Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 18    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:00.147  
2 (2) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:03.086  
3 (1) 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:09.653  
4 (4) 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 1:21.298  
RACE: 19    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:02.191  
2 (1) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 1:10.471  
3 (5) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:10.690  
4 (2) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:16.281  
5 (3) 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 1:19.663  
RACE: 20    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 59.000
2 (2) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 59.790
3 (1) 41.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 1:10.588  
4 (5) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:18.610  
5 (4) 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 1:24.989  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  500 m
RACE: 27    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:06.800  
2 (1) 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:09.700  
3 (4) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:13.200  
4 (2) 41.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 1:18.000  
5 (6) 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 1:21.000  
6 (5) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 1:26.100  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 28    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 57.363
2 (3) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 58.110
3 (4) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:00.112  
4 (5) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:02.040  
5 (2) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 1:10.986  
- (6) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL PEN. no start
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 52    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 28.056
2 (4) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 28.817
3 (1) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 28.957
4 (3) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 39.023
RACE: 53    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 26.844
2 (5) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 27.293
3 (2) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 30.737
4 (1) 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 34.816
- (4) 41.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL PEN. off track
RACE: 54    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 26.665
2 (1) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 27.681
3 (4) 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 30.292
4 (3) 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 31.787
- (5) 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL PEN. impeding
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  222 m
RACE: 61    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 29.749
2 (6) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 30.268
3 (3) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 30.542
4 (4) 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 32.678
5 (5) 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 34.238
6 (2) 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 35.185
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 62    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 26.185
2 (2) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 26.746
3 (3) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 27.083
4 (5) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 27.738
5 (4) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 28.015
6 (6) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 28.769
 
3. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  333 m
RACE: 147    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 39.733
2 (3) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 42.462
3 (4) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 43.679
4 (1) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 43.755
RACE: 148    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 39.683
2 (5) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 43.349
3 (3) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 49.322
4 (2) 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 49.824
5 (1) 41.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 1:00.357  
RACE: 149    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 40.457
2 (1) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 41.184
3 (2) 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 46.146
4 (4) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL NO TIME finished
- (3) 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ B  333 m
RACE: 156    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 39.757
2 (6) 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 40.269
3 (4) 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 44.710
4 (2) 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 45.328
5 (3) 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 52.809
6 (5) 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 53.961
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  333 m
RACE: 157    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 39.206
2 (3) 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 39.292
3 (4) 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 39.613
4 (5) 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 42.200
5 (6) 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 42.480
6 (1) 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 1:00.535  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 90.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 1. 2. 6. 58 9
2. 171.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2. 1. 8. 56 11
3. 4.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 3. 4. 1. 55 8
4. 142.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 5. 5. 3. 23 13
5. 40.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 8. 13. 2. 22 23
6. 172.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 7. 3. 7. 17 17
7. 144.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 4. 7. 5. 15 16
8. 145.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 9. 6. 4. 11 19
9. 170.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 12. 8. 9. 1 29
10. 146.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 6. 9. 10. 25
11. 143.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 11. 10. 14. 35
12. 41.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 10. 13. 13. 36
13. 147.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 13. 11. 12. 36
14. 112.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 14. 12. 11. 37