Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 13    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 2:00.220  
2 (6) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:01.261  
3 (2) 105.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:02.213  
4 (5) 37.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 2:03.202  
5 (3) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2:03.564  
6 (1) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 2:26.181  
RACE: 14    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (7) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:59.098  
2 (1) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:59.743  
3 (3) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:00.267  
4 (5) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:01.520  
5 (6) 125.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:11.020  
6 (4) 76.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 2:16.001  
7 (2) 143.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 2:21.410  
RACE: 15    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:56.893  
2 (1) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:57.128  
3 (6) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:57.274  
4 (2) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:01.995  
5 (5) 106.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 2:18.538  
- (4) 35.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 23    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 2:00.673  
2 (2) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:02.039  
3 (3) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:02.109  
4 (5) 37.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 2:02.800  
5 (4) 105.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 2:04.363  
6 (7) 125.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 2:04.476  
7 (6) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2:05.865  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 24    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:43.609  
2 (1) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:43.699  
3 (2) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:43.903  
4 (6) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:49.350  
5 (3) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:50.882  
6 (5) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:52.444  
7 (7) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:17.570  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 34    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 54.063
2 (3) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 54.203
3 (4) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 56.700
4 (1) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 35    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 50.574
2 (1) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 54.529
3 (3) 105.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 59.234
4 (4) 76.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:05.648  
RACE: 36    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 53.232
2 (3) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 55.337
3 (1) 37.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 58.519
4 (2) 125.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 58.996
5 (5) 143.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 1:09.038  
RACE: 37    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.607
2 (3) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.839
3 (1) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.174
4 (4) 106.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:02.509  
5 (2) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:10.378  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 45    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 53.155
2 (3) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 54.395
3 (4) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 54.398
4 (5) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 55.362
5 (1) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:04.689  
RACE: 46    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.249
2 (2) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 53.412
3 (4) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 53.772
4 (5) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.943
5 (3) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 54    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 54.806
2 (1) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 54.852
3 (4) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 57.348
4 (3) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 57.395
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 55    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.589
2 (2) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 52.518
3 (3) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 52.898
4 (4) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 53.024
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 65    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:31.838  
2 (2) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:32.027  
3 (4) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:34.209  
4 (1) 105.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:34.246  
RACE: 66    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:36.856  
2 (4) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:36.925  
3 (3) 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:38.210  
4 (1) 106.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:44.047  
RACE: 67    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:27.640  
2 (1) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:32.662  
3 (5) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:33.131  
4 (4) 76.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:45.078  
5 (2) 143.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 1:52.828  
RACE: 68    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:31.578  
2 (3) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:31.757  
3 (2) 125.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:39.727  
4 (5) 37.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 1:48.245  
5 (4) 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:51.565  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 129    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:23.395  
2 (2) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:23.825  
3 (4) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:24.125  
4 (3) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:25.045  
5 (5) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:28.568  
RACE: 130    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:24.021  
2 (5) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:24.153  
3 (4) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:24.353  
4 (2) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:24.796  
5 (3) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:34.604  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 138    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:26.589  
2 (3) 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:26.618  
3 (1) 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:28.855  
4 (4) 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:33.926  
5 (5) 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:38.716  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 139    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:20.365  
2 (3) 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:20.675  
3 (5) 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:23.369  
4 (4) 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:23.677  
5 (1) 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:28.850  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 24.10. - 25.10.2020


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 128.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 1. 5. 73 7
2. 77.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 129.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 3. 9. 1. 47 13
4. 33.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 4. 3. 3. 34 10
5. 36.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 6. 4. 7. 13 17
6. 94.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 8. 6. 4. 12 18
7. 82.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 7. 5. 8. 8 20
8. 142.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 5. 10. 6. 8 21
9. 34.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 9. 7. 9. 2 25
10. 126.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 10. 8. 11. 1 29
11. 105.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 12. 12. 13. 37
12. 37.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 11. 11. 16. 38
13. 125.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 13. 13. 12. 38
14. 127.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 14. 16. 10. 40
15. 106.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 15. 14. 14. 43
16. 76.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 16. 15. 15. 46
17. 12.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 17. 18. 17. 52
18. 143.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 18. 17. 18. 53
35.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL