Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:36.752  
2 (2) 112.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 2:36.879  
3 (5) 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:37.892  
4 (4) 117.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 2:51.750  
5 (1) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL NO TIME finished
RACE: 69    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:39.986  
2 (4) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:42.501  
3 (5) 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:53.179  
4 (1) 91.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 2:55.546  
5 (3) 15.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 70    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:46.251  
2 (4) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:46.838  
3 (2) 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 2:52.511  
4 (1) 113.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 2:55.678  
5 (3) 9.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL NO TIME finished
RACE: 71    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:45.044  
2 (1) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:45.818  
3 (2) 92.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:46.103  
4 (4) 90.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 2:49.011  
5 (5) 16.  JANASZ Kacper POL-BLYSKD POL 3:04.854  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 80    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:35.910  
2 (1) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:37.033  
3 (3) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:37.529  
4 (2) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:37.954  
5 (5) 92.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:47.750  
6 (6) 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 3:01.976  
RACE: 81    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:52.100  
2 (1) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:52.572  
3 (5) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:52.713  
4 (3) 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:53.627  
5 (6) 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:54.494  
6 (2) 112.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 2:56.637  
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 85    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:42.075  
2 (4) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2:42.297  
3 (2) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:42.405  
4 (3) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:42.634  
5 (5) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:45.926  
6 (6) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:46.664  
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 106    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.255
2 (1) 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 46.725
3 (3) 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 46.792
4 (4) 91.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 47.086
5 (5) 16.  JANASZ Kacper POL-BLYSKD POL 59.779
RACE: 107    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 46.155
2 (5) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.899
3 (2) 112.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 48.174
4 (4) 90.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 50.438
5 (1) 15.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 58.468
RACE: 108    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.040
2 (1) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 44.363
3 (4) 9.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 45.821
4 (5) 113.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 49.045
5 (2) 92.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 109    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.530
2 (2) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 45.182
3 (5) 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 47.824
4 (4) 117.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 54.326
- (1) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL PEN. no start
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 116    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 43.911
2 (1) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.028
3 (3) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 44.506
4 (4) 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 46.005
RACE: 117    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 43.630
2 (2) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 43.684
3 (3) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.397
4 (4) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 46.415
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 121    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.141
2 (4) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.541
3 (3) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.692
- (2) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL PEN. impeding
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 154    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:44.498  
2 (1) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:44.723  
3 (4) 112.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 1:49.093  
4 (5) 90.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 1:49.227  
5 (3) 15.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 2:07.099  
RACE: 155    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:41.336  
2 (2) 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:41.871  
3 (5) 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1:42.740  
4 (3) 117.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 1:49.732  
5 (4) 16.  JANASZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:00.312  
RACE: 156    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:33.434  
2 (1) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:34.441  
3 (5) 92.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:37.123  
4 (2) 9.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 1:37.715  
5 (3) 113.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL NO TIME finished
RACE: 157    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:50.268  
2 (5) 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:53.313  
3 (1) 91.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 1:55.155  
4 (4) 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 2:09.342  
5 (2) 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:10.616  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 164    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:49.689  
2 (1) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:49.787  
3 (4) 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:49.930  
4 (2) 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:55.030  
RACE: 165    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:36.804  
2 (3) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:36.968  
3 (1) 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:38.908  
4 (4) 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:47.426  
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 169    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:35.979  
2 (1) 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:36.435  
3 (3) 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:37.405  
4 (4) 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL NO TIME finished



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 89.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1. 2. 2. 76 5
2. 11.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 3. 5. 1. 47 9
3. 88.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 7. 1. 3. 47 11
4. 116.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 2. 4. 4. 29 10
5. 10.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 4. 3. 19. 21 26
6. 85.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 5. 6. 5. 5 16
7. 86.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 6. 8. 6. 3 20
8. 87.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 8. 10. 7. 25
9. 111.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 10. 7. 10. 27
10. 93.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 12. 11. 8. 31
11. 112.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 11. 12. 11. 34
12. 92.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 9. 19. 9. 37
13. 9.  BOGDANOWICZ Jan POL-AZSO POL 18. 9. 13. 40
14. 91.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 15. 13. 12. 40
15. 90.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 13. 15. 14. 42
16. 117.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 14. 16. 15. 45
17. 113.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 16. 14. 20. 50
18. 16.  JANASZ Kacper POL-BLYSKD POL 17. 18. 17. 52
19. 15.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 18. 17. 18. 53
20. 40.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 18. 20. 16. 54