Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 11    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 78.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL 2:05.491  
2 (4) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 2:07.536  
3 (3) 75.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 2:09.416  
4 (5) 164.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 2:09.459  
5 (1) 151.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 2:17.419  
6 (6) 90.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 2:24.273  
RACE: 12    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 76.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:57.351  
2 (2) 149.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 1:59.823  
3 (4) 162.  DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL 2:05.623  
4 (6) 72.  FALKOWSKI Kacper POL-JUV POL 2:05.865  
5 (3) 192.  MARCIN Damian SVK SVK 2:07.383  
6 (1) 133.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL 2:09.319  
RACE: 13    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 71.  BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL 2:08.978  
2 (6) 73.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 2:08.987  
3 (5) 122.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:13.750  
4 (1) 163.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 2:14.555  
5 (2) 150.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 2:19.484  
6 (3) 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 2:36.312  
RACE: 14    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 10.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 2:00.226  
2 (5) 77.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 2:03.610  
3 (1) 123.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 2:04.746  
4 (4) 74.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2:05.342  
5 (3) 132.  DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL 2:14.545  
6 (2) 166.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL NO TIME finished
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 22    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 71.  BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL 1:56.047  
2 (5) 73.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:56.161  
3 (1) 76.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:56.638  
4 (2) 149.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 2:08.410  
5 (6) 122.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 2:11.178  
6 (3) 123.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 2:19.867  
RACE: 23    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 78.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL 1:58.546  
2 (1) 10.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1:58.677  
3 (5) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:59.748  
4 (2) 77.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1:59.875  
5 (6) 75.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 2:08.241  
6 (4) 162.  DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL 2:11.149  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 29    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 78.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL 1:50.389  
2 (3) 76.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 1:50.610  
3 (2) 73.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 1:52.671  
4 (6) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:56.971  
- (1) 71.  BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL PEN. no finish
- (5) 10.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, POL, 29.09. - 30.09.2018


Distance Classification


JUNIOR D BOYS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 78.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL 34 1 1:50.389
  2. 2. 76.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 21 2 1:50.610
  3. 3. 73.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 13 3 1:52.671
  4. 4. 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 8 4 1:56.971
  5. 71.  BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL 5 1:56.047
  6. 10.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 6 1:58.677
PÓŁFINAŁ
  7. 4. 149.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 7 1:59.823
  8. 4. 77.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 8 1:59.875
  9. 5. 75.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 9 2:08.241
  10. 5. 122.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 10 2:11.178
  11. 6. 123.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 11 2:04.746
  12. 6. 162.  DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL 12 2:05.623
SERIE
  13. 4. 74.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 13 2:05.342
  14. 4. 72.  FALKOWSKI Kacper POL-JUV POL 14 2:05.865
  15. 4. 164.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 15 2:09.459
  16. 4. 163.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 16 2:14.555
  17. 5. 192.  MARCIN Damian SVK SVK 17 2:07.383
  18. 5. 132.  DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL 18 2:14.545
  19. 5. 151.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 19 2:17.419
  20. 5. 150.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 20 2:19.484
  21. 6. 133.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL 21 2:09.319
  22. 6. 90.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 22 2:24.273
  23. 6. 165.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 23 2:36.312
  24. 6. 166.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 24 NO TIME