Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 1    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 1:06.358  
2 (2) 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 1:08.870  
3 (1) 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL 1:11.954   advanced
4 (5) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 1:13.636  
5 (3) 169.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:37.212  
RACE: 2    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 1:08.454  
2 (4) 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 1:09.684  
3 (5) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 1:13.516  
4 (2) 122.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 1:15.148  
5 (6) 87.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 1:15.897  
6 (1) 173.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 1:31.944  
RACE: 3    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 1:00.235  
2 (4) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:01.630  
3 (5) 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 1:07.617  
4 (3) 148.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 1:13.609  
5 (1) 171.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 1:13.856  
- (2) 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL PEN. 2 false starts
RACE: 4    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:01.931  
2 (6) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 1:07.108  
3 (2) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 1:08.939  
4 (3) 128.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 1:09.879  
5 (1) 172.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 1:17.747  
6 (5) 150.  KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL 1:32.374  
RACE: 5    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:00.328  
2 (5) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 1:04.154  
3 (3) 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:04.603  
4 (1) 151.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1:07.593  
5 (2) 170.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 1:30.350  
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 16    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 59.251
2 (3) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:00.612  
3 (2) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:00.905  
4 (4) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 1:03.005  
5 (6) 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 1:13.681  
6 (5) 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 1:17.951  
RACE: 17    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 59.152
2 (3) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 1:03.372  
3 (5) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 1:07.488  
4 (4) 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 1:07.690  
5 (6) 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 1:19.278  
6 (2) 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 1:32.366  
- (7) 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL PEN. no start
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 25    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 57.213
2 (1) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 58.585
3 (3) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 58.608
4 (6) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 1:00.608  
5 (4) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:01.205  
6 (5) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 1:14.258  
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  222 m
RACE: 35    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 26.843
2 (5) 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 29.861
3 (2) 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 30.181
4 (6) 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 30.599
5 (3) 171.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 40.640
- (1) 151.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL PEN. off track
RACE: 36    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 28.047
2 (3) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 28.162
3 (4) 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 29.506
4 (1) 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 30.887
5 (5) 172.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 32.378
RACE: 37    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 28.207
2 (2) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 28.209
3 (1) 173.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 38.919
4 (6) 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 40.404
5 (3) 148.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 41.884
- (5) 87.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL PEN. no finish
RACE: 38    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 28.630
2 (2) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 30.896
3 (5) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 31.119
4 (1) 128.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 31.876
5 (4) 150.  KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL 32.383
6 (3) 169.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 37.667
RACE: 39    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 27.573
2 (3) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 32.061
3 (1) 170.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 38.908
4 (2) 122.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 45.069
- (4) 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL PEN. no start
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  222 m
RACE: 52    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 27.218
2 (3) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 27.279
3 (2) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 27.538
4 (5) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 29.425
5 (4) 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 36.761
RACE: 53    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 26.825
2 (3) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 27.361
3 (2) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 27.530
4 (4) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 28.267
5 (5) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 39.448
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  222 m
RACE: 60    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 26.464
2 (4) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 27.421
3 (2) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 28.228
4 (3) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 44.360
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  333 m
RACE: 64    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 39.867
2 (1) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 45.562
3 (4) 128.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 46.959
4 (3) 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 47.627
- (2) 150.  KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL PEN. off track
- (5) 172.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL PEN. off track
RACE: 65    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 42.372
2 (2) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 44.679
3 (3) 151.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 44.800
4 (1) 170.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 58.413
5 (5) 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 59.324
RACE: 66    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 40.691
2 (6) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 43.005
3 (4) 122.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 44.453
4 (2) 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 44.841
5 (1) 171.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 48.080
- (3) 87.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL PEN. no start
RACE: 67    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 40.258
2 (5) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 40.467
3 (3) 173.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 48.166
- (1) 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL PEN. off track
- (4) 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 68    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 40.857
2 (2) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 41.132
3 (6) 148.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 50.536
4 (5) 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 52.448
5 (4) 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 53.950
6 (3) 169.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 56.424
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  333 m
RACE: 171    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 39.911
2 (3) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 39.971
3 (2) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 40.290
4 (5) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 44.443
5 (4) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 1:03.277  
RACE: 172    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 38.943
2 (1) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 39.045
3 (4) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 39.470
4 (3) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 40.330
5 (5) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 42.500
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  333 m
RACE: 187    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 38.898
2 (3) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 39.384
3 (2) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 39.413
4 (4) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 48.761



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1. 1. 1. 102 3
2. 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 3. 3. 2. 47 8
3. 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 2. 4. 4. 37 10
4. 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 4. 5. 3. 21 12
5. 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 19. 2. 5. 21 26
6. 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 5. 7. 6. 5 18
7. 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 6. 13. 8. 3 27
8. 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 7. 8. 9. 24
9. 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 15. 6. 7. 28
10. 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 14. 10. 10. 34
11. 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 8. 17. 16. 41
12. 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 9. 12. 22. 43
13. 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 10. 19. 17. 46
14. 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 11. 16. 21. 48
15. 128.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 17. 18. 13. 48
16. 122.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 20. 20. 11. 51
17. 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 12. 11. 29. 52
18. 173.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 26. 15. 14. 55
19. 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 29. 9. 18. 56
20. 151.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 16. 29. 12. 57
21. 170.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 24. 14. 19. 57
22. 148.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 18. 24. 15. 57
23. 171.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 21. 23. 20. 64
24. 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL 13. 29. 29. 71
25. 172.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 23. 21. 29. 73
26. 169.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 25. 25. 23. 73
27. 150.  KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL 27. 22. 29. 78
28. 87.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 22. 29. 29. 80

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (14.) 89.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 11. 16. 21. 48
2. (26.) 169.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 25. 25. 23. 73
3. (28.) 87.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 22. 29. 29. 80

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 18.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1. 1. 1. 102 3
2. (2.) 93.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 3. 3. 2. 47 8
3. (3.) 130.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 2. 4. 4. 37 10
4. (4.) 94.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 4. 5. 3. 21 12
5. (5.) 129.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 19. 2. 5. 21 26
6. (6.) 95.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 5. 7. 6. 5 18
7. (7.) 125.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 6. 13. 8. 3 27
8. (8.) 126.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 7. 8. 9. 24
9. (9.) 127.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 15. 6. 7. 28
10. (10.) 165.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 14. 10. 10. 34
11. (11.) 149.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 8. 17. 16. 41
12. (12.) 123.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 9. 12. 22. 43
13. (13.) 147.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 10. 19. 17. 46
14. (15.) 128.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 17. 18. 13. 48
15. (16.) 122.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 20. 20. 11. 51
16. (17.) 124.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 12. 11. 29. 52
17. (18.) 173.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 26. 15. 14. 55
18. (19.) 121.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 29. 9. 18. 56
19. (20.) 151.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 16. 29. 12. 57
20. (21.) 170.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 24. 14. 19. 57
21. (22.) 148.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 18. 24. 15. 57
22. (23.) 171.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 21. 23. 20. 64
23. (24.) 152.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL 13. 29. 29. 71
24. (25.) 172.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 23. 21. 29. 73
25. (27.) 150.  KORZYŃSKA Lena POL-UKSSB POL 27. 22. 29. 78