Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 162    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 48.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 1:57.005  
2 (3) 42.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:57.209  
3 (5) 112.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 1:57.927  
4 (2) 28.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 1:59.950  
5 (1) 51.  ZALESKA Dominika POL-JUV POL 2:02.015  
RACE: 163    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 46.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 1:52.971  
2 (6) 40.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL 1:53.588  
3 (1) 39.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 1:54.826  
4 (4) 138.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 1:55.256  
5 (5) 113.  MILLER Julia POL-MOSIR POL 2:11.698  
6 (2) 2.  MICHALSKA Julia POL-AZSO POL 2:18.271  
RACE: 164    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 45.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:50.596  
2 (4) 41.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 1:52.063  
3 (1) 1.  GIERCZAK Klaudia POL-AZSO POL 1:53.417  
4 (5) 52.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL 1:59.370  
5 (2) 111.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL NO TIME finished
RACE: 165    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 49.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 1:55.903  
2 (3) 142.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:56.004  
3 (5) 50.  WAWRZOS Wiktoria POL-JUV POL 1:56.114  
4 (4) 110.  LUBAS Zuzanna POL-MOSIR POL 1:56.694  
5 (2) 47.  SZUMSKA Sara POL-JUV POL 1:59.437  
RACE: 166    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 137.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:52.663  
2 (3) 43.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL 1:53.985  
3 (1) 109.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 1:54.272  
4 (5) 44.  SMALAK Julia POL-JUV POL 1:54.807  
5 (2) 3.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 2:01.596  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 180    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 137.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:48.212  
2 (5) 142.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:49.814  
3 (3) 43.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL 1:52.563  
4 (2) 40.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL 1:54.461  
5 (4) 49.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 181    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:51.366  
2 (3) 46.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 1:54.404  
3 (2) 41.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 1:59.337  
4 (5) 42.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 2:32.695   advanced
- (4) 48.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL PEN. impeding
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 188    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 45.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:48.657  
2 (1) 137.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:48.817  
3 (2) 142.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 1:49.476  
4 (4) 46.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 1:51.856  
5 (5) 42.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 1:52.750  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 02.12. - 03.12.2017


Distance Classification


JUNIOR C GIRLS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 45.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 34 1 1:48.657
  2. 2. 137.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 21 2 1:48.212
  3. 3. 142.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 13 3 1:49.476
  4. 4. 46.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 8 4 1:51.856
  5. 5. 42.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 5 5 1:52.750
PÓŁFINAŁ
  6. 3. 41.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 6 1:52.063
  7. 3. 43.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL 7 1:52.563
  8. 4. 40.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL 8 1:53.588
  9. 5. 49.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 9 1:55.903
  10. 48.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 10 1:57.005
SERIE
  11. 3. 1.  GIERCZAK Klaudia POL-AZSO POL 11 1:53.417
  12. 3. 109.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 12 1:54.272
  13. 3. 39.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 13 1:54.826
  14. 3. 50.  WAWRZOS Wiktoria POL-JUV POL 14 1:56.114
  15. 3. 112.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 15 1:57.927
  16. 4. 44.  SMALAK Julia POL-JUV POL 16 1:54.807
  17. 4. 138.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 17 1:55.256
  18. 4. 110.  LUBAS Zuzanna POL-MOSIR POL 18 1:56.694
  19. 4. 52.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL 19 1:59.370
  20. 4. 28.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 20 1:59.950
  21. 5. 47.  SZUMSKA Sara POL-JUV POL 21 1:59.437
  22. 5. 3.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 22 2:01.596
  23. 5. 51.  ZALESKA Dominika POL-JUV POL 23 2:02.015
  24. 5. 113.  MILLER Julia POL-MOSIR POL 24 2:11.698
  25. 5. 111.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 25 NO TIME
  26. 6. 2.  MICHALSKA Julia POL-AZSO POL 26 2:18.271