Csizmadia Trophy Debrecen, 2018.10.26-28. HUN, 26.10. - 28.10.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  1000 m
RACE: 8    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:52.045  
2 (5) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 1:53.340  
3 (3) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:55.830  
4 (1) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:55.892  
5 (4) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:56.335  
RACE: 9    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:56.128  
2 (3) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:57.478  
3 (2) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:57.914  
4 (1) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 2:00.637  
5 (5) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 2:11.820  
6 (4) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 2:17.475  
RACE: 10    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:48.237  
2 (4) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:48.537  
3 (1) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:48.642  
4 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:52.534  
5 (2) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 2:06.803  
RACE: 11    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 1:54.693  
2 (5) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 2:01.690  
3 (4) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 2:03.160  
4 (3) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 2:04.504  
5 (1) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 2:05.490  
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 16    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:58.207  
2 (1) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:58.467  
3 (4) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 2:02.978  
4 (3) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 2:07.905  
RACE: 17    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:55.596  
2 (2) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:56.714  
3 (3) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 2:08.555  
4 (5) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 2:16.950  
5 (4) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 2:17.447  
RACE: 18    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:56.216  
2 (2) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 1:58.283  
3 (6) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:58.703  
4 (4) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:58.814  
5 (3) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 2:00.063  
6 (5) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 2:01.674  
RACE: 19    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:47.121  
2 (3) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:47.504  
3 (2) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:48.238  
4 (4) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:48.923  
5 (6) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:56.407  
6 (5) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 2:02.580  
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  1000 m
RACE: 40    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 2:08.151  
2 (2) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 2:12.960  
3 (3) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 2:16.535  
RACE: 41    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:54.055  
2 (3) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:56.037  
3 (5) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 1:59.002  
4 (6) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 2:14.734  
5 (2) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 2:22.372  
- (4) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO PEN. impeding
RACE: 42    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:52.331  
2 (2) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:52.373  
3 (3) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:52.604  
4 (5) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:53.557  
5 (4) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 1:54.062  
6 (6) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 2:02.944  
RACE: 43    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:49.642  
2 (3) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:50.802  
3 (1) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:52.336  
4 (6) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:54.041  
5 (2) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 2:07.753  
6 (5) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 2:12.437  
 
2. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 57    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 51.736
2 (3) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 51.846
3 (1) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 53.748
4 (4) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 53.886
RACE: 58    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 53.852
2 (3) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 54.229
3 (4) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 56.944
4 (2) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:14.847  
RACE: 59    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 51.718
2 (3) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 52.208
3 (2) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 58.962
4 (5) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:01.901  
5 (4) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:04.096  
RACE: 60    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 52.806
2 (1) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 52.944
3 (3) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 58.086
4 (4) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 58.667
RACE: 61    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 51.506
2 (4) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 51.653
3 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 52.139
4 (2) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 59.858
 
JUNIOR D GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 67    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 54.517
2 (2) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 57.014
3 (3) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 58.300
4 (5) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:04.582  
5 (4) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 1:15.104  
RACE: 68    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 51.505
2 (2) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 58.348
3 (1) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 58.361
4 (3) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:00.877  
RACE: 69    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 52.947
2 (4) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 53.137
3 (3) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 54.424
4 (1) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN NO TIME finished
RACE: 70    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 51.716
2 (4) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 54.495
3 (2) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:00.881  
4 (3) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:04.542  
RACE: 71    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 51.719
2 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 51.990
3 (2) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 52.092
4 (4) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 52.110
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 85    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 52.267
2 (1) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 52.376
3 (4) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 54.938
4 (3) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU NO TIME finished
RACE: 86    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 51.601
2 (2) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 51.769
3 (3) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 52.831
4 (4) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 54.111
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 97    HEAT: 1    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 58.174
2 (2) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 58.744
3 (5) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 1:00.080  
4 (3) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:00.454  
5 (4) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:04.039  
RACE: 98    HEAT: 2    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 51.201
2 (2) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 54.725
3 (4) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 55.889
4 (3) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 56.068
RACE: 99    HEAT: 3    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 53.136
2 (3) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 53.216
3 (4) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 53.288
4 (2) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 53.345
RACE: 100    HEAT: 4    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 53.372
2 (3) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 53.654
3 (4) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 53.748
4 (2) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 54.377
RACE: 101    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 51.126
2 (4) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 51.573
3 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 52.501
4 (2) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 53.555
 
3. Distance 
JUNIOR D GIRLS  HEATS  777 m
RACE: 107    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:32.290  
2 (1) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:33.039  
3 (4) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:33.484  
4 (2) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 1:33.779  
RACE: 108    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:25.959  
2 (3) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:26.115  
3 (2) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:26.323  
4 (1) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:39.103  
RACE: 109    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 1:30.062  
2 (2) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:30.448  
3 (4) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 1:44.619  
4 (3) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:48.023  
RACE: 110    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:29.996  
2 (3) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:33.055  
3 (4) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:37.750   advanced
4 (2) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 1:37.864  
RACE: 111    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:27.323  
2 (3) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:29.607  
3 (5) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 1:34.062  
4 (2) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:41.008  
5 (1) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:44.878  
 
JUNIOR D GIRLS  QUARTER-FINAL  777 m
RACE: 117    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 1:26.900  
2 (1) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 1:33.251  
3 (4) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 1:37.445  
4 (3) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:37.656  
RACE: 118    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:30.526  
2 (1) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 1:32.741  
3 (2) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:37.558  
4 (3) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:46.812  
RACE: 119    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:24.124  
2 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:25.256  
3 (2) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:26.487  
4 (4) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:26.975  
RACE: 120    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:25.017  
2 (3) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:25.326  
3 (4) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:28.072  
4 (2) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU NO TIME finished
RACE: 121    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:23.284  
2 (5) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:24.324  
3 (1) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:24.372  
4 (4) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:27.520  
5 (3) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:33.956  
 
JUNIOR D GIRLS  SEMI-FINAL  777 m
RACE: 182    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:31.697  
2 (3) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:33.249  
3 (4) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:34.269  
4 (2) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN NO TIME advanced
RACE: 183    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:24.492  
2 (4) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:25.989  
3 (2) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:26.046  
4 (3) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:26.191  
 
JUNIOR D GIRLS  FINAL  777 m
RACE: 206    HEAT: 1    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:36.302  
2 (1) 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 1:37.743  
3 (3) 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 1:38.081  
4 (4) 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:44.504  
RACE: 207    HEAT: 2    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 1:25.031  
2 (1) 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 1:25.163  
3 (3) 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 1:28.715  
4 (4) 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 1:31.236  
RACE: 208    HEAT: 3    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:25.970  
2 (5) 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 1:27.112  
3 (1) 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:27.241  
4 (2) 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:28.156  
5 (4) 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN NO TIME finished
RACE: 209    HEAT: 4    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 1:28.646  
2 (2) 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:28.884  
3 (3) 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:29.044  
RACE: 210    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:21.064  
2 (1) 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:21.116  
3 (5) 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:23.063  
4 (3) 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 1:23.163  
5 (4) 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 1:23.262  



Csizmadia Trophy Debrecen, 2018.10.26-28. HUN, 26.10. - 28.10.2018


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 131.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1. 1. 2. 89 4
2. 21.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 3. 11. 1. 47 15
3. 128.  BARICOVÁ Ema SVK SVK 2. 2. 14. 42 18
4. 64.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 13. 3. 3. 26 19
5. 87.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 4. 7. 11. 10 22
6. 39.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 8. 4. 9. 9 21
7. 78.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 9. 12. 4. 8 25
8. 130.  LESKOVA Radovona SVK SVK 7. 13. 5. 7 25
9. 97.  FARKAS BIBORKA ROU-SCMC ROU 5. 10. 6. 5 21
10. 65.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 10. 5. 7. 5 22
11. 88.  GÁL Sarolta ROU-ISK ROU 6. 9. 10. 3 25
12. 77.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 14. 6. 8. 3 28
13. 129.  IZAROVÁ Michaela SVK SVK 11. 8. 15. 1 34
14. 98.  ŠPAN Dina SLO SLO 18. 14. 12. 44
15. 89.  KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU 12. 17. 17. 46
16. 20.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 17. 16. 13. 46
17. 3.  VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN 15. 15. 16. 46
18. 79.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 16. 18. 18. 52
19. 2.  KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN 19. 19. 19. 57
20. 116.  DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK 21. 20. 20. 61
21. 19.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 20. 21. 21. 62