Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1500 m
RACE: 88    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:59.393  
2 (1) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 2:59.747  
3 (6) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 2:59.859  
4 (3) 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 3:08.670  
5 (2) 136.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 3:19.826  
6 (4) 34.  LESZKIEWICZ Michalina POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 89    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:56.150  
2 (1) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:56.362  
3 (3) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 2:56.430  
4 (4) 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 3:00.473  
5 (6) 117.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 3:17.560  
- (5) 64.  GRYGORUK Magda POL-JUV POL PEN. no start
RACE: 90    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3:10.785  
2 (1) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 3:10.894  
3 (5) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 3:13.559  
4 (3) 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 3:15.655  
5 (6) 1.  TOMCZAK Alicja POL-ASRNC POL 3:35.538  
6 (2) 32.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 91    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:49.220  
2 (5) 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 2:49.363  
3 (3) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:50.687  
4 (2) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 3:01.690  
5 (7) 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 3:14.557  
6 (1) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 3:16.729  
7 (4) 33.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 3:38.542  
RACE: 92    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:58.733  
2 (4) 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 3:03.627  
3 (1) 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 3:14.831  
4 (2) 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 3:15.645  
5 (6) 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 3:22.076  
6 (5) 70.  SUJETA Maria POL-JUV POL 3:32.565  
7 (7) 210.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 3:44.157  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1500 m
RACE: 101    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2:40.909  
2 (6) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:44.347  
3 (3) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:44.758  
4 (2) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:48.232  
5 (7) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 2:49.218  
6 (4) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:54.494  
- (1) 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL PEN. no finish
RACE: 102    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:59.633  
2 (3) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3:00.361  
3 (4) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:01.146  
4 (2) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 3:01.301  
5 (6) 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 3:02.352  
6 (5) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 3:03.695  
7 (7) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 3:04.973  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1500 m
RACE: 109    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 3:02.979  
2 (5) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:03.437  
3 (6) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3:05.670  
4 (4) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3:05.926  
5 (7) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 3:05.972  
6 (2) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 3:10.590  
7 (3) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3:25.589  
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 113    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 49.388
2 (4) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 49.504
3 (5) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 54.777
4 (1) 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 58.056
5 (2) 117.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 1:01.319  
RACE: 114    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.911
2 (2) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 49.770
3 (5) 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 1:00.228  
4 (4) 1.  TOMCZAK Alicja POL-ASRNC POL 1:06.567  
- (1) 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL PEN. no start
RACE: 115    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 51.118
2 (4) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 51.298
3 (5) 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 55.504
4 (2) 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 55.788
5 (3) 32.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 116    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 51.401
2 (1) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 53.295
3 (3) 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 53.493
4 (4) 136.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 59.666
5 (5) 34.  LESZKIEWICZ Michalina POL-BLYSKD POL 1:23.410  
RACE: 117    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 50.372
2 (4) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 51.317
3 (5) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 51.623
4 (6) 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 56.604
5 (2) 33.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 1:07.169  
6 (1) 210.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 1:07.335  
RACE: 118    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 50.590
2 (4) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 51.384
3 (5) 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 1:00.159  
4 (1) 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 1:06.614  
5 (2) 70.  SUJETA Maria POL-JUV POL NO TIME finished
 
JUNIOR C GIRLS  ĆWIERĆFINAŁY  500 m
RACE: 124    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 49.044
2 (2) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 50.571
3 (3) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 52.912
4 (4) 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 55.194
5 (5) 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 58.230
RACE: 125    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 49.203
2 (2) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 49.260
3 (3) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 49.928
4 (4) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 53.504
5 (5) 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 1:01.094  
RACE: 126    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 51.091
2 (3) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 51.486
3 (2) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 51.606
4 (4) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 53.037
5 (5) 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 1:01.223  
RACE: 127    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 51.243
2 (3) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 51.397
3 (4) 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 55.595
4 (5) 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 57.015
5 (1) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL NO TIME finished
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  500 m
RACE: 138    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 48.425
2 (2) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 50.667
3 (3) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 50.731
4 (5) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 51.398
5 (4) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 51.429
RACE: 139    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 48.798
2 (1) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 49.057
3 (5) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 51.742
4 (3) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:13.185  
- (4) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL PEN. impeding
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 145    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 47.733
2 (2) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 47.812
3 (3) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 48.057
- (4) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL PEN. no finish
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 179    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:02.389  
2 (5) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 2:02.536  
3 (1) 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 2:05.863  
4 (4) 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 2:10.398  
5 (2) 34.  LESZKIEWICZ Michalina POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 180    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:05.404  
2 (1) 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 2:05.500  
3 (2) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 2:05.766  
4 (3) 70.  SUJETA Maria POL-JUV POL 2:16.000  
- (5) 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL PEN. no start
RACE: 181    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 2:00.423  
2 (1) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 2:00.527  
3 (6) 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 2:01.976  
4 (4) 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 2:05.237  
5 (3) 210.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 2:21.490  
6 (5) 32.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL NO TIME finished
RACE: 182    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:54.651  
2 (2) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:55.727  
3 (4) 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 1:59.095  
4 (1) 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 2:04.769  
5 (3) 117.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 2:07.211  
RACE: 183    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:54.771  
2 (1) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:54.856  
3 (2) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:55.203  
4 (4) 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 2:00.537  
5 (5) 33.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 2:20.633  
RACE: 184    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:55.959  
2 (5) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:59.245  
3 (2) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:59.343  
4 (4) 136.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 2:06.545  
5 (3) 1.  TOMCZAK Alicja POL-ASRNC POL 2:18.872  
 
JUNIOR C GIRLS  ĆWIERĆFINAŁY  1000 m
RACE: 190    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:42.545  
2 (1) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:45.139  
3 (4) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:45.266  
4 (3) 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 1:54.743  
5 (5) 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 1:59.892  
RACE: 191    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:48.132  
2 (1) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:48.249  
3 (2) 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 1:48.259  
4 (5) 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 1:48.993  
5 (4) 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 2:06.034  
RACE: 192    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:55.397  
2 (1) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:55.644  
3 (5) 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 2:00.869  
4 (2) 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 2:01.559  
- (3) 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL PEN. impeding
RACE: 193    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 1:46.026  
2 (4) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:46.436  
3 (2) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:46.679  
4 (3) 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 1:55.030  
5 (5) 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 1:57.823  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 204    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:44.926  
2 (3) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:46.409  
3 (1) 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:49.413  
4 (4) 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2:21.457  
- (2) 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK PEN. impeding
RACE: 205    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:48.267  
2 (4) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:49.999  
3 (2) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:50.713   advanced
4 (5) 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:52.618  
- (3) 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL PEN. impeding
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 211    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:55.290  
2 (1) 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:55.655  
3 (4) 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:58.060  
4 (2) 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 1:58.582  
5 (5) 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:58.652  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 30.01. - 31.01.2021


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 119.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 67.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 3. 2. 55 7
3. 135.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 4. 5. 3. 21 12
4. 27.  TOKAROVA Tamara SVK SVK 26. 2. 9. 21 37
5. 116.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 5. 8. 4. 13 17
6. 63.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 3. 10. 10. 13 23
7. 52.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 7. 7. 5. 7 19
8. 65.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 11. 4. 20. 5 35
9. 14.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 6. 6. 6. 3 18
10. 137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 8. 11. 7. 26
11. 118.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 10. 13. 14. 37
12. 51.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 12. 14. 11. 37
13. 62.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 13. 17. 8. 38
14. 66.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 17. 9. 13. 39
15. 68.  POLAK Izabela POL-JUV POL 18. 12. 16. 46
16. 71.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 15. 20. 12. 47
17. 146.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 9. 24. 17. 50
18. 69.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 20. 15. 15. 50
19. 209.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 16. 21. 18. 55
20. 47.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 19. 16. 21. 56
21. 208.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 21. 18. 23. 62
22. 106.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 24. 19. 19. 62
23. 136.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 23. 22. 22. 67
24. 117.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 22. 25. 25. 72
25. 1.  TOMCZAK Alicja POL-ASRNC POL 25. 23. 26. 74
26. 46.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 14. 31. 31. 76
27. 70.  SUJETA Maria POL-JUV POL 27. 28. 24. 79
28. 33.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 30. 26. 27. 83
29. 34.  LESZKIEWICZ Michalina POL-BLYSKD POL 28. 27. 29. 84
30. 32.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL 28. 28. 30. 86
31. 210.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 31. 30. 28. 89
64.  GRYGORUK Magda POL-JUV POL