Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 1    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 58.261
2 (2) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 1:00.492  
3 (4) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 1:00.822  
4 (1) 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 1:05.882  
5 (3) 124.  HALEWSKA Lili POL-ORL POL 1:07.905  
6 (5) 170.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 1:10.687  
7 (7) 73.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 1:11.361  
RACE: 2    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 58.177
2 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 59.640
3 (5) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 59.785
4 (7) 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 1:01.792  
5 (2) 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 1:09.446  
6 (6) 72.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 1:11.925  
7 (3) 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 1:35.393  
RACE: 3    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 54.046
2 (2) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 1:00.719  
3 (7) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 1:01.743  
4 (6) 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 1:02.037  
5 (5) 74.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 1:17.338  
6 (3) 110.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 1:39.247  
- (1) 55.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL PEN. impeding
RACE: 4    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 56.581
2 (5) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 56.748
3 (4) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 57.155
4 (1) 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 1:04.958  
5 (2) 150.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 1:09.496  
- (6) 18.  RACZKOWSKA Karolina POL-AZSO POL PEN. no finish
RACE: 5    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 58.985
2 (3) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 59.443
3 (2) 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 1:02.623  
4 (1) 215.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 1:06.516  
5 (5) 199.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 1:12.049  
6 (7) 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL 1:13.951  
- (4) 123.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL PEN. off track
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 14    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL NO TIME finished
2 (6) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL NO TIME finished
3 (4) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL NO TIME finished
4 (7) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL NO TIME finished adv.
5 (1) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL NO TIME finished
6 (5) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL NO TIME finished
- (3) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL PEN. no finish
RACE: 15    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 52.711
2 (2) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 53.583
3 (3) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 55.254
4 (5) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 1:01.014   advanced
5 (6) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 1:01.737  
6 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 1:03.303  
7 (7) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 1:05.349  
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 26    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 52.851
2 (3) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 54.844
3 (2) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 55.563
4 (7) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 1:00.445  
5 (6) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 1:09.796  
6 (5) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 1:22.284  
7 (4) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL NO TIME finished
- (8) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL PEN. off track
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  222 m
RACE: 31    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 25.541
2 (5) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 25.827
3 (1) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 27.922
4 (2) 150.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 30.911
5 (3) 72.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 32.077
RACE: 32    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 27.240
2 (2) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 27.335
3 (5) 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 28.050
4 (1) 73.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 31.402
5 (4) 124.  HALEWSKA Lili POL-ORL POL 31.434
6 (6) 18.  RACZKOWSKA Karolina POL-AZSO POL 35.467
RACE: 33    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 24.949
2 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 27.409
3 (2) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 28.513
4 (6) 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 31.337
5 (5) 199.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 32.077
6 (3) 74.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 32.397
RACE: 34    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 26.643
2 (4) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 27.256
3 (3) 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 27.732
4 (1) 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL 29.264
5 (5) 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 30.235
RACE: 35    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 26.989
2 (6) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 27.291
3 (4) 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 28.381
4 (5) 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 29.573
5 (3) 110.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 33.682
6 (1) 123.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL 38.948
RACE: 36    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 26.861
2 (4) 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 27.769
3 (5) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 28.029
4 (3) 170.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 31.650
5 (1) 55.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 32.260
6 (2) 215.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 32.802
 
JUNIOR E GIRLS  ĆWIERĆFINAŁY  222 m
RACE: 44    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 24.549
2 (2) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 25.898
3 (3) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 27.261
4 (5) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 29.013
5 (4) 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 29.327
RACE: 45    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 25.744
2 (3) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 27.315
3 (2) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 27.706
4 (4) 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 28.005
5 (5) 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 28.491
RACE: 46    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 26.128
2 (1) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 26.137
3 (3) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 26.319
4 (4) 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 27.545
5 (5) 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 29.971
RACE: 47    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 26.327
2 (2) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 27.089
3 (4) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 27.290
4 (3) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 27.712
- (5) 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL PEN. no start
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  222 m
RACE: 62    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 25.032
2 (2) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 26.247
3 (3) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 26.454
4 (5) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 26.473
5 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 28.675
RACE: 63    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 25.732
2 (2) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 25.760
3 (5) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 27.092
4 (4) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 37.035
5 (3) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 42.318
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  222 m
RACE: 71    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 24.617
2 (2) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 25.510
3 (3) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 25.533
4 (4) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 25.598
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  333 m
RACE: 75    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 37.015
2 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 40.679
3 (3) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 40.967
4 (5) 215.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 45.317
5 (1) 170.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 46.542
RACE: 76    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 38.414
2 (3) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 39.136
3 (1) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 41.780
4 (2) 199.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL NO TIME finished
- (5) 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL PEN. no finish
RACE: 77    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 39.444
2 (4) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 40.525
3 (3) 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 42.334
4 (5) 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 45.369
5 (6) 74.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 49.300
6 (1) 110.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 1:02.914  
RACE: 78    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 39.655
2 (4) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 39.739
3 (2) 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 42.209
4 (5) 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 43.913
5 (1) 150.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 46.452
6 (6) 55.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 47.685
RACE: 79    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 39.101
2 (2) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 39.429
3 (6) 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 42.220
4 (1) 124.  HALEWSKA Lili POL-ORL POL 45.924
5 (4) 18.  RACZKOWSKA Karolina POL-AZSO POL 53.459
- (3) 72.  GRODZKA Maja POL-JUV POL PEN. equipment
RACE: 80    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 38.805
2 (1) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 38.964
3 (3) 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 39.852
4 (6) 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 45.131
5 (2) 73.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 46.014
6 (5) 123.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL 59.299
 
JUNIOR E GIRLS  ĆWIERĆFINAŁY  333 m
RACE: 148    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 38.286
2 (1) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 38.510
3 (4) 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 40.954
4 (3) 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 41.273
5 (5) 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 44.301
RACE: 149    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 37.777
2 (3) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 38.992
3 (4) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 39.713
4 (5) 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 44.733
- (2) 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL PEN. no finish
RACE: 150    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 37.239
2 (2) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 38.800
3 (3) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 39.335
4 (4) 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 41.632
5 (5) 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 42.039
RACE: 151    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 35.476
2 (3) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 40.255
3 (4) 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 41.109
4 (5) 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 43.658
5 (2) 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 50.296
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁY  333 m
RACE: 166    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 37.806
2 (1) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 37.912
3 (3) 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 38.380
4 (5) 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 40.324
5 (4) 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 40.743
RACE: 167    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 35.975
2 (3) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 37.892
3 (2) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 38.020
4 (4) 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 40.876
- (5) 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL PEN. no start
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  333 m
RACE: 175    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 35.829
2 (3) 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 37.013
3 (4) 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 37.051
4 (2) 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 48.361
5 (5) 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 1:07.597  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 127.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 125.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 2. 2. 3. 55 7
3. 5.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 9. 3. 4. 21 16
4. 172.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 11. 8. 2. 21 21
5. 197.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 3. 9. 5. 18 17
6. 48.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 6. 4. 20. 11 30
7. 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 4. 12. 11. 8 27
8. 4.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 5. 5. 10. 5 20
9. 196.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 7. 11. 8. 2 26
10. 168.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 14. 7. 6. 27
11. 56.  WAWER Julia POL-GIZ POL 12. 10. 7. 29
12. 169.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 8. 6. 17. 31
13. 198.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 10. 14. 9. 33
14. 195.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 16. 13. 12. 41
15. 3.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 13. 16. 14. 43
16. 6.  RUDNICKA Lena POL-ASRNC POL 15. 15. 13. 43
17. 54.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 19. 18. 16. 53
18. 126.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 18. 19. 18. 55
19. 171.  OSIPOWICZ Gabriela POL-UKSJB POL 17. 17. 22. 56
20. 128.  SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL 22. 25. 19. 66
21. 167.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 31. 22. 15. 68
22. 124.  HALEWSKA Lili POL-ORL POL 21. 26. 23. 70
23. 150.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 23. 21. 26. 70
24. 215.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 20. 32. 21. 73
25. 199.  SZTABIŃSKA Gaja POL-UKSSB POL 24. 27. 24. 75
26. 170.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 26. 24. 27. 77
27. 73.  LEWKOWICZ Hanna POL-JUV POL 30. 23. 25. 78
28. 16.  COPIK Maja POL-AZSO POL 28. 20. 33. 81
29. 74.  MANACHES Dominika POL-JUV POL 25. 31. 28. 84
30. 72.  GRODZKA Maja POL-JUV POL 27. 27. 33. 87
31. 110.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 29. 30. 32. 91
32. 55.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 32. 29. 30. 91
33. 18.  RACZKOWSKA Karolina POL-AZSO POL 32. 33. 29. 94
34. 123.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL 32. 34. 31. 97