Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 9    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 1:00.340  
2 (5) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:02.723  
3 (3) 139.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 1:10.454  
4 (4) 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 1:15.638  
5 (2) 31.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 1:24.564  
6 (6) 130.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 10    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 1:03.545  
2 (6) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 1:04.843  
3 (3) 140.  MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL 1:09.108  
4 (4) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 1:14.940  
5 (2) 30.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 1:16.830  
6 (5) 155.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:17.386  
RACE: 11    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 1:04.454  
2 (6) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 1:10.093  
3 (1) 141.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 1:13.978  
4 (5) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:14.510  
5 (4) 156.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 1:20.448  
- (3) 32.  WAWER Julia POL-GIZ POL PEN. off track
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 18    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 59.380
2 (2) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:01.887  
3 (4) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 1:04.489  
4 (3) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 1:06.932  
5 (6) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 1:09.400  
6 (5) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL NO TIME finished
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  222 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 28.996
2 (4) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 29.282
3 (2) 141.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 33.910
4 (3) 31.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 34.995
RACE: 23    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 28.556
2 (3) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 29.294
3 (1) 139.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 30.287
4 (4) 130.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL 31.006
5 (2) 155.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 34.094
RACE: 24    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 27.711
2 (5) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 30.047
3 (4) 140.  MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL 31.181
4 (3) 32.  WAWER Julia POL-GIZ POL 33.789
5 (1) 156.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 36.623
RACE: 25    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 29.115
2 (2) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 31.368
3 (4) 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 31.978
4 (3) 30.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 34.151
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  222 m
RACE: 36    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 27.228
2 (2) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 28.786
3 (4) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 28.993
4 (3) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 29.837
RACE: 37    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 27.831
2 (2) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 28.814
3 (3) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 31.241
4 (4) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 31.254
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  222 m
RACE: 44    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 27.350
2 (2) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 27.563
3 (3) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 28.501
4 (4) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 30.174
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  333 m
RACE: 48    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 40.653
2 (4) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 43.396
3 (5) 141.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 46.347
4 (3) 155.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 53.105
5 (2) 31.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 57.692
RACE: 49    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 43.018
2 (4) 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 47.458
3 (1) 30.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 53.543
4 (3) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 1:00.119  
RACE: 50    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 42.598
2 (1) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 42.904
3 (2) 139.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 44.242
4 (3) 130.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL NO TIME finished
RACE: 51    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 40.212
2 (3) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 43.802
3 (4) 140.  MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL 45.267
4 (5) 32.  WAWER Julia POL-GIZ POL 50.444
5 (1) 156.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 1:03.753  
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  333 m
RACE: 130    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 39.491
2 (2) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 41.327
3 (3) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 42.626
4 (4) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 45.101
RACE: 131    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 40.499
2 (2) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 42.789
3 (3) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 42.837
4 (4) 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 45.689
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  333 m
RACE: 138    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 39.140
2 (2) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 39.739
3 (3) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 41.144
4 (4) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL NO TIME finished



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 2. 1. 1. 89 4
2. 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 1. 2. 2. 76 5
3. 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 3. 3. 3. 39 9
4. 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 4. 4. 5. 16 13
5. 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 6. 7. 4. 11 17
6. 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 5. 8. 15. 5 28
7. 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 10. 5. 6. 21
8. 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 11. 6. 7. 24
9. 139.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 8. 9. 9. 26
10. 140.  MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL 7. 10. 10. 27
11. 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 12. 11. 8. 31
12. 141.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 9. 12. 11. 32
13. 30.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 13. 15. 12. 40
14. 32.  WAWER Julia POL-GIZ POL 18. 14. 13. 45
15. 130.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL 17. 13. 16. 46
16. 155.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 16. 17. 14. 47
17. 31.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 15. 16. 17. 48
18. 156.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 14. 18. 18. 50

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (13.) 30.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 13. 15. 12. 40
2. (14.) 32.  WAWER Julia POL-GIZ POL 18. 14. 13. 45
3. (16.) 155.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 16. 17. 14. 47

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 104.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 2. 1. 1. 89 4
2. (2.) 4.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 1. 2. 2. 76 5
3. (3.) 99.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 3. 3. 3. 39 9
4. (4.) 142.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 4. 4. 5. 16 13
5. (5.) 157.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 6. 7. 4. 11 17
6. (6.) 129.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 5. 8. 15. 5 28
7. (7.) 143.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 10. 5. 6. 21
8. (8.) 128.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 11. 6. 7. 24
9. (9.) 139.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 8. 9. 9. 26
10. (10.) 140.  MIKOŁAJUK Magdalena POL-UKSSB POL 7. 10. 10. 27
11. (11.) 158.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 12. 11. 8. 31
12. (12.) 141.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 9. 12. 11. 32
13. (15.) 130.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL 17. 13. 16. 46
14. (17.) 31.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 15. 16. 17. 48
15. (18.) 156.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 14. 18. 18. 50