Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 11    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 1:54.802  
2 (2) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 1:55.768  
3 (1) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:55.914  
4 (3) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:56.135  
5 (6) 162.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:59.840  
- (5) 37.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL PEN. yellow card
RACE: 12    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 2:01.209  
2 (2) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 2:01.697  
3 (6) 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 2:04.198  
4 (4) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 2:15.599  
5 (5) 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 2:20.678  
6 (1) 39.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 2:22.819  
RACE: 13    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:50.264  
2 (6) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:53.000  
3 (4) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 1:55.756  
4 (1) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:58.061  
5 (2) 161.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 2:06.331  
6 (7) 169.  SKUPIEŃ Bernard POL-UKSSB POL 2:15.721  
- (3) 164.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL PEN. no finish
RACE: 14    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:57.071  
2 (2) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 1:57.279  
3 (7) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 2:01.872  
4 (3) 168.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 2:08.788  
5 (5) 100.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2:17.302  
6 (4) 26.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 2:27.564  
- (1) 138.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 23    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:53.020  
2 (2) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:55.959  
3 (5) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:56.559  
4 (6) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:56.699  
5 (3) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 2:00.593  
6 (7) 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 2:02.152  
7 (4) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:12.862  
RACE: 24    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:50.063  
2 (3) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:52.933  
3 (1) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 1:53.467  
4 (2) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 1:53.866  
5 (6) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:53.886  
6 (7) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:54.132  
7 (5) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 2:04.213  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 31    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 1:53.334  
2 (3) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:54.336  
3 (2) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:54.445  
4 (7) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:54.465  
5 (5) 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:54.867  
6 (1) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:55.515  
7 (4) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 1:57.844  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 32    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:47.856  
2 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:49.041  
3 (2) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:54.653  
4 (4) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 1:55.832  
5 (7) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 2:00.771  
- (5) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL PEN. no finish
- (6) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL PEN. impeding
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 44    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 53.921
2 (4) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 54.718
3 (5) 26.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 55.741
4 (2) 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 55.766
5 (3) 161.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 1:00.043  
RACE: 45    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 54.017
2 (3) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 56.075
3 (4) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:05.858  
4 (2) 100.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:08.685  
5 (5) 164.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 1:11.673  
RACE: 46    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL NO TIME finished
2 (6) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL NO TIME finished
3 (5) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL NO TIME finished
4 (2) 168.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL NO TIME finished
5 (3) 37.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL NO TIME finished
- (1) 138.  GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 47    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL NO TIME finished
2 (1) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL NO TIME finished
3 (3) 162.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL NO TIME finished
4 (5) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL NO TIME finished
5 (2) 169.  SKUPIEŃ Bernard POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 48    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 52.299
2 (5) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 54.156
3 (4) 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 54.300
4 (1) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 54.693
5 (2) 39.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 1:06.747  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 57    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 50.757
2 (1) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 50.780
3 (2) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 51.980
4 (3) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 55.597
5 (4) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:06.193  
RACE: 58    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 48.451
2 (2) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 52.520
3 (1) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 52.764
4 (5) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 57.096
5 (4) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 65    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 53.617
2 (2) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 53.876
3 (4) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 57.175
- (3) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL PEN. no finish
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 66    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 48.325
2 (2) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 49.308
3 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 50.996
4 (4) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 52.765
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 78    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:27.875  
2 (4) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:37.867  
3 (5) 162.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:39.442  
4 (3) 39.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 1:52.194  
- (2) 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 79    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:30.133  
2 (5) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:31.095  
3 (4) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 1:32.509  
4 (2) 168.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:38.254  
5 (1) 37.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 1:49.122  
RACE: 80    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:25.969  
2 (2) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:27.345  
3 (3) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 1:27.443  
4 (5) 100.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:34.379  
5 (1) 161.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 1:34.619  
RACE: 81    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:27.591  
2 (5) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:30.156  
3 (3) 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:30.402  
4 (2) 26.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:32.059  
5 (4) 169.  SKUPIEŃ Bernard POL-UKSSB POL 1:44.737  
RACE: 82    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 1:25.427  
2 (3) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:25.567  
3 (1) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:25.705  
4 (5) 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 1:27.647  
5 (2) 164.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 152    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:20.569  
2 (1) 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 1:22.053  
3 (2) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 1:22.578  
4 (5) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:27.809  
- (4) 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL PEN. no finish
RACE: 153    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:22.375  
2 (2) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:23.456  
3 (5) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:26.632  
4 (4) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:26.719  
5 (1) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:42.650  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ B  777 m
RACE: 160    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:27.515  
2 (1) 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:27.608  
3 (2) 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:27.756  
- (4) 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 161    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1:17.702  
2 (5) 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1:19.360  
3 (2) 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 1:20.849  
4 (3) 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:55.277  
- (4) 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL PEN. off track



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 79.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 78.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 6. 2. 2. 43 10
3. 3.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 2. 3. 4. 42 9
4. 167.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 3. 5. 10. 18 18
5. 163.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 20. 11. 3. 13 34
6. 140.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 4. 6. 16. 11 26
7. 25.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 5. 10. 5. 8 20
8. 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 14. 4. 14. 8 32
9. 38.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 10. 7. 8. 3 25
10. 139.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 9. 13. 6. 3 28
11. 101.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 11. 19. 7. 2 37
12. 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 8. 16. 12. 1 36
13. 77.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 7. 8. 25. 1 40
14. 36.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 13. 9. 9. 31
15. 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 16. 14. 11. 41
16. 166.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 12. 17. 13. 42
17. 162.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 17. 14. 15. 46
18. 26.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 23. 12. 17. 52
19. 168.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 15. 19. 19. 53
20. 100.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 19. 18. 18. 55
21. 161.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 18. 21. 21. 60
22. 39.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 22. 22. 20. 64
23. 169.  SKUPIEŃ Bernard POL-UKSSB POL 21. 24. 22. 67
24. 164.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 24. 23. 24. 71
25. 37.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 25. 24. 23. 72