ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR F GIRLS  HEATS  222 m
RACE: 159    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 29.329
2 (4) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 30.181
3 (2) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 31.069
4 (1) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 32.627
RACE: 160    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 28.823
2 (1) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 32.578
3 (3) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 35.026
4 (2) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 39.422
 
JUNIOR F GIRLS  FINAL  222 m
RACE: 184    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 34.011
2 (2) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 34.981
3 (3) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 44.850
RACE: 185    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 27.774
2 (2) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 29.369
3 (3) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 30.039
4 (4) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 32.522
5 (5) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 32.984



ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 222 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:27.774
  2. A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:29.329
  3. A 3. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 13 3 0:30.039
  4. A 4. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 8 4 0:31.069
  5. A 5. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 5 5 0:32.578
  6. B 1. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 3 6 0:32.627
  7. B 2. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 2 7 0:34.981
  8. B 3. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1 8 0:39.422

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR G GIRLS 222 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. (8.) B 3. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1 8 0:39.422

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 222 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
  1. (1.) A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:27.774
  2. (2.) A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:29.329
  3. (3.) A 3. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 13 3 0:30.039
  4. (4.) A 4. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 8 4 0:31.069
  5. (5.) A 5. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 5 5 0:32.578
  6. (6.) B 1. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 3 6 0:32.627
  7. (7.) B 2. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 2 7 0:34.981