ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Heat Results

 
2. Distance 
JUNIOR F GIRLS  HEATS  111,12 m
RACE: 133    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 15.158
2 (4) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 17.098
3 (2) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 18.427
4 (1) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 18.806
RACE: 134    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 16.061
2 (1) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 16.536
3 (2) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 17.678
4 (4) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 20.784
 
JUNIOR F GIRLS  FINAL  111,12 m
RACE: 145    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 18.025
2 (2) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 18.392
3 (4) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 19.982
4 (3) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 20.006
RACE: 146    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 15.349
2 (2) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 16.269
3 (4) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 17.055
4 (3) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 24.904



ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 111,12 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:15.158
  2. A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:16.061
  3. A 3. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 13 3 0:17.055
  4. A 4. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 8 4 0:16.536
  5. B 1. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 5 5 0:17.678
  6. B 2. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 3 6 0:18.392
  7. B 3. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 2 7 0:19.982
  8. B 4. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 1 8 0:18.806

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR G GIRLS 111,12 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. (7.) B 3. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 2 7 0:19.982

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 111,12 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
  1. (1.) A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:15.158
  2. (2.) A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:16.061
  3. (3.) A 3. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 13 3 0:17.055
  4. (4.) A 4. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 8 4 0:16.536
  5. (5.) B 1. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 5 5 0:17.678
  6. (6.) B 2. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 3 6 0:18.392
  7. (8.) B 4. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 1 8 0:18.806