Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 6    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 58.970
2 (5) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:03.201  
3 (3) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 1:06.970  
4 (4) 177.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:16.939  
5 (1) 157.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 7    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 59.697
2 (5) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 1:00.491  
3 (2) 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:03.074  
4 (4) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 1:05.279  
5 (6) 162.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:12.796  
6 (1) 164.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:25.792  
RACE: 8    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 59.574
2 (1) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:05.362  
3 (5) 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:05.448  
4 (2) 156.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:06.667  
5 (3) 140.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 1:10.138  
RACE: 9    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:00.661  
2 (5) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:03.548  
3 (3) 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 1:08.513  
4 (2) 143.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 1:17.163  
5 (1) 163.  POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:17.506  
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 18    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 57.650
2 (4) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:01.879  
3 (2) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:15.014  
4 (6) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 1:15.329  
5 (5) 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:27.396  
6 (3) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:39.491  
RACE: 19    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL NO TIME finished
2 (3) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL NO TIME finished
3 (2) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL NO TIME finished
4 (4) 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL NO TIME finished
5 (5) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL NO TIME finished
6 (6) 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL NO TIME finished
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 26    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 56.742
2 (1) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 56.772
3 (5) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 56.920
4 (3) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 58.866
5 (4) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 59.018
6 (2) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:00.554  
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 40    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 27.168
2 (4) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 28.118
3 (3) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 28.294
4 (1) 140.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 32.289
5 (5) 156.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 37.466
- (6) 164.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL PEN. impeding
RACE: 41    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 25.941
2 (1) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 28.627
3 (3) 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 29.348
4 (4) 177.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 30.815
5 (5) 157.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL NO TIME finished
RACE: 42    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 28.235
2 (3) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 28.240
3 (2) 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 31.895
4 (1) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 40.238 advanced
- (4) 163.  POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL PEN. impeding
RACE: 43    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 27.380
2 (4) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 28.457
3 (5) 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 28.644
4 (1) 143.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 28.979
5 (2) 162.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 32.382
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  222 m
RACE: 54    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 25.816
2 (2) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 27.052
3 (3) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 28.072
4 (4) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 28.096
5 (5) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 30.056
RACE: 55    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 26.798
2 (1) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 26.903
3 (2) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 28.434
4 (4) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 29.764
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 61    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 26.638
2 (2) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 26.720
3 (4) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 27.248
4 (1) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 45.133
 
3. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  333 m
RACE: 69    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 39.755
2 (5) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 41.401
3 (2) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 45.164
4 (1) 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 47.056
5 (4) 157.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 1:01.358  
RACE: 70    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 41.104
2 (5) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 44.308
3 (3) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 44.484
4 (1) 162.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.954
5 (2) 177.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 56.247
RACE: 71    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 39.638
2 (4) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 42.277
3 (1) 164.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 46.296
4 (2) 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 52.663
5 (5) 143.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 54.401
6 (3) 163.  POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 55.230
RACE: 72    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 38.695
2 (1) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 41.760
3 (5) 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 44.146
4 (2) 140.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 47.604
5 (3) 156.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 58.081
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  333 m
RACE: 173    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 37.501
2 (2) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 37.533
3 (3) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 40.250
- (4) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL PEN. 2 false starts
RACE: 174    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 40.028
2 (1) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 41.303
3 (3) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 58.168
4 (4) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:03.184   advanced
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  333 m
RACE: 188    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 37.049
2 (2) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 37.749
3 (3) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 38.953
4 (4) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 39.439
5 (5) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 41.553



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 1. 4. 1. 76 6
2. 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 2. 1. 3. 68 6
3. 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 3. 2. 2. 55 7
4. 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 5. 3. 4. 26 12
5. 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 4. 10. 7. 8 21
6. 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 11. 6. 5. 5 22
7. 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 6. 5. 6. 3 17
8. 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 8. 7. 8. 23
9. 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 7. 11. 9. 27
10. 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 9. 8. 10. 27
11. 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 13. 9. 11. 33
12. 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 10. 12. 16. 38
13. 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 12. 13. 13. 38
14. 140.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 17. 16. 14. 47
15. 143.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 16. 14. 17. 47
16. 177.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 15. 15. 18. 48
17. 162.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 18. 17. 15. 50
18. 156.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 14. 18. 19. 51
19. 164.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 21. 22. 12. 55
20. 157.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 20. 19. 20. 59
21. 163.  POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 19. 22. 21. 62

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (10.) 22.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 9. 8. 10. 27
2. (12.) 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 10. 12. 16. 38

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 161.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 1. 4. 1. 76 6
2. (2.) 159.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 2. 1. 3. 68 6
3. (3.) 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 3. 2. 2. 55 7
4. (4.) 160.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 5. 3. 4. 26 12
5. (5.) 102.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 4. 10. 7. 8 21
6. (6.) 142.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 11. 6. 5. 5 22
7. (7.) 14.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 6. 5. 6. 3 17
8. (8.) 23.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 8. 7. 8. 23
9. (9.) 176.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 7. 11. 9. 27
10. (11.) 141.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 13. 9. 11. 33
11. (13.) 158.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 12. 13. 13. 38
12. (14.) 140.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 17. 16. 14. 47
13. (15.) 143.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 16. 14. 17. 47
14. (16.) 177.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 15. 15. 18. 48
15. (17.) 162.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 18. 17. 15. 50
16. (18.) 156.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 14. 18. 19. 51
17. (19.) 164.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 21. 22. 12. 55
18. (20.) 157.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 20. 19. 20. 59
19. (21.) 163.  POPOŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 19. 22. 21. 62