Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


DIVISION 1
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 235.  ZAWADZKI Wojciech POL-AZSO POL 1. 3. 47 4
2. 231.  BARDELSKI Filip POL-AZSO POL 3. 1. 47 4
3. 232.  JANECKI Miłosz POL-AZSO POL 2. 2. 42 4
4. 234.  JAŚKOWIEC Filip POL-AZSO POL 4. 4. 16 8
5. 233.  JANKOWSKI Michał POL-AZSO POL 5. 5. 10 10



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 9.  MILNIKIEL Wiktoria POL-ASRNC POL 1. 1. 3. 81 5
2. 7.  KACZOR Natasza POL-ASRNC POL 2. 4. 1. 63 7
3. 10.  STRZYŻ Liliana POL-ASRNC POL 3. 2. 2. 55 7
4. 8.  LUDWICKA Antonina POL-ASRNC POL 4. 3. 4. 29 11
5. 111.  RATAJEWSKA Oliwia POL-MOSIR POL 6. 7. 5. 8 18
6. 112.  SZAŁAJKO Aleksandra POL-MOSIR POL 5. 8. 6. 8 19
7. 132.  TURCHAN Wiktoria POL-ORL POL 7. 5. 8. 7 20
8. 130.  HARASIUK Amelia POL-ORL POL 8. 6. 7. 3 21
9. 216.  USSOWICZ Anna POL-WMKS POL 9. 9. 10. 28
10. 131.  LEWANDOWSKA Julia POL-ORL POL 10. 10. 9. 29



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 2. 2. 3. 55 7
3. 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 9. 3. 4. 21 16
4. 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 11. 8. 2. 21 21
5. 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 3. 9. 5. 18 17
6. 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 6. 4. 20. 11 30
7. 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 4. 12. 11. 8 27
8. 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 5. 5. 10. 5 20
9. 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 7. 11. 8. 2 26
10. 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 14. 7. 6. 27
11. 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 12. 10. 7. 29
12. 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 8. 6. 17. 31
13. 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 10. 14. 9. 33
14. 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 16. 13. 12. 41
15. 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 13. 16. 14. 43
16. 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 15. 15. 13. 43
17. 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 19. 18. 16. 53
18. 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 18. 19. 18. 55
19. 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 17. 17. 22. 56
20. 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 22. 25. 19. 66
21. 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 31. 22. 15. 68
22. 124.  HALEWSKA Lili POL-ORL POL 21. 26. 23. 70
23. 150.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 23. 21. 26. 70
24. 215.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 20. 32. 21. 73
25. 199.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 24. 27. 24. 75
26. 170.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 26. 24. 27. 77
27. 73.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 30. 23. 25. 78
28. 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL 28. 20. 33. 81
29. 74.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 25. 31. 28. 84
30. 72.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 27. 27. 33. 87
31. 110.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 29. 30. 32. 91
32. 55.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 32. 29. 30. 91
33. 18.  RACZKOWSKA Karolina POL-AZSO POL 32. 33. 29. 94
34. 123.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL 32. 34. 31. 97



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 24.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1. 1. 4. 76 6
2. 176.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 2. 2. 3. 55 7
3. 183.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 5. 5. 1. 39 11
4. 156.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 6. 18. 2. 24 26
5. 206.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 3. 12. 5. 18 20
6. 207.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 4. 4. 7. 16 15
7. 182.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 7. 3. 6. 15 16
8. 181.  JARMOC Piotr POL-UKSJB POL 10. 6. 9. 25
9. 184.  RUTKOWSKI Kacper POL-UKSJB POL 11. 8. 11. 30
10. 180.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 13. 10. 8. 31
11. 11.  MADEJ Bartosz POL-ASRNC POL 19. 7. 10. 36
12. 205.  MIELECH Stanisław POL-UKSSB POL 9. 13. 16. 38
13. 177.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 8. 19. 12. 39
14. 13.  SZCZEPAŃSKI Antoni POL-ASRNC POL 15. 11. 14. 40
15. 115.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 16. 9. 17. 42
16. 155.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 12. 16. 15. 43
17. 179.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 18. 14. 13. 45
18. 219.  BASZYŃSKI Michał POL-WMKS POL 14. 15. 19. 48
19. 178.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 17. 17. 18. 52
12.  SKONECZNY Antoni POL-ASRNC POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 122.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 120.  BOOS Amelia POL-ORL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 157.  DASZUTA Daria POL-UKSJB POL 3. 3. 4. 34 10
4. 138.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 8. 6. 3. 13 17
5. 188.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 5. 4. 9. 13 18
6. 192.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 4. 10. 5. 13 19
7. 162.  MIEZIO Zofia POL-UKSJB POL 10. 5. 10. 5 25
8. 107.  KOGUT Julia POL-MOSIR POL 6. 8. 7. 3 21
9. 161.  MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL 7. 9. 8. 2 24
10. 191.  KANIA Milena POL-UKSSB POL 13. 7. 6. 26
11. 166.  SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL 9. 11. 11. 31
12. 53.  KISIELEWSKA Kaja POL-GIZ POL 11. 12. 12. 35
13. 149.  WITT Karolina POL-STOCZ POL 12. 15. 13. 40
14. 213.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 16. 13. 17. 46
15. 108.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 22. 14. 14. 50
16. 186.  DYBIEC Kinga POL-UKSSB POL 17. 16. 18. 51
17. 189.  GROCHOWSKA Bianka POL-UKSSB POL 15. 21. 16. 52
18. 109.  SZAŁAJKO Patrycja POL-MOSIR POL 19. 18. 22. 59
19. 165.  RUTKOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 23. 17. 21. 61
20. 159.  DRĄGOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 18. 23. 20. 61
21. 158.  DEMIANIUK Zofia POL-UKSJB POL 21. 22. 19. 62
22. 147.  KUKLIŃSKA Martyna POL-STOCZ POL 14. 35. 15. 64
23. 164.  ROSKAL Daria POL-UKSJB POL 27. 20. 23. 70
24. 214.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 20. 25. 25. 70
25. 194.  WOŹNIEWSKA Laura POL-UKSSB POL 28. 19. 29. 76
26. 121.  FINC Natalia POL-ORL POL 25. 27. 24. 76
27. 2.  NOWAK Olimpia POL-ASRNC POL 26. 24. 27. 77
28. 163.  PAKUŁA Kornelia POL-UKSJB POL 29. 28. 26. 83
29. 187.  FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia POL-UKSSB POL 31. 26. 28. 85
30. 193.  WIEREL Lena POL-UKSSB POL 24. 32. 34. 90
31. 148.  ROMANOWSKA Maria POL-STOCZ POL 30. 30. 31. 91
32. 190.  JAMIOŁKOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 32. 29. 32. 93
33. 212.  BIEŁOWIEŻEC Zuzanna POL-WMKS POL 33. 31. 30. 94
34. 211.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 34. 34. 33. 101
35. 17.  DOMNIK Julia POL-AZSO POL 35. 33. 35. 103
36. 15.  PADJASEK Zuzanna POL-AZSO POL 37. 36. 36. 109
37. 160.  FELKNER Zofia POL-UKSJB POL 36. 37. 37. 110
185.  CHODAKOWSKA Nika POL-UKSSB POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 1. 2. 89 4
2. 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 7. 5. 1. 41 13
3. 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 4. 2. 4. 37 10
4. 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2. 10. 3. 34 15
5. 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 3. 3. 8. 26 14
6. 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 8. 4. 7. 8 19
7. 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 5. 9. 6. 5 20
8. 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 9. 8. 5. 5 22
9. 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 6. 16. 9. 3 31
10. 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 11. 7. 10. 28
11. 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 13. 6. 11. 30
12. 143.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 10. 12. 12. 34
13. 202.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 16. 11. 13. 40
14. 60.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 12. 14. 15. 41
15. 175.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 14. 13. 14. 41
16. 174.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 15. 15. 16. 46
17. 58.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 17. 17. 17. 51
18. 42.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 18. 19. 18. 55
19. 133.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 19. 18. 20. 57
20. 218.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 20. 20. 19. 59
200.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 3. 2. 55 7
3. 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 4. 5. 3. 21 12
4. 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 26. 2. 9. 21 37
5. 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 5. 8. 4. 13 17
6. 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3. 10. 10. 13 23
7. 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 7. 7. 5. 7 19
8. 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 11. 4. 20. 5 35
9. 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 6. 6. 6. 3 18
10. 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 8. 11. 7. 26
11. 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 10. 13. 14. 37
12. 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 12. 14. 11. 37
13. 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 13. 17. 8. 38
14. 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 17. 9. 13. 39
15. 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 18. 12. 16. 46
16. 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 15. 20. 12. 47
17. 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 9. 24. 17. 50
18. 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 20. 15. 15. 50
19. 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 16. 21. 18. 55
20. 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 19. 16. 21. 56
21. 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 21. 18. 23. 62
22. 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 24. 19. 19. 62
23. 136.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 23. 22. 22. 67
24. 117.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 22. 25. 25. 72
25. 1.  TOMCZAK Alicja POL-ASRNC POL 25. 23. 26. 74
26. 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 14. 31. 31. 76
27. 70.  SUJETA Maria POL-JUV POL 27. 28. 24. 79
28. 33.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 30. 26. 27. 83
29. 34.  LESZKIEWICZ Michalina POL-BLYSKD POL 28. 27. 29. 84
30. 32.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL 28. 28. 30. 86
31. 210.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 31. 30. 28. 89
64.  GRYGORUK Magda POL-JUV POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 91.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 1. 1. 4. 76 6
2. 90.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 6. 2. 2. 45 10
3. 151.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 2. 4. 5. 34 11
4. 96.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 23. 7. 1. 34 31
5. 92.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 7. 3. 3. 28 13
6. 89.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 3. 6. 10. 13 19
7. 140.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 4. 20. 11. 8 35
8. 152.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 5. 10. 7. 5 22
9. 93.  MAZURCZYK Łukasz POL-JUV POL 11. 8. 6. 25
10. 88.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 9. 9. 8. 26
11. 87.  DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL 8. 12. 9. 29
12. 94.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 12. 5. 13. 30
13. 97.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 10. 11. 15. 36
14. 141.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 13. 16. 12. 41
15. 22.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 14. 14. 14. 42
16. 95.  MĄDRY Wojciech POL-JUV POL 15. 13. 16. 44
17. 98.  SKUPIEŃ Bernard POL-JUV POL 17. 15. 18. 50
18. 49.  LIPIŃSKI Antoni POL-BLYSKT POL 16. 18. 17. 51
19. 23.  VREULS Noel POL-AZSO POL 18. 17. 19. 54
20. 39.  ABRAMOWICZ Antoni POL-BLYSKD POL 19. 19. 20. 58
21. 40.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 21. 21. 21. 63
22. 41.  MARKOWSKI Wojciech POL-BLYSKD POL 20. 22. 22. 64
23. 45.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 22. 23. 23. 68
21.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 85.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 4. 1. 2. 60 7
2. 28.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 1. 2. 10. 55 13
3. 30.  PORUBSKA Alica SVK SVK 2. 3. 3. 47 8
4. 84.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 3. 9. 1. 47 13
5. 82.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 5. 4. 7. 11 16
6. 20.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 7. 6. 4. 8 17
7. 86.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 11. 7. 5. 5 23
8. 76.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 6. 11. 9. 2 26
9. 79.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL 8. 8. 6. 22
10. 75.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 12. 10. 8. 30
11. 77.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 9. 5. 22. 36
12. 78.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 10. 14. 12. 36
13. 80.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 13. 13. 11. 37
14. 83.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 17. 12. 13. 42
15. 19.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 14. 15. 14. 43
16. 114.  MICCOLI Angela POL-MOSIR POL 15. 17. 18. 50
17. 139.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 18. 16. 16. 50
18. 113.  JASIK Anna POL-MOSIR POL 16. 18. 17. 51
19. 35.  KONECKA Wiktoria POL-BLYSKD POL 20. 20. 15. 55
20. 38.  RADZIKOWSKA Nikola POL-BLYSKD POL 19. 19. 19. 57
21. 37.  MARKOWSKA Weronika POL-BLYSKD POL 21. 21. 20. 62
22. 36.  LEBIODA Weronika POL-BLYSKD POL 21. 22. 21. 64
81.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 102.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1. 1. 2. 89 4
2. 104.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2. 3. 1. 68 6
3. 101.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 7. 2. 5. 28 14
4. 61.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 5. 6. 3. 18 14
5. 154.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 4. 5. 4. 16 13
6. 26.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 3. 15. 14. 13 32
7. 103.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 6. 4. 14. 8 24
8. 31.  BUKSAR Marian SVK SVK 9. 7. 6. 22
9. 144.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 8. 8. 7. 23
10. 25.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 10. 10. 8. 28
11. 100.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 12. 9. 10. 31
12. 105.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 11. 12. 9. 32
13. 43.  JANICKI Sebastian POL-BLYSKD POL 15. 11. 11. 37
14. 145.  STOSIK Jan POL-ORZEL POL 13. 13. 13. 39
15. 44.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 14. 14. 12. 40
99.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL