Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 129.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 68 2
2. 130.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 2. 2. 42 4
3. 178.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 4. 3. 21 7
4. 48.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3. 22. 13 25
5. 177.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 7. 4. 8 11
6. 136.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 5. 9. 5 14
7. 176.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 6. 5. 3 11
8. 135.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 9. 7. 16
9. 170.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 12. 6. 18
10. 175.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 10. 10. 20
11. 173.  JARMOC Gabriela POL-UKSJB POL 13. 8. 21
12. 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 8. 16. 24
13. 179.  SZYMCZUK Emilia POL-UKSJB POL 11. 14. 25
14. 125.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 16. 11. 27
15. 207.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 15. 13. 28
16. 197.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 17. 12. 29
17. 195.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 14. 17. 31
18. 198.  PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL 18. 18. 36
19. 171.  GIERSBERG Oliwia POL-UKSJB POL 24. 15. 39
20. 214.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 21. 19. 40
21. 213.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 20. 23. 43
22. 174.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 23. 21. 44
23. 160.  STACHURSKA Maja POL-UKSGIZ POL 25. 20. 45
24. 212.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 22. 27. 49
25. 169.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 19. 32. 51
26. 196.  GROCHOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 26. 25. 51
27. 149.  SMOLAREK Maria POL-PIROPO POL 27. 26. 53
28. 211.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 32. 24. 56
29. 46.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 29. 29. 58
30. 172.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 31. 28. 59
31. 45.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 28. 31. 59
32. 47.  WAWER Julia POL-GIZ POL 30. 30. 60
137.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 1. 1. 68 2
2. 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 3. 2. 34 5
3. 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 2. 4. 29 6
4. 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 4. 3. 21 7
5. 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 5. 5. 5 10
6. 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 6. 6. 12
7. 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 8. 7. 15
8. 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 7. 10. 17
9. 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 12. 8. 20
10. 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 11. 9. 20
11. 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 9. 11. 20
12. 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 13. 14. 27
13. 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 14. 15. 29
14. 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 20. 12. 32
15. 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 16. 17. 33
16. 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 10. 25. 35
17. 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 22. 13. 35
18. 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 15. 21. 36
19. 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 21. 16. 37
20. 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 17. 20. 37
21. 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 18. 19. 37
22. 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 19. 23. 42
23. 189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 25. 18. 43
24. 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 23. 22. 45



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 4.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1. 2. 55 3
2. 191.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 4. 1. 42 5
3. 134.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 2. 7. 21 9
4. 132.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 5. 3. 18 8
5. 124.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 3. 33. 13 36
6. 76.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 13. 4. 8 17
7. 72.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 6. 8. 3 14
8. 123.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 7. 33. 2 40
9. 163.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 9. 6. 15
10. 78.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 11. 5. 16
11. 44.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 8. 13. 21
12. 75.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 14. 9. 23
13. 128.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 10. 14. 24
14. 73.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 15. 12. 27
15. 193.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 17. 11. 28
16. 74.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 20. 10. 30
17. 165.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 16. 15. 31
18. 166.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 18. 17. 35
19. 77.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 12. 24. 36
20. 162.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 19. 19. 38
21. 190.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 21. 21. 42
22. 164.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 27. 16. 43
23. 36.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 25. 18. 43
24. 133.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 22. 22. 44
25. 37.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 26. 23. 49
26. 194.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL 30. 20. 50
27. 43.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 23. 27. 50
28. 168.  WORONIEWSKA Maria POL-UKSJB POL 24. 26. 50
29. 192.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 28. 25. 53
30. 167.  POLAK Izabela POL-UKSJB POL 29. 28. 57
31. 210.  GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL 31. 29. 60
32. 209.  BANACH Urszula POL-WMKS POL 32. 33. 65



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 154.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1. 1. 68 2
2. 9.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 2. 2. 42 4
3. 183.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-UKSJB POL 3. 4. 21 7
4. 102.  WASZKIEWICZ Karol POL-JUV POL 4. 3. 21 7
5. 201.  KUROWSKI Oskar POL-UKSSB POL 5. 6. 5 11
6. 181.  GRODZKI Wojciech POL-UKSJB POL 6. 5. 3 11
7. 199.  DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL 7. 12. 2 19
8. 101.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-JUV POL 8. 8. 16
9. 185.  SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-UKSJB POL 9. 9. 18
10. 180.  BIELAWIEC Bartosz POL-UKSJB POL 12. 7. 19
11. 182.  KARWOWSKI Kornel POL-UKSJB POL 10. 10. 20
12. 200.  KONIECKI Hubert POL-UKSSB POL 13. 11. 24
13. 51.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 11. 14. 25
14. 184.  POPŁAWSKI Oskar POL-UKSJB POL 17. 13. 30
15. 158.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL 15. 15. 30
16. 157.  DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL 16. 16. 32
17. 30.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 14. 19. 33
18. 50.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 19. 17. 36



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 3.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 2. 1. 1. 123 5
2. 63.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 1. 2. 2. 97 7
3. 60.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 4. 3. 14. 4. 29 25
4. 61.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL 3. 5. 5. 6. 26 19
5. 161.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 15. 15. 3. 3. 26 36
6. 67.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 9. 4. 4. 8. 17 25
7. 120.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 5. 19. 11. 5. 10 40
8. 121.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 6. 28. 6. 7. 8 47
9. 151.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 7. 9. 7. 10. 3 33
10. 57.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 25. 6. 10. 13. 3 54
11. 68.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 12. 8. 8. 11. 2 39
12. 69.  WAWRZOS Wiktoria POL-JUV POL 20. 7. 16. 12. 2 55
13. 1.  MICHALSKA Julia POL-AZSO POL 8. 16. 12. 9. 1 45
14. 119.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 11. 10. 9. 14. 44
15. 62.  SMALAK Julia POL-JUV POL 13. 11. 15. 16. 55
16. 56.  BRZESKA Milena POL-JUV POL 18. 12. 19. 17. 66
17. 42.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 16. 17. 17. 18. 68
18. 59.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 10. 33. 13. 15. 71
19. 150.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 19. 13. 28. 19. 79
20. 66.  SZUMSKA Sara POL-JUV POL 14. 23. 24. 19. 80
21. 58.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL 21. 18. 22. 19. 80
22. 71.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL 16. 20. 29. 19. 84
23. 70.  ZALESKA Dominika POL-JUV POL 22. 24. 20. 19. 85
24. 2.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 23. 25. 26. 19. 93
25. 34.  RĘKAS Marta POL-BLYSKT POL 29. 29. 18. 19. 95
26. 152.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 27. 27. 23. 19. 96
27. 35.  TEJER Martyna POL-BLYSKT POL 26. 26. 25. 19. 96
28. 65.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 30. 14. 37. 19. 100
29. 64.  SZEMBROWSKA Wiktoria POL-JUV POL 24. 22. 37. 19. 102
30. 15.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 32. 21. 31. 19. 103
31. 19.  PERZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 32. 32. 21. 19. 104
32. 122.  MILLER Julia POL-MOSIR POL 28. 30. 27. 19. 104
33. 16.  KONECKA Wiktoria POL-BLYSKD POL 31. 31. 30. 19. 111
34. 14.  DZIEDZIC Maria POL-BLYSKD POL 32. 33. 32. 19. 116
35. 18.  PAŁCZYŃSKA Malwina POL-BLYSKD POL 32. 36. 32. 19. 119
36. 17.  KOSIOREK Aleksandra POL-BLYSKD POL 32. 33. 37. 19. 121



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 87.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1. 1. 1. 1. 136 4
2. 141.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 7. 2. 2. 4. 52 15
3. 94.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 2. 3. 4. 8. 43 17
4. 96.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 3. 4. 31. 2. 42 40
5. 91.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 12. 8. 3. 3. 27 26
6. 49.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 5. 5. 5. 5. 20 20
7. 98.  SIEKIERKO Adrian POL-JUV POL 4. 9. 9. 7. 10 29
8. 97.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 9. 7. 6. 6. 8 28
9. 100.  SULIMA Jakub POL-JUV POL 6. 13. 7. 9. 4 35
10. 88.  CABAN Jakub POL-JUV POL 17. 6. 17. 19. 3 59
11. 142.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 8. 14. 18. 10. 1 50
12. 89.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 15. 16. 8. 11. 1 50
13. 153.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 11. 15. 10. 14. 50
14. 39.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 19. 11. 11. 13. 54
15. 95.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 10. 17. 13. 15. 55
16. 90.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 21. 12. 15. 17. 65
17. 143.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 22. 10. 19. 18. 69
18. 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 20. 19. 14. 16. 69
19. 99.  SMALAK Michał POL-JUV POL 14. 28. 12. 19. 73
20. 92.  JABŁOŃSKI Wiktor POL-JUV POL 16. 24. 16. 19. 75
21. 25.  PAJĄK Bartosz POL-BLYSKD POL 23. 18. 23. 19. 83
22. 40.  KOSTRZEWA Kamil POL-BLYSKT POL 18. 26. 21. 19. 84
23. 29.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 24. 21. 20. 19. 84
24. 22.  JANASZ Kacper POL-BLYSKD POL 26. 20. 22. 19. 87
25. 28.  WINIARSKI Patryk POL-BLYSKD POL 25. 22. 24. 19. 90
26. 93.  KODA Mateusz POL-JUV POL 13. 31. 31. 19. 94
27. 24.  MROCZKOWSKI Wiktor POL-BLYSKD POL 27. 25. 26. 19. 97
28. 27.  SIATKOWSKI Paweł POL-BLYSKD POL 29. 23. 27. 19. 98
29. 26.  PAWŁOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 29. 27. 24. 19. 99
30. 23.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 28. 31. 27. 19. 105



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


SENIOR & JUN A LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 85.  MALISZEWSKA Natalia POL-JUV POL 3. 1. 1. 81 5
2. 7.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1. 4. 2. 63 7
3. 86.  MAZUR Nikola POL-JUV POL 2. 2. 3. 55 7
4. 140.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 4. 3. 4. 29 11
5. 139.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 5. 5. 5. 15 15
6. 84.  KARCZYŃSKA Kamila POL-JUV POL 6. 8. 6. 6 20
7. 20.  KUŚMIEREK Małgorzata POL-BLYSKD POL 8. 6. 7. 6 21
8. 216.  JANOWIAK Paulina POL-WMKS POL 7. 7. 10. 4 24
9. 21.  SUT Dominika POL-BLYSKD POL 9. 9. 8. 1 26



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


SENIOR & JUN A MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 117.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1. 1. 3. 81 5
2. 156.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL 5. 3. 1. 49 9
3. 13.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 6. 2. 2. 44 10
4. 118.  WANAGO Karol POL-JUV POL 2. 4. 14. 29 20
5. 116.  KORECKI Krystian POL-JUV POL 4. 6. 5. 16 15
6. 148.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 3. 8. 14. 14 25
7. 114.  KAMIEŃSKI Wojciech POL-JUV POL 7. 5. 6. 10 18
8. 147.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 9. 9. 4. 8 22
9. 219.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 8. 10. 7. 3 25
10. 115.  KILUK Rafał POL-JUV POL 10. 7. 8. 3 25
11. 31.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 11. 11. 9. 31
12. 32.  GRABOWICZ Dawid POL-BLYSKD POL 12. 12. 10. 34
13. 33.  LISIEWSKI Patryk POL-BLYSKD POL 13. 13. 11. 37



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 220.  ŻAK Wiktoria POL-JUV POL 2. 1. 2. 76 5
2. 83.  TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL 1. 4. 1. 76 6
3. 81.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 3. 2. 3. 47 8
4. 138.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 4. 3. 11. 21 18
5. 80.  KONDRAK Joanna POL-JUV POL 5. 7. 5. 10 17
6. 82.  LISOWSKA Julia POL-JUV POL 11. 5. 4. 8 20
7. 6.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 6. 8. 8. 3 22
8. 38.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 7. 9. 6. 22
9. 79.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL 9. 6. 9. 24
10. 215.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 8. 11. 7. 26



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 104.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 108.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 3. 2. 2. 55 7
3. 103.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2. 3. 3. 47 8
4. 107.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 5. 4. 4. 21 13
5. 12.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 4. 5. 6. 8 15
6. 113.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 6. 7. 5. 3 18
7. 105.  BORYS Tomasz POL-JUV POL 9. 6. 8. 23
8. 55.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL 7. 10. 7. 24
9. 110.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 10. 9. 9. 28
10. 106.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 11. 8. 10. 29
11. 109.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 8. 11. 11. 30
12. 111.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL 12. 12. 13. 37
13. 112.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 13. 13. 12. 38