Danubia 4 - Slovak Open 2017 , Spisska Nova Ves, SVK, 15.12. - 17.12.2017


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(2) 2.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(4) 4.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(5) 5.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(6) 6.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(7) 7.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(8) 8.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(9) 9.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(10) 10.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(11) 11.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(12) 12.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(13) 13.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(14) 14.
GÁLL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(15) 15.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(16) 16.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(17) 17.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(18) 18.
TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(19) 19.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
(20) 20.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(22) 2.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(23) 3.
MISKINIS Justas LTU LTU LITHUANIA
(24) 4.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(25) 5.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(26) 6.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(27) 7.
MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR KHARKIV
(28) 8.
DOVHOPOLYI Artemii UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(30) 2.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(31) 3.
LUBAS Zuzanna POL-MOSIR POL SANOK
(32) 4.
MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL SANOK
(33) 5.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(34) 6.
MILLER Julia POL-MOSIR POL SANOK
(35) 7.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(36) 8.
VÁKÁR PONGRÁCZ Kriszta ROU ROU ROMANIA
(37) 9.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(38) 10.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(39) 11.
ZEMNITSKA Dariia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(40) 1.
DAPCHEV Petko BUL BUL SOFIA
(41) 2.
ZOTEV Kostadin BUL BUL SOFIA
(42) 3.
VÉGI Dániel HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(43) 4.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(44) 5.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(45) 6.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(46) 7.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(47) 8.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(48) 9.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(49) 10.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
(50) 11.
VOLMER Sebastian ROU ROU ROMANIA
(51) 12.
FENUS Jakub SVK-ELBA SVK PREŠOV
(52) 13.
VARGOSKO Jan SVK-ELBA SVK PREŠOV
(53) 14.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(55) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(56) 3.
TESELKIA Maria BLR BLR BELARUS
(57) 4.
GYUROVA Kalina BUL BUL SOFIA
(58) 5.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(59) 6.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(60) 7.
NAGY Netti HUN HUN HUNGARY
(61) 8.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(62) 9.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(63) 10.
KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL BIALYSTOK
(64) 11.
LISOWSKA Julia POL-JUV POL BIALYSTOK
(65) 12.
TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(66) 13.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(67) 14.
TKACZUK Wiktoria POL POL POLAND
(68) 15.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(69) 16.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(70) 17.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(71) 18.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
(72) 19.
PAVLIKOVÁ Simona SVK-SKMA SVK PRESOV
(73) 20.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(74) 21.
TRUSOVÁ Sandra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(75) 22.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(76) 23.
CIRTI Sema TUR TUR TURKEY
(77) 24.
CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR KHARKIV
(78) 25.
DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR KHARKIV
(79) 26.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
(80) 27.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
(81) 28.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(83) 2.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(84) 3.
ANGELOV Kaloyan BUL BUL SOFIA
(85) 4.
POSAVEC Jan CRO CRO CROATIA
(86) 5.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(87) 6.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(88) 7.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(89) 8.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(90) 9.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(91) 10.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(92) 11.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(93) 12.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(94) 13.
RAMANAUSKAS Salvijus LTU LTU LITHUANIA
(95) 14.
DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL BIALYSTOK
(96) 15.
KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL BIALYSTOK
(97) 16.
ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(98) 17.
MAZUR Michał POL-MOSIR POL SANOK
(99) 18.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(100) 19.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(101) 20.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(102) 21.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(103) 22.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(104) 23.
VELIČKO Patrik SVK-PRK SVK PRESOV
(105) 24.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(106) 25.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(107) 26.
DENIZ Bariscan TUR TUR TURKEY
(108) 27.
FEDERENKO Danylo UKR-KHV UKR KHARKIV
(109) 28.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(110) 29.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(111) 1.
ATROSHCHANKA Valeryia BLR BLR BELARUS
(112) 2.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(113) 3.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(114) 4.
BICANOVÁ Adéla CZE CZE CZECH REPUBLIC
(115) 5.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(116) 6.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(117) 7.
SZILICZEI-NÉMET Rebeka HUN HUN HUNGARY
(118) 8.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN HUN HUNGARY
(119) 9.
WITULSKA Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(120) 10.
MARKIEWICZ Patrycja POL POL POLAND
(121) 11.
MIŁKOWSKA Karolina POL POL POLAND
(122) 12.
STORMOWSKA Kamila POL POL POLAND
(123) 13.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(124) 14.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(125) 15.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(126) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(127) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(128) 3.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(129) 4.
MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(130) 5.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(131) 6.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(132) 7.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(133) 8.
ADAMSKI Paweł POL POL POLAND
(134) 9.
ANIKIEJ Rafał POL POL POLAND
(135) 10.
KUCZYŃSKI Łukasz POL POL POLAND
(136) 11.
TIMÁR Ádám ROU ROU ROMANIA
(137) 12.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(138) 13.
AYDEM Fatih TUR TUR TURKEY
(139) 14.
KARADENIZ Muhammet TUR TUR TURKEY
(140) 15.
ÖZDEN Fatih TUR TUR TURKEY
(141) 16.
SAYLAR Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(142) 17.
SIMSEK Tunay TUR TUR TURKEY
(143) 18.
TAHTACI Davut TUR TUR TURKEY
(144) 19.
KOVALOV Bogdan UKR-KHV UKR KHARKIV
(145) 20.
NEMIRO Nikita UKR-KHV UKR KHARKIV
(146) 21.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(147) 1.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(148) 2.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(149) 3.
MAZUR Nikola POL POL POLAND
(150) 4.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(151) 5.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(152) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(153) 2.
RAINER Philemon AUT AUT AUSTRIA
(154) 3.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(155) 4.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(156) 5.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(157) 6.
VELLA Márton HUN-MTK HUN BUDAPEST
(158) 7.
VIGANTS Endijs LAT-KSS LAT OZOLNIEKI
(159) 8.
BAKEVICS Tomass LAT LAT LATVIA
(160) 9.
FILIPOWICZ Adam POL POL POLAND
(161) 10.
HYDZIK Sebastian POL POL POLAND
(162) 11.
NIEŚCIER Karol POL POL POLAND
(163) 12.
WILCZYK Szymon POL POL POLAND
(164) 13.
IMRE Emil ROU ROU ROMANIA
(165) 14.
CAKO David SRB SRB SERBIA
(166) 15.
DENİZ Mukerrem TUR TUR TURKEY
(167) 16.
YARDIMCI Firat TUR TUR TURKEY
(168) 17.
NEMIRO Vladyslav UKR-KHV UKR KHARKIV
(169) 18.
POKROVSKYI Dmytro UKR-KHV UKR KHARKIV
(170) 19.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV