Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz. , POL, 12.01. - 13.01.2019


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
1. DZIEŃ 12 stycznia 2019
08:00 Rozjazdy Juniorki E
08:10 Rozjazdy Juniorki D
08:20 Rozjazdy Juniorzy D
08:30 Rozjazdy Juniorzy E
08:40 Czyszczenie Lodu
09:00 1 - 5 Juniorki E 500 m 5 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
6 - 10 Juniorki D 1000 m 5 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
11 - 15 Juniorzy D 1000 m 5 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
16 - 17 Juniorki E 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2, 3 Results available
18 - 20 Juniorzy E 500 m 3 x SERIE 1, 2 Results available
21 - 22 Juniorki D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2, 3 Results available
23 - 24 Juniorzy D 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2, 3 Results available
Czyszczenie Lodu
25 Juniorki E 500 m 1 x FINAŁ Results available
26 Juniorzy E 500 m 1 x FINAŁ Results available
27 Juniorki D 1000 m 1 x FINAŁ Results available
28 Juniorzy D 1000 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie Lodu
29 - 34 Juniorki D 500 m 6 x SERIE 1, 2, 3 + 2xFS-4P Results available
Czyszczenie Lodu
35 - 39 Juniorki E 222 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
40 - 43 Juniorzy E 222 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
44 - 47 Juniorki D 500 m 4 x ĆWIERĆFINAŁ 1, 2 + 2xFS-3P Results available
48 - 52 Juniorzy D 500 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
Czyszczenie Lodu
53 - 54 Juniorki E 222 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
55 - 56 Juniorzy E 222 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
57 - 58 Juniorki D 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
59 - 60 Juniorzy D 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
Czyszczenie Lodu
61 Juniorki E 222 m 1 x FINAŁ Results available
62 Juniorzy E 222 m 1 x FINAŁ Results available
63 Juniorki D 500 m 1 x FINAŁ Results available
64 Juniorzy D 500 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie Lodu
65 - 69 Juniorki E 333 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
70 - 75 Juniorki D 777 m 6 x SERIE 1, 2, 3 + 2xFS-4P Results available
----
14:15 Rozjazdy Juniorki C
14:25 Rozjazdy Kobiety
14:35 Rozjazdy Mężczyźni
14:45 Rozjazdy Juniorzy C
14:55 Czyszczenie Lodu
15:10 76 - 79 Juniorki C 1500 m 4 x SERIE 1, 2, 3 Results available
Czyszczenie Lodu
80 - 81 Juniorzy C 1500 m 2 x SERIE 1, 2, 3 + 1xFS-4P Results available
82 - 83 Juniorki C 1500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2, 3 + 1xFS-4P Results available
84 - 86 Kobiety 1500 m 3 x SERIE 1, 2 + 1xFS-3P Results available
87 - 89 Mężczyźni 1500 m 3 x SERIE 1, 2 + 1xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
90 Juniorzy C 1500 m 1 x FINAŁ Results available
91 Juniorki C 1500 m 1 x FINAŁ Results available
92 Kobiety 1500 m 1 x FINAŁ Results available
93 Mężczyźni 1500 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie Lodu
94 - 98 Juniorki C 500 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
99 - 102 Mężczyźni 500 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
103 - 106 Kobiety 500 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
107 - 108 Juniorzy C 500 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
109 - 110 Juniorki C 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
111 - 112 Kobiety 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
113 - 114 Mężczyźni 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
Czyszczenie Lodu
115 Juniorzy C 500 m 1 x FINAŁ Results available
116 Juniorki C 500 m 1 x FINAŁ Results available
117 Kobiety 500 m 1 x FINAŁ Results available
118 Mężczyźni 500 m 1 x FINAŁ Results available
19:00 Koniec pierwszego dnia
----
2. DZIEŃ 13 stycznia 2019
08:00 Rozjazdy Juniorki E
08:10 Rozjazdy Juniorzy E
08:20 Rozjazdy Juniorki D
08:30 Rozjazdy Juniorzy D
08:40 Czyszczenie Lodu
09:00 119 - 122 Juniorzy E 333 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
123 - 126 Juniorki D 777 m 4 x ĆWIERĆFINAŁ 1, 2 + 2xFS-3P Results available
127 - 131 Juniorzy D 777 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
Czyszczenie Lodu
132 - 133 Juniorki E 333 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
134 - 135 Juniorzy E 333 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
136 - 137 Juniorki D 777 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
138 - 139 Juniorzy D 777 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
140 Juniorki E 333 m 1 x FINAŁ Results available
141 Juniorzy E 333 m 1 x FINAŁ Results available
142 Juniorki D 777 m 1 x FINAŁ Results available
143 Juniorzy D 777 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie Lodu
11:00 Rozjazdy Juniorki C
11:10 Rozjazdy Juniorzy C
11:20 Rozjazdy Kobiety
11:30 Rozjazdy Mężczyźni
11:40 Czyszczenie Lodu
12:00 144 - 148 Juniorki C 1000 m 5 x SERIE 1, 2 Results available
149 - 152 Kobiety 1000 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
153 - 156 Mężczyźni 1000 m 4 x SERIE 1, 2 + 2xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
157 - 158 Juniorki C 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
159 - 160 Juniorzy C 1000 m 2 x SERIE 1, 2 + 1xFS-3P Results available
161 - 162 Kobiety 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
163 - 164 Mężczyźni 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 + 1xFS-3P Results available
Czyszczenie Lodu
165 Juniorzy C 1000 m 1 x FINAŁ Results available
166 Juniorki C 1000 m 1 x FINAŁ Results available
167 Kobiety 1000 m 1 x FINAŁ Results available
168 Mężczyźni 1000 m 1 x FINAŁ Results available
14:10 Koniec drugiego dnia