 62.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 2:34.797  
6 (6) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 2:37.130  
7 (1) 11.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 75    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 2:49.435  
2 (4) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 2:50.213  
3 (3) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:51.281  
4 (2) 56.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 2:52.285  
5 (6) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 3:07.487  
- (5) 10.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL PEN. equipment
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ B  1500 m
RACE: 81    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:51.275  
2 (2) 62.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 2:51.532  
3 (4) 56.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 2:51.929  
4 (1) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 2:52.144  
5 (6) 81.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:53.580  
6 (5) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 3:12.161  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1500 m
RACE: 82    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 3:05.929  
2 (2) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 3:06.015  
3 (6) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 3:07.024  
4 (3) 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 3:07.251  
5 (5) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 3:07.757  
6 (7) 61.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 3:18.665  
7 (1) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL NO TIME finished
 
2. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  500 m
RACE: 88    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 48.983
2 (3) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 49.126
3 (1) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:00.547   advanced
4 (5) 9.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 1:08.047  
5 (2) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:19.213  
RACE: 89    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 49.276
2 (4) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 49.704
3 (1) 56.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 49.874
4 (2) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:06.740  
5 (3) 11.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 1:22.039  
RACE: 90    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 47.357
2 (1) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 47.651
3 (4) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 47.767
4 (5) 62.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:14.871  
5 (3) 10.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 1:19.221  
RACE: 91    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 49.918
2 (1) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 52.535
3 (2) 61.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:00.961  
4 (3) 81.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:05.644  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 97    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 47.285
2 (4) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 47.406
3 (5) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 47.465
4 (2) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 52.990
- (3) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL PEN. penalty
RACE: 98    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 48.267
2 (1) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 48.403
3 (3) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 48.536
4 (5) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 54.731
5 (4) 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL NO TIME finished
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 105    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 48.304
2 (4) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 54.616
3 (2) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:03.436  
4 (1) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:06.383  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 106    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 47.206
2 (2) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 47.243
3 (3) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 47.401
4 (4) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 47.851
 
3. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 118    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:47.007  
2 (4) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:47.142  
3 (3) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:47.268  
4 (2) 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:47.384  
RACE: 119    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:40.842  
2 (5) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:40.860  
3 (3) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:41.554  
4 (4) 56.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 1:42.190  
5 (1) 10.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 2:22.888  
RACE: 120    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:58.980  
2 (3) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:59.133  
3 (2) 61.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 2:01.328  
4 (1) 81.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:19.084  
5 (5) 9.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 2:28.220  
RACE: 121    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:53.872  
2 (5) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:54.060  
3 (4) 62.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 1:55.248  
4 (3) 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 2:03.110  
5 (1) 11.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 2:47.933  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 142    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:40.862  
2 (3) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:42.248  
3 (5) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:43.435  
4 (4) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:58.386   advanced
- (2) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL PEN. impeding
RACE: 143    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:36.805  
2 (2) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:36.976  
3 (4) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:37.792  
4 (1) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1:40.405  
5 (3) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 2:00.395  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 150    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 1:37.364  
2 (3) 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 1:40.256  
3 (1) 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 1:40.378  
4 (2) 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 2:22.057  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 151    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:39.706  
2 (1) 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:39.857  
3 (5) 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 1:42.888  
4 (2) 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:11.996  
- (4) 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL PEN. equipment



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 60.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1. 1. 2. 89 4
2. 65.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 2. 14. 1. 55 17
3. 92.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 3. 3. 3. 39 9
4. 59.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 16. 2. 4. 29 22
5. 58.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 16. 4. 8. 9 28
6. 20.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 4. 9. 14. 8 27
7. 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 7. 5. 10. 7 22
8. 93.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 5. 10. 7. 7 22
9. 66.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 11. 8. 6. 4 25
10. 57.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 8. 17. 5. 4 30
11. 61.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 6. 12. 12. 3 30
12. 64.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 13. 6. 15. 3 34
13. 63.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 14. 7. 9. 2 30
14. 56.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 10. 11. 13. 34
15. 62.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 9. 16. 11. 36
16. 81.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 12. 13. 16. 41
17. 10.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 16. 18. 17. 51
18. 9.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 19. 15. 18. 52
19. 11.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 15. 19. 19. 53