Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 01.10. - 02.10.2016


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 93    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:47.362  
2 (2) 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:48.012  
3 (1) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 2:48.444  
4 (4) 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:48.810  
5 (5) 46.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 3:00.598  
- (3) 39.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL PEN. no finish
RACE: 94    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 2:49.108  
2 (5) 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:49.581  
3 (2) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:52.935  
4 (1) 34.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 3:14.279  
5 (6) 35.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL NO TIME
- (3) 8.  MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR PEN. off track
RACE: 95    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 2:37.094  
2 (4) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:46.146  
3 (3) 96.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 3:06.852  
4 (1) 36.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 3:08.878  
- (5) 140.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL PEN. impeding
RACE: 96    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:42.383  
2 (6) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:42.542  
3 (5) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:43.464  
4 (1) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 2:46.640  
5 (2) 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 3:00.785  
- (4) 38.  PAJĄK Jakub POL-BLYSKD POL PEN. no start
RACE: 97    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 5.  ARLOU Aliaksandr BLR BLR 2:52.538  
2 (5) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:53.894  
3 (4) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:58.295  
4 (2) 40.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 3:19.017  
5 (1) 97.  KARCZYŃSKI Patryk POL-JUV POL NO TIME
RACE: 98    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:47.645  
2 (5) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:47.815  
3 (1) 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:47.869  
4 (3) 6.  ARLOU Heorhi BLR BLR 2:48.815  
5 (2) 93.  DĄBROWSKI Andrzej POL-JUV POL 3:39.559  
6 (4) 37.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 3:57.944  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 106    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 2:31.097  
2 (2) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:32.929  
3 (4) 5.  ARLOU Aliaksandr BLR BLR 2:34.786  
4 (5) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:36.978  
5 (6) 96.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:50.723  
6 (3) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL NO TIME
RACE: 107    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:42.231  
2 (6) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:42.311  
3 (1) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:43.021  
4 (2) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:44.190  
5 (4) 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:53.599  
6 (5) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 3:07.525  
RACE: 108    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 2:32.112  
2 (3) 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:35.874  
3 (2) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:37.961  
4 (6) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:39.339  
5 (1) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:41.600   advanced
- (5) 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL PEN. impeding
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 112    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 2:37.352  
2 (1) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 2:37.593  
3 (5) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:40.021  
4 (4) 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:40.302  
5 (7) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:46.165  
6 (6) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 3:14.963  
- (3) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL PEN. impeding
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 126    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 46.687
2 (3) 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 48.656
3 (2) 96.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 49.245
4 (4) 39.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 127    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 44.836
2 (4) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 46.103
3 (1) 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 46.922
4 (3) 35.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 1:07.580  
RACE: 128    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 45.811
2 (2) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.951
3 (1) 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 46.589
- (4) 37.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL PEN. no finish
RACE: 129    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 44.333
2 (3) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 45.337
3 (4) 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 45.688
4 (1) 140.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 50.906
RACE: 130    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 44.736
2 (4) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.900
3 (2) 8.  MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR 45.016
4 (3) 36.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 54.186
5 (1) 93.  DĄBROWSKI Andrzej POL-JUV POL 59.751
RACE: 131    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 45.638
2 (1) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 46.301
3 (3) 6.  ARLOU Heorhi BLR BLR 46.408
- (2) 97.  KARCZYŃSKI Patryk POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 132    HEAT: 7        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 45.452
2 (3) 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 50.025
3 (2) 34.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:00.479  
4 (1) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL NO TIME
RACE: 133    HEAT: 8        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 45.443
2 (3) 46.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 54.398
3 (2) 40.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 55.391
- (1) 5.  ARLOU Aliaksandr BLR BLR PEN. no start
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 146    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 44.301
2 (3) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 45.251
3 (4) 46.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL NO TIME
- (2) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 147    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 44.883
2 (4) 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 51.242
3 (2) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:13.972   advanced
- (3) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR PEN. impeding
RACE: 148    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 44.642
2 (2) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.655
3 (1) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 44.748
4 (4) 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 49.325
RACE: 149    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 44.304
2 (3) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:03.610  
3 (2) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:07.384   advanced
- (4) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR PEN. impeding
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 156    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 43.697
2 (3) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.713
3 (1) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 43.906
4 (4) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 44.657
5 (5) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 47.545
RACE: 157    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.477
2 (1) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 44.568
3 (3) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.687
4 (5) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 46.244
5 (4) 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 50.278
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 161    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 43.593
2 (2) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.790
3 (3) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 43.954
4 (4) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 44.524
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 162    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:41.895  
2 (1) 36.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:58.461  
- (3) 6.  ARLOU Heorhi BLR BLR PEN. impeding
- (4) 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL PEN. off track
RACE: 163    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:55.003  
2 (3) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:55.374  
3 (1) 35.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL NO TIME
- (4) 5.  ARLOU Aliaksandr BLR BLR PEN. no start
RACE: 164    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 1:41.878  
2 (4) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:42.239  
3 (2) 96.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 1:47.491  
4 (3) 40.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 1:58.546  
RACE: 165    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 1:49.258  
2 (4) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:49.896  
3 (3) 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:51.120  
4 (1) 97.  KARCZYŃSKI Patryk POL-JUV POL NO TIME
RACE: 166    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:35.190  
2 (1) 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:40.758  
3 (3) 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:44.372  
- (4) 39.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL PEN. no finish
RACE: 167    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 1:36.437  
2 (3) 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:47.732  
3 (2) 46.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 1:55.631  
4 (1) 93.  DĄBROWSKI Andrzej POL-JUV POL 2:08.658  
RACE: 168    HEAT: 7        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:44.668  
2 (2) 8.  MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR 1:44.760  
3 (1) 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 1:45.401  
4 (4) 34.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 2:05.868  
RACE: 169    HEAT: 8        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 1:37.588  
2 (5) 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:38.510  
3 (4) 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:39.932  
4 (2) 140.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 1:45.518  
5 (3) 37.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL NO TIME
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 240    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:34.558  
2 (3) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 1:34.796  
3 (4) 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:35.538  
4 (1) 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:43.308  
RACE: 241    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 1:42.215  
2 (4) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:43.055  
3 (3) 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:46.940  
- (2) 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL PEN. yellow card
RACE: 242    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 1:38.883  
2 (2) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:39.171  
3 (3) 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:40.413  
- (4) 8.  MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR PEN. impeding
RACE: 243    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:44.011  
2 (1) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 1:44.296  
3 (2) 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:45.936  
4 (4) 36.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 2:01.411  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 250    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 1:40.448  
2 (4) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 1:40.744  
3 (1) 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 1:40.841  
4 (3) 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:41.908  
RACE: 251    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:29.037  
2 (3) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 1:29.313  
3 (2) 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:29.433  
4 (4) 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:35.463  
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 255    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:34.365  
2 (3) 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 1:34.383  
3 (2) 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 1:36.006  
4 (4) 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 1:36.068  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 01.10. - 02.10.2016


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 9.  RYZHOU Yauheni BLR BLR 1. 5. 2. 55 8
2. 98.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 6. 1. 13. 37 20
3. 10.  SIARHEYU Maksim BLR BLR 2. 15. 3. 34 20
4. 91.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 12. 14. 1. 34 27
5. 101.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 9. 2. 7. 21 18
6. 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 5. 3. 8. 18 16
7. 7.  LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR 17. 4. 4. 16 25
8. 24.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 3. 7. 34. 13 44
9. 185.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 4. 21. 18. 8 43
10. 20.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 11. 6. 9. 26
11. 99.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 10. 11. 10. 31
12. 11.  VOLKAU Aliaksandr BLR BLR 19. 16. 5. 40
13. 92.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 16. 8. 16. 40
14. 127.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 7. 28. 6. 41
15. 128.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 13. 10. 20. 43
16. 25.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 20. 13. 11. 44
17. 95.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 14. 20. 12. 46
18. 94.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 26. 9. 17. 52
19. 96.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 15. 22. 19. 56
20. 46.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 25. 12. 21. 58
21. 36.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 22. 26. 14. 62
22. 8.  MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR 34. 17. 15. 66
23. 90.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 18. 18. 34. 70
24. 40.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 24. 23. 24. 71
25. 34.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 23. 24. 25. 72
26. 6.  ARLOU Heorhi BLR BLR 21. 19. 34. 74
27. 5.  ARLOU Aliaksandr BLR BLR 8. 34. 34. 76
28. 35.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 28. 27. 22. 77
29. 140.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 34. 25. 23. 82
30. 93.  DĄBROWSKI Andrzej POL-JUV POL 27. 30. 26. 83
31. 97.  KARCZYŃSKI Patryk POL-JUV POL 28. 34. 27. 89
32. 37.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 30. 34. 28. 92
33. 39.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL 34. 28. 34. 96