Santa Claus Cup - Budapest, HUN, 02.12. - 03.12.2017


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
STOYANOVA Sofia BUL BUL SOFIA
(2) 2.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(3) 3.
GRALJUK Nina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(4) 4.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(5) 5.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(6) 6.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(7) 7.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(8) 8.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(9) 9.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(10) 10.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(11) 11.
FERENCZ Vivien ROU ROU ROMANIA
(12) 12.
LAZAR HANNA ROU ROU ROMANIA
(13) 13.
MÀRTON  Henrietta ROU ROU ROMANIA
(14) 14.
PETRES Hanna Palma ROU ROU ROMANIA
(15) 15.
HALKIĆ Neja SLO SLO SLOVENIA
(16) 16.
PRAŽNIKAR  Amanda SLO SLO SLOVENIA
(17) 17.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(18) 18.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
MUTAFCHIEV Kostadin BUL BUL SOFIA
(20) 2.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(21) 3.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(22) 4.
POLIDOR Aleš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(23) 5.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(24) 6.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(25) 7.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(26) 8.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(27) 9.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(28) 10.
DOBOS Péter ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(29) 11.
IMREH Edward ROU ROU ROMANIA
(30) 12.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(31) 13.
HASARA Alex SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
APOSTOLOVA Lora BUL BUL SOFIA
(33) 2.
STOYANOVA Sonya BUL BUL SOFIA
(34) 3.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
(35) 4.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(36) 5.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(37) 6.
DE MARCOS SZIGETI Lucia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(38) 7.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(39) 8.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(40) 9.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(41) 10.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(42) 11.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(43) 12.
PÁL Bernadett ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(44) 13.
BARTA Nóra ROU ROU ROMANIA
(45) 14.
LASZLO JUDIT SARA ROU ROU ROMANIA
(46) 15.
MADARÀSZ  Timea ROU ROU ROMANIA
(47) 16.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(48) 17.
HEČKOVÁ Petra SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
GYUROV Asen BUL BUL SOFIA
(50) 2.
KRASTEV Daniel BUL BUL SOFIA
(51) 3.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(52) 4.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(53) 5.
TÓTH János HUN-MTK HUN BUDAPEST
(54) 6.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(55) 7.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(56) 8.
ENGEDI Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(57) 9.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(58) 10.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(59) 11.
KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(60) 12.
KARDA  Kristóf ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(61) 13.
SALCEANU PAUL CODRIN ROU ROU ROMANIA
(62) 14.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(63) 15.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(64) 16.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(65) 17.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(66) 1.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(67) 2.
POLIDOROVÁ Linda CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(68) 3.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(69) 4.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(70) 5.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(71) 6.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(72) 7.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(73) 8.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(74) 9.
PROKICS Hella Maja HUN-MTK HUN BUDAPEST
(75) 10.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(76) 11.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(77) 12.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(78) 13.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(79) 14.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(80) 15.
GÁLL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(81) 16.
KOTAI Nora ROU ROU ROMANIA
(82) 17.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(83) 1.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(84) 2.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(85) 3.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(86) 4.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(87) 5.
HOLÁCS Gergő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(88) 6.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(89) 7.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(90) 8.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(91) 9.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(92) 10.
KOVÁCS Balázs HUN-SZKE HUN SZEGED
(93) 11.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(94) 12.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(95) 13.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(96) 14.
ANTAL Apor ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(97) 15.
DOBOS  Ádám ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(98) 16.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(99) 17.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(100) 18.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(101) 1.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(102) 2.
GRIGAROVÁ Lenka CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(103) 3.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(104) 4.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(105) 5.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(106) 6.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(107) 7.
OZSVÁTH Lili HUN-SZKE HUN SZEGED
(108) 8.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(109) 9.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(110) 10.
TÓTH Eszter HUN-TDKE HUN TATABANYA
(111) 11.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(112) 12.
VÁKÁR PONGRÁCZ Kriszta ROU ROU ROMANIA
(113) 13.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(114) 14.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(115) 1.
HORVAT Matija CRO-METEOR CRO ZAGREB
(116) 2.
VÉGI Dániel HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(117) 3.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(118) 4.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(119) 5.
SIRÁLY Benő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(120) 6.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(121) 7.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(122) 8.
JÁSZAPÁTI Péter HUN-SZKE HUN SZEGED
(123) 9.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(124) 10.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(125) 11.
LENGYEL Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(126) 12.
NÓGRÁDI Bence HUN-TKKSE HUN SZEGED
(127) 13.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(128) 14.
PÉTER Tamás HUN-TKKSE HUN SZEGED
(129) 15.
VOLMER Sebastian ROU ROU ROMANIA
(130) 16.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(131) 1.
PRANTL Emma CRO-METEOR CRO ZAGREB
(132) 2.
MAYER Barbara HUN-MTK HUN BUDAPEST
(133) 3.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(134) 4.
VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(135) 5.
KIS Virág Bianka HUN-SZKE HUN SZEGED
(136) 6.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(137) 7.
BODÓ Emoke ROU ROU ROMANIA
(138) 8.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(139) 9.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(140) 10.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(141) 11.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(142) 12.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(143) 13.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(144) 14.
TRUSOVÁ Sandra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(145) 15.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(146) 1.
BAGYINSZKI Ábel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(147) 2.
BONTOVICS Balázs HUN-MTK HUN BUDAPEST
(148) 3.
PÉTER Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(149) 4.
SZIGETI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(150) 5.
TALABOS Attila HUN-MTK HUN BUDAPEST
(151) 6.
TIBORCZ Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(152) 7.
VAJDA Balázs HUN-MTK HUN BUDAPEST
(153) 8.
VELLA Márton HUN-MTK HUN BUDAPEST
(154) 9.
RÉVÉSZ Gergő HUN-SZKE HUN SZEGED
(155) 10.
TAKÁCS Norbert HUN-SZKE HUN SZEGED
(156) 11.
BARABÀS Zsolt ROU ROU ROMANIA
(157) 12.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(158) 13.
JURAK Primož SLO SLO SLOVENIA
(159) 14.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(160) 15.
ZGOZNIK Lovro SLO SLO SLOVENIA
(161) 16.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(162) 17.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(163) 18.
CAKO David SRB SRB SERBIA
(164) 19.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(165) 20.
MOJSILOVIC Ivan SRB SRB SERBIA