ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR F GIRLS  HEATS  333 m
RACE: 111    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 42.581
2 (2) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 46.840
3 (4) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 48.240
4 (1) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 52.951
RACE: 112    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 42.674
2 (3) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 46.457
3 (2) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 51.191
4 (4) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1:01.837  
 
JUNIOR F GIRLS  FINAL  333 m
RACE: 123    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 53.953
2 (2) 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1:07.769  
RACE: 124    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 37.816
2 (2) 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 40.995
3 (4) 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 45.054
4 (3) 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 45.631
5 (5) 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 46.556
6 (6) 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 49.403



ISU Danubia Series 1, Benátky nad Jizerou, CZE, 19.10. - 21.10.2018


Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 333 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:37.816
  2. A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:40.995
  3. A 3. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 13 3 0:45.054
  4. A 4. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 8 4 0:45.631
  5. A 5. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 5 5 0:46.556
  6. A 6. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 3 6 0:49.403
  7. B 1. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 2 7 0:52.951
  8. B 2. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1 8 1:01.837

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR G GIRLS 333 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAL
  1. (8.) B 2. 32.  MÍŠECHOVÁ Tereza CZE-KSB CZE 1 8 1:01.837

 


Splitted Distance Classification


JUNIOR F GIRLS 333 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
  1. (1.) A 1. 54.  PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE 34 1 0:37.816
  2. (2.) A 2. 94.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 21 2 0:40.995
  3. (3.) A 3. 34.  SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE 13 3 0:45.054
  4. (4.) A 4. 31.  HRUZOVÁ Eliška CZE-KSB CZE 8 4 0:45.631
  5. (5.) A 5. 33.  NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE 5 5 0:46.556
  6. (6.) A 6. 14.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 3 6 0:49.403
  7. (7.) B 1. 95.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 2 7 0:52.951