Lithuania open - Baltic Cup, 07.04. - 08.04.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
APANAVICIUTE Deimile LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(2) 2.
BAUBLYTE Aiste LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(3) 3.
BAUBLYTE Greta LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(4) 4.
DINDAITE Jovile LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(5) 5.
VELMIAKINA Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
RUDZITIS Ricards Miks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(7) 2.
DINDA Vakaris LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(8) 3.
GALUSTYAN Arminas LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(9) 4.
PURVINIS Audrius LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(10) 5.
OGULEVICIUS Lukas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(11) 6.
UZUSENIS Andrius LTU-VMSC LTU VILNIUS
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
GRIEZE Darta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(13) 2.
PAROLE Marina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(14) 3.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(15) 4.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(16) 5.
BALEISYTE Ula LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(17) 6.
PROTUSEVICIUTE Austeja LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(18) 7.
SNARSKAITE Kornelija LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(19) 8.
BUDRYTE Urte LTU-VMSC LTU VILNIUS
(20) 9.
CEICYTE Ineta LTU-VMSC LTU VILNIUS
(21) 10.
ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(22) 11.
ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL OLSZTYN
(23) 12.
KOROSTOIANOVA Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(24) 13.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(26) 2.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(27) 3.
BAIKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(28) 4.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(29) 5.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(30) 6.
BAUBLYS Jonas LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(31) 7.
OGULEVICIUS Adomas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(32) 8.
PERKAUSKAS Adomas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(33) 9.
PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL GIŻYCKO
(34) 10.
KUTIK Elisej RUS-KAL RUS KALININGRAD
(35) 11.
ZHUKOV Arsenii RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(36) 1.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(37) 2.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(38) 3.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(39) 4.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(40) 5.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(41) 6.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(42) 7.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(43) 8.
SUHANENKOVA Betija Dafne LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(44) 9.
ABUCEVIC Augusta LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(45) 10.
DAMBRAUSKAITE Daniele LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(46) 11.
KOVRIZKINA Viktorija LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(47) 12.
LOIBAITE Agne LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(48) 13.
RAKAUSKAITE Ausrine LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(49) 14.
RASTENYTE Vaiva LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(50) 15.
LEVICKYTE Valentina LTU-VMSC LTU VILNIUS
(51) 16.
WAWER Michalina POL-GIZ POL GIŻYCKO
(52) 17.
BUZUN  Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(53) 18.
FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(54) 19.
GIERSBERG Oliwia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(55) 20.
GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(56) 21.
JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(57) 22.
MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(58) 23.
RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(59) 24.
SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(60) 25.
SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(61) 26.
SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(62) 27.
SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(63) 28.
GIWER Maja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(64) 29.
KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(65) 30.
KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(66) 31.
PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(67) 32.
SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(68) 33.
SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(69) 34.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(70) 35.
ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(71) 36.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(72) 37.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(73) 38.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(74) 39.
GORBUNOVA Sabina RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(75) 1.
GRINBERGS Raivis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(76) 2.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(77) 3.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(78) 4.
PETERSONS Peteris LAT-JLSS LAT JELGAVA
(79) 5.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(80) 6.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(81) 7.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(82) 8.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(83) 9.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(84) 10.
BUDRYS Liutauras LTU-VMSC LTU VILNIUS
(85) 11.
CECH Ernestas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(86) 12.
GRIGALIUNAS Gustis LTU-VMSC LTU VILNIUS
(87) 13.
MONTRIMAS Hubertas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(88) 14.
GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(89) 15.
JARMOC Jakub POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(90) 16.
KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(91) 17.
MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(92) 18.
MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(93) 19.
MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(94) 20.
NOWAK Bartosz POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(95) 21.
CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(96) 22.
JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(97) 23.
KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(98) 24.
MAKUCH Adam POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(99) 25.
MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(100) 26.
PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(101) 27.
POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(102) 28.
SAWICKI Albert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(103) 29.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(104) 30.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(105) 31.
KASIANOVSKI Georgii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(106) 32.
SENNIKOV Vladimir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(107) 33.
VITNOV  Vladislav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(108) 34.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(109) 35.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(110) 1.
ALEKSEJENKOVA Alina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(111) 2.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(112) 3.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(113) 4.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(114) 5.
KOPMANE Gunta LAT-JLSS LAT JELGAVA
(115) 6.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(116) 7.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(117) 8.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 9.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(119) 10.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(120) 11.
VALKAUSKAITE Kamile LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(121) 12.
ASTRAUSKAUTE GABIJA LTU-VMSC LTU VILNIUS
(122) 13.
MILAKNYTE Indre LTU-VMSC LTU VILNIUS
(123) 14.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU-VMSC LTU VILNIUS
(124) 15.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(125) 16.
GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(126) 17.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(127) 18.
ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(128) 19.
GOSK Olga POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(129) 20.
ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(130) 21.
SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(131) 22.
SUHAK Karolina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(132) 23.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(133) 24.
BANACH Urszula POL-WMKS POL OLSZTYN
(134) 25.
GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(135) 26.
PASZKOWSKA Magdalena POL-WMKS POL OLSZTYN
(136) 27.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(137) 1.
KUBLINS Otto LAT-JLSS LAT JELGAVA
(138) 2.
REINS Mareks LAT-JLSS LAT JELGAVA
(139) 3.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(140) 4.
KRASNICKIS Ralfs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(141) 5.
NOVIKS Rojs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(142) 6.
JUSTAS Mantas LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(143) 7.
SAREIKA Bernardas LTU-LTU-EL LTU ELEKTRENAI
(144) 8.
MISKINIS Justas LTU-VMSC LTU VILNIUS
(145) 9.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(146) 10.
BIELAWIEC Bartosz POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(147) 11.
KALINOWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(148) 12.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(149) 13.
DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(150) 14.
HAMANOWICZ Bartosz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(151) 15.
KONIECKI Hubert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(152) 16.
KUROWSKI Oskar POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(153) 17.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(154) 18.
ZUBOV  Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(155) 19.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(156) 20.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(157) 1.
AUZINA Emilija Ulrika LAT-JLSS LAT JELGAVA
(158) 2.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(159) 3.
BRAJINSKAS Alexsandra RUS-KAL RUS KALININGRAD
(160) 4.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(161) 5.
MUCHAMEDZIANOVA Evelina RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(162) 1.
CECH Danielius LTU-VLN-EL LTU VILNIUS-ELEKTRENAI
(163) 2.
SHIMANSKIY Danil RUS-KAL RUS KALININGRAD
(164) 3.
SKUDYAKOV Gleb RUS-MOSC RUS MOSCOW
(165) 4.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(166) 1.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(167) 1.
CIELAVS Kristaps LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(168) 2.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS