Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 03.12. - 04.12.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 15    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:50.642  
2 (3) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:51.046  
3 (1) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 1:51.551  
4 (2) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:52.772  
5 (4) 170.  KORECKI (2) Maciej POL-UKSJB POL 2:08.226  
- (5) 171.  MARKOWSKI Szymon POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 16    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:01.587  
2 (1) 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 2:04.571  
3 (5) 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 2:06.665  
4 (6) 128.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 2:11.916  
5 (4) 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 2:17.541  
6 (3) 167.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 2:23.157  
RACE: 17    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:46.609  
2 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:49.989  
3 (6) 196.  JABŁOŃSKI Maciej POL-UKSSB POL 2:09.551  
4 (2) 200.  KUŹMICKI Igor POL-UKSSB POL 2:10.009  
5 (4) 22.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 2:35.369  
- (5) 165.  GÓLCZ Maciej POL-UKSJB POL PEN. 2 false starts
RACE: 18    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:56.497  
2 (2) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 2:01.373  
3 (3) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 2:09.988  
4 (1) 169.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 2:12.221  
5 (4) 166.  GRABOWICZ Alan POL-UKSJB POL 2:20.885  
6 (6) 198.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL NO TIME
RACE: 19    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:54.713  
2 (2) 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:55.520  
3 (4) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 1:56.825  
4 (1) 21.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 2:31.842  
5 (6) 172.  MAZIARZ Damian POL-UKSJB POL 2:31.948  
6 (5) 168.  JASIELCZUK Mateusz POL-UKSJB POL NO TIME
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 26    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:51.092  
2 (3) 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:51.165  
3 (4) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:00.747  
4 (2) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 2:05.822  
- (5) 196.  JABŁOŃSKI Maciej POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 27    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:45.610  
2 (2) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:47.560  
3 (3) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:50.674  
4 (4) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 1:55.335  
5 (5) 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 2:15.218  
RACE: 28    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:52.010  
2 (2) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:54.769  
3 (3) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 2:01.849  
4 (5) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 2:05.335  
5 (4) 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 2:05.595  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 32    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:44.691  
2 (2) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:46.096  
3 (3) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:46.240  
4 (6) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:54.749  
5 (4) 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:07.919  
6 (5) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2:15.224  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 51    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 54.889
2 (1) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 56.890
3 (5) 165.  GÓLCZ Maciej POL-UKSJB POL 1:02.913  
4 (4) 172.  MAZIARZ Damian POL-UKSJB POL 1:11.524  
5 (3) 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:23.399  
RACE: 52    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 57.833
2 (2) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 59.886
3 (3) 170.  KORECKI (2) Maciej POL-UKSJB POL 1:01.772  
4 (5) 196.  JABŁOŃSKI Maciej POL-UKSSB POL 1:02.183  
5 (4) 168.  JASIELCZUK Mateusz POL-UKSJB POL 1:24.793  
RACE: 53    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 55.029
2 (3) 169.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 56.375
3 (4) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 56.749
4 (1) 200.  KUŹMICKI Igor POL-UKSSB POL 1:03.147  
- (2) 171.  MARKOWSKI Szymon POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 54    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 53.928
2 (5) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 55.776
3 (2) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 59.419
4 (4) 21.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 59.846
5 (1) 167.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 1:09.423  
RACE: 55    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 53.744
2 (4) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 55.026
3 (3) 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:01.310  
4 (2) 22.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 1:06.972  
5 (5) 166.  GRABOWICZ Alan POL-UKSJB POL 1:07.244  
RACE: 56    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 1.  CECH Danielius LTU LTU 56.704
2 (1) 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:00.107  
3 (2) 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 1:00.658  
4 (4) 198.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 1:10.317  
5 (3) 128.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:12.104  
 
JUNIOR D BOYS  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 61    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 53.545
2 (3) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 54.086
3 (4) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 58.898
4 (2) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:03.295  
RACE: 62    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 51.851
2 (2) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 53.980
3 (3) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 57.739
4 (4) 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:02.183  
RACE: 63    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 53.949
2 (2) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 56.653
3 (4) 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 1:01.092  
- (3) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL PEN. off track
RACE: 64    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 54.102
2 (3) 1.  CECH Danielius LTU LTU 54.166
3 (2) 169.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 56.713
4 (4) 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 1:03.362  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 71    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 51.955
2 (3) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 52.261
3 (4) 1.  CECH Danielius LTU LTU 52.700
4 (2) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 52.889
RACE: 72    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 51.476
2 (2) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 54.446
3 (3) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 55.257
4 (4) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 55.307
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 76    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 54.140
2 (2) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 59.653
3 (3) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:03.635  
- (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL PEN. impeding
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 152    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:24.338  
2 (5) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 1:28.480  
3 (2) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 1:35.671  
4 (3) 167.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 1:49.345  
- (4) 166.  GRABOWICZ Alan POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 153    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:31.616  
2 (5) 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:39.330  
3 (1) 200.  KUŹMICKI Igor POL-UKSSB POL 1:41.932  
4 (3) 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1:43.495  
- (2) 171.  MARKOWSKI Szymon POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 154    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:28.624  
2 (5) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:28.866  
3 (2) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:31.084  
4 (3) 172.  MAZIARZ Damian POL-UKSJB POL 1:32.397  
5 (4) 21.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 1:42.097  
RACE: 155    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:25.876  
2 (4) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 1:25.993  
3 (5) 170.  KORECKI (2) Maciej POL-UKSJB POL 1:38.599  
4 (1) 196.  JABŁOŃSKI Maciej POL-UKSSB POL 1:51.050  
- (3) 168.  JASIELCZUK Mateusz POL-UKSJB POL PEN. no start
RACE: 156    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:31.241  
2 (2) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:33.962  
3 (1) 128.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:38.808  
4 (5) 169.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 1:50.135  
- (3) 198.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 157    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:27.074  
2 (3) 165.  GÓLCZ Maciej POL-UKSJB POL 1:40.699  
3 (4) 22.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 1:54.339  
- (2) 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL PEN. off track
- (5) 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL PEN. off track
 
JUNIOR D BOYS  ĆWIERĆFINAŁ  777 m
RACE: 172    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:22.176  
2 (2) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:27.100  
3 (3) 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1:29.928  
4 (4) 170.  KORECKI (2) Maciej POL-UKSJB POL 1:38.756  
RACE: 173    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:26.513  
2 (2) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:27.660  
3 (3) 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 1:34.211  
4 (4) 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 1:35.618  
RACE: 174    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:24.478  
2 (2) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 1:29.300  
3 (3) 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 1:32.296  
4 (4) 128.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 1:42.434  
RACE: 175    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:28.209  
2 (3) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:34.986  
- (1) 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL PEN. no finish
- (4) 165.  GÓLCZ Maciej POL-UKSJB POL PEN. no finish
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁ  777 m
RACE: 182    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:22.337  
2 (2) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:24.852  
3 (3) 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 1:31.329  
4 (4) 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 1:35.915  
RACE: 183    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:22.500  
2 (2) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:22.663  
3 (4) 1.  CECH Danielius LTU LTU 1:24.099  
4 (3) 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 1:30.908  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 187    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1:18.607  
2 (2) 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 1:20.073  
3 (3) 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1:20.214  
4 (4) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 1:21.280  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 03.12. - 04.12.2016


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 84.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1. 4. 1. 68 6
2. 173.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 2. 2. 2. 63 6
3. 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 6. 1. 4. 45 11
4. 32.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 8. 3. 3. 26 14
5. 1.  CECH Danielius LTU LTU 3. 5. 5. 13 13
6. 140.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 4. 6. 9. 8 19
7. 83.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 5. 28. 20. 5 53
8. 201.  MAZURCZYK Mateusz POL-UKSSB POL 11. 8. 6. 25
9. 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 7. 10. 10. 27
10. 197.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 9. 11. 8. 28
11. 85.  SMALAK Michał POL-JUV POL 10. 7. 15. 32
12. 195.  DĄBROWSKI Filip POL-UKSSB POL 16. 13. 7. 36
13. 34.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 12. 16. 11. 39
14. 164.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 22. 14. 12. 48
15. 169.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 19. 9. 22. 50
16. 170.  KORECKI (2) Maciej POL-UKSJB POL 21. 17. 13. 51
17. 200.  KUŹMICKI Igor POL-UKSSB POL 17. 21. 17. 55
18. 35.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 14. 12. 31. 57
19. 196.  JABŁOŃSKI Maciej POL-UKSSB POL 15. 20. 23. 58
20. 199.  KAMIŃSKI Michał POL-UKSSB POL 13. 15. 31. 59
21. 128.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 18. 27. 14. 59
22. 21.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 20. 19. 24. 63
23. 165.  GÓLCZ Maciej POL-UKSJB POL 31. 18. 16. 65
24. 22.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 25. 22. 18. 65
25. 172.  MAZIARZ Damian POL-UKSJB POL 24. 24. 19. 67
26. 167.  JAKUBOWSKI Kamil POL-UKSJB POL 26. 26. 21. 73
27. 166.  GRABOWICZ Alan POL-UKSJB POL 23. 25. 31. 79
28. 198.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 27. 23. 31. 81
29. 168.  JASIELCZUK Mateusz POL-UKSJB POL 27. 29. 31. 87
171.  MARKOWSKI Szymon POL-UKSJB POL