Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1500 m
RACE: 93    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 2:49.815  
2 (6) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 2:51.767  
3 (1) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 2:51.806  
4 (3) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 2:51.906  
5 (2) 106.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 2:54.924  
6 (7) 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 3:20.760  
7 (5) 60.  KODA Mateusz POL-JUV POL 3:20.934  
RACE: 94    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (7) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2:59.979  
2 (6) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 3:00.098  
3 (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 3:00.115  
4 (5) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 3:07.183  
5 (2) 58.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 3:10.932  
6 (1) 101.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 3:19.344  
- (4) 56.  CABAN Jakub POL-JUV POL PEN. no start
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1500 m
RACE: 101    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 3:21.422  
2 (6) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 3:22.369  
3 (5) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 3:23.041  
4 (4) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 3:43.715  
5 (3) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 3:49.174  
6 (2) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 3:49.470  
 
2. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  500 m
RACE: 120    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 47.556
2 (1) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 51.431
3 (2) 106.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 55.133
RACE: 121    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 50.173
2 (1) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 50.740
3 (3) 101.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 58.722
4 (2) 60.  KODA Mateusz POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 122    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 51.379
2 (1) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 53.127
3 (3) 58.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 53.334
RACE: 123    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 50.122
2 (2) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 50.496
3 (3) 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 53.615
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 134    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 49.472
2 (3) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 50.748
3 (4) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 54.484
4 (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL NO TIME finished
RACE: 135    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 50.009
2 (2) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 50.036
3 (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 50.101
4 (4) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 50.899
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 141    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 48.549
2 (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 48.776
3 (3) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 58.605
4 (4) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 58.635
 
3. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 149    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:53.618  
2 (3) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 1:54.947  
3 (1) 101.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 2:00.490  
RACE: 150    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:59.368  
2 (2) 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 1:59.672  
3 (1) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 1:59.959  
RACE: 151    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1:47.771  
2 (4) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 1:49.285  
3 (2) 60.  KODA Mateusz POL-JUV POL 1:51.367  
4 (3) 106.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 1:52.789  
RACE: 152    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2:06.147  
2 (2) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:06.902  
3 (1) 58.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 2:11.103  
 
JUNIOR C BOYS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 181    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2:09.175  
2 (2) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:09.342  
3 (3) 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 2:10.501  
4 (1) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 2:17.484  
RACE: 182    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1:51.683  
2 (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:52.107  
3 (3) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 1:53.081  
4 (4) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:57.487  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 192    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:59.268  
2 (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2:00.175  
3 (4) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:01.615  
- (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL PEN. impeding



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 4. 1. 1. 76 6
2. 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 3. 2. 2. 55 7
3. 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2. 5. 3. 34 10
4. 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1. 7. 4. 34 12
5. 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 5. 4. 7. 13 16
6. 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 7. 3. 10. 13 20
7. 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 6. 8. 5. 3 19
8. 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 8. 6. 8. 22
9. 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 12. 10. 6. 28
10. 58.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 10. 9. 12. 31
11. 106.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 9. 11. 13. 33
12. 101.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 11. 12. 11. 34
13. 60.  KODA Mateusz POL-JUV POL 13. 13. 9. 35