Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 21    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:48.667  
2 (1) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:48.815  
3 (7) 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:54.980  
4 (4) 60.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 2:06.927  
5 (2) 174.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 2:10.720  
6 (3) 58.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2:20.767  
7 (6) 218.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 2:33.494  
RACE: 22    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:54.746  
2 (1) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:55.210  
3 (2) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:55.340  
4 (7) 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:58.735  
5 (4) 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:59.693  
6 (5) 202.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:59.872  
7 (6) 133.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 2:13.345  
RACE: 23    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:53.397  
2 (2) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:55.048  
3 (5) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:56.124  
4 (4) 143.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:56.383  
5 (1) 175.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 2:01.802  
6 (7) 42.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL NO TIME finished
- (6) 200.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL PEN. no start
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  1000 m
RACE: 29    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:48.354  
2 (1) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:49.714  
3 (7) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:49.969  
4 (2) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:50.011  
5 (6) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:52.939  
6 (5) 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 2:10.698  
7 (4) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 2:53.213  
 
2. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  500 m
RACE: 56    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 54.101
2 (2) 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 56.371
3 (5) 143.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 56.645
4 (3) 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:14.398  
- (4) 218.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL PEN. no start
RACE: 57    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 51.027
2 (4) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 51.835
3 (1) 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 53.344
4 (3) 175.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 56.082
5 (5) 58.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:01.925  
RACE: 58    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 50.278
2 (3) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 53.285
3 (1) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 54.279
4 (5) 174.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:01.512  
5 (4) 133.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 1:04.745  
RACE: 59    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 52.676
2 (3) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 52.892
3 (4) 202.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 56.504
4 (2) 60.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 59.132
5 (5) 42.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:05.259  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 68    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 49.784
2 (3) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 53.791
3 (5) 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 57.320
4 (4) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:00.465   advanced
- (2) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL PEN. impeding
RACE: 69    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 49.285
2 (2) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 52.370
3 (4) 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 53.417
4 (5) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 53.916
5 (3) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:04.567  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 74    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 48.663
2 (3) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 52.021
3 (5) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 52.030
4 (4) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 53.091
5 (2) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:22.227  
 
3. Distance 
JUNIOR D BOYS  SERIE  777 m
RACE: 160    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:25.743  
2 (3) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:26.197  
3 (2) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:26.220  
4 (5) 174.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 1:40.572  
- (4) 133.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL PEN. no start
RACE: 161    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:31.048  
2 (4) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:31.171  
3 (2) 143.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 1:32.098  
4 (1) 175.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 1:33.656  
5 (3) 218.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 1:47.348  
RACE: 162    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:25.722  
2 (4) 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:26.925  
3 (3) 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:27.189  
4 (2) 60.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 1:35.075  
5 (1) 42.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 1:46.674  
RACE: 163    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:24.600  
2 (2) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:26.640  
3 (5) 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 1:28.989  
4 (4) 202.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 1:29.447  
5 (3) 58.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:32.783  
 
JUNIOR D BOYS  PÓŁFINAŁY  777 m
RACE: 172    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:22.891  
2 (1) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:23.440  
3 (2) 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:24.126  
4 (5) 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1:25.472  
5 (3) 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:28.697  
RACE: 173    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:22.215  
2 (1) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:22.846  
3 (3) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:23.353  
4 (4) 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 1:23.422  
5 (5) 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 1:25.527  
 
JUNIOR D BOYS  FINAŁ  777 m
RACE: 178    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 1:21.522  
2 (1) 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1:21.667  
3 (2) 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 1:22.268  
4 (5) 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:22.381  
5 (4) 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 1:23.295  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 203.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 1. 1. 2. 89 4
2. 204.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 7. 5. 1. 41 13
3. 134.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 4. 2. 4. 37 10
4. 142.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 2. 10. 3. 34 15
5. 57.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 3. 3. 8. 26 14
6. 153.  SOLTAU Oskar POL-STOCZ POL 8. 4. 7. 8 19
7. 217.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 5. 9. 6. 5 20
8. 59.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 9. 8. 5. 5 22
9. 201.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 6. 16. 9. 3 31
10. 50.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 11. 7. 10. 28
11. 173.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 13. 6. 11. 30
12. 143.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 10. 12. 12. 34
13. 202.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 16. 11. 13. 40
14. 60.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 12. 14. 15. 41
15. 175.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 14. 13. 14. 41
16. 174.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 15. 15. 16. 46
17. 58.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 17. 17. 17. 51
18. 42.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 18. 19. 18. 55
19. 133.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 19. 18. 20. 57
20. 218.  WOJNO Paweł POL-WMKS POL 20. 20. 19. 59
200.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL