Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 87    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:32.980  
2 (4) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:33.292  
3 (2) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:34.174  
4 (5) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:39.916  
5 (3) 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 2:45.358  
- (1) 68.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL PEN. no start
RACE: 88    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 2:38.911  
2 (3) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:53.556  
3 (2) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:53.653  
4 (4) 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 2:58.553  
5 (1) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 2:59.619  
6 (5) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL NO TIME finished
RACE: 89    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 3:03.189  
2 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 3:03.449  
3 (1) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 3:06.900  
4 (6) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 3:07.863  
5 (4) 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 3:14.661  
6 (3) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL NO TIME finished
RACE: 90    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:35.395  
2 (3) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 2:35.670  
3 (5) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:36.396  
4 (4) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 2:37.960  
5 (6) 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 2:40.514  
6 (1) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 2:53.938  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 98    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:45.427  
2 (2) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:45.480  
3 (5) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:45.942  
4 (3) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 2:51.172  
5 (6) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 3:01.099  
6 (1) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 3:10.725  
RACE: 99    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:21.572  
2 (6) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:21.695  
3 (1) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:23.703  
4 (4) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 2:38.403  
5 (3) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:49.500  
- (2) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL PEN. impeding
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 103    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:59.296  
2 (4) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:59.398  
3 (6) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:59.477  
4 (3) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 3:00.474  
5 (2) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 3:43.084  
6 (1) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 4:38.731  
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 110    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.216
2 (2) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.322
3 (1) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.366
4 (3) 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 49.663
RACE: 111    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.376
2 (4) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 43.592
3 (1) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 49.402
4 (3) 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 112    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.485
2 (2) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 44.776
3 (1) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL NO TIME finished
RACE: 113    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 43.121
2 (1) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 48.465
3 (3) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 48.483
4 (2) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 51.025
RACE: 114    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.442
2 (1) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 46.104
3 (3) 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 49.540
4 (4) 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL NO TIME finished
RACE: 115    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.722
2 (4) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.406
3 (3) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 45.018
- (1) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL PEN. no start
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 128    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.051
2 (1) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.146
3 (3) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 47.907
4 (4) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 48.702
RACE: 129    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.426
2 (3) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 44.974
3 (4) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 45.525
4 (2) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 45.716
RACE: 130    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.823
2 (4) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.839
3 (3) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 48.623
4 (2) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 131    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.907
2 (1) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 45.443
3 (3) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 46.234
4 (4) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 48.241
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 138    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 43.768
2 (1) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 44.531
3 (3) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 44.545
4 (2) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 139    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.726
2 (2) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 43.966
3 (3) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 44.292
4 (4) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.608
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 143    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 43.253
2 (4) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.496
3 (1) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 44.163
4 (3) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.261
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 153    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:29.035  
2 (2) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:29.317  
3 (1) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:29.454  
4 (3) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:34.577  
RACE: 154    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:36.234  
2 (3) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 1:37.173  
3 (4) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:45.845  
4 (1) 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL NO TIME finished
RACE: 155    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:48.512  
2 (1) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:49.053  
3 (2) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 1:54.575  
- (3) 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 156    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:36.803  
2 (2) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:36.995  
3 (3) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:37.913  
4 (1) 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 1:47.295  
RACE: 157    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:38.005  
2 (1) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 1:38.413  
3 (4) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 1:47.411  
- (2) 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 158    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:40.371  
2 (2) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 1:45.889  
3 (3) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 2:00.511  
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 167    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:43.579  
2 (1) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:44.280  
3 (4) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 1:52.552  
- (2) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 168    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:31.913  
2 (4) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:31.994  
3 (2) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 1:32.169  
4 (3) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 1:37.288  
RACE: 169    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:43.460  
2 (1) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:43.647  
3 (2) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:45.705  
4 (4) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 1:46.757  
RACE: 170    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:37.276  
2 (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:37.468  
3 (1) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:37.542  
4 (3) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:46.453  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 185    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:36.461  
2 (3) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:37.411  
3 (1) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:37.451  
4 (4) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1:41.977  
RACE: 186    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:39.450  
2 (2) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:39.612  
- (3) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL PEN. impeding
- (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL PEN. impeding
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 193    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:27.008  
2 (3) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:27.103  
3 (2) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:27.488  
4 (4) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:28.564  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 6. 1. 1. 71 8
2. 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1. 7. 2. 55 10
3. 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 9. 2. 3. 34 14
4. 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 3. 4. 8. 21 15
5. 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2. 13. 5. 21 20
6. 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 5. 3. 7. 18 15
7. 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 4. 14. 4. 16 22
8. 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 12. 6. 6. 24
9. 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 8. 5. 16. 29
10. 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 11. 8. 10. 29
11. 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 7. 10. 13. 30
12. 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 10. 9. 18. 37
13. 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 22. 11. 11. 44
14. 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 14. 12. 19. 45
15. 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 13. 18. 14. 45
16. 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 21. 16. 12. 49
17. 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 16. 20. 15. 51
18. 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 19. 15. 17. 51
19. 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 22. 24. 9. 55
20. 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 20. 17. 20. 57
21. 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 17. 21. 21. 59
22. 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 15. 21. 24. 60
23. 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 18. 19. 24. 61

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (8.) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 12. 6. 6. 24
2. (22.) 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 15. 21. 24. 60

 


Splitted Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 6. 1. 1. 71 8
2. (2.) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1. 7. 2. 55 10
3. (3.) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 9. 2. 3. 34 14
4. (4.) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 3. 4. 8. 21 15
5. (5.) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2. 13. 5. 21 20
6. (6.) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 5. 3. 7. 18 15
7. (7.) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 4. 14. 4. 16 22
8. (9.) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 8. 5. 16. 29
9. (10.) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 11. 8. 10. 29
10. (11.) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 7. 10. 13. 30
11. (12.) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL 10. 9. 18. 37
12. (13.) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 22. 11. 11. 44
13. (14.) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 14. 12. 19. 45
14. (15.) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 13. 18. 14. 45
15. (16.) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 21. 16. 12. 49
16. (17.) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 16. 20. 15. 51
17. (18.) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 19. 15. 17. 51
18. (19.) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 22. 24. 9. 55
19. (20.) 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 20. 17. 20. 57
20. (21.) 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 17. 21. 21. 59
21. (23.) 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 18. 19. 24. 61