Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 94    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 58.203
2 (6) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:02.793  
3 (5) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 1:03.204  
4 (3) 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 1:03.985  
5 (2) 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:06.413  
6 (1) 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 1:18.163  
RACE: 95    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 1:01.420  
2 (4) 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 1:03.210  
3 (3) 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:05.036  
4 (1) 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 1:05.074  
5 (5) 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 1:14.511  
- (6) 189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL PEN. off track
RACE: 96    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 59.553
2 (5) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 59.979
3 (1) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:01.573  
4 (6) 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 1:09.907  
5 (2) 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 1:19.999  
6 (4) 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 1:26.406  
RACE: 97    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 58.103
2 (5) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:01.499  
3 (6) 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:02.057  
4 (2) 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 1:08.682  
5 (1) 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 1:10.483  
6 (3) 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 1:15.149  
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 105    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 57.147
2 (3) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:00.250  
3 (2) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:00.266  
4 (5) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 1:02.233  
5 (4) 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1:03.034  
- (6) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL PEN. no start
RACE: 106    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 56.598
2 (2) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 58.146
3 (3) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 59.299
4 (5) 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 1:02.686  
5 (6) 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 1:08.519  
6 (4) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 1:12.876  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 110    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 55.131
2 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 55.962
3 (4) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 58.976
4 (6) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 59.817
5 (5) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 59.823
- (3) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL PEN. off track
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 166    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 25.710
2 (1) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 28.127
3 (4) 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 28.817
4 (5) 189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 31.081
- (3) 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL PEN. off track
RACE: 167    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 27.363
2 (5) 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 29.412
3 (3) 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 30.601
4 (4) 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 32.301
5 (1) 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 36.244
RACE: 168    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 27.050
2 (2) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 27.831
3 (1) 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 28.111
4 (5) 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 28.281
5 (4) 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 38.476
RACE: 169    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 27.480
2 (3) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 28.137
3 (2) 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 30.580
4 (4) 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 37.193
RACE: 170    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 27.221
2 (5) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 27.340
3 (1) 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 29.655
4 (3) 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 30.555
5 (4) 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 30.654
 
JUNIOR E BOYS  PÓŁFINAŁ  222 m
RACE: 181    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 26.452
2 (3) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 26.986
3 (2) 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 27.207
- (4) 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL PEN. penalty
- (5) 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL PEN. penalty
RACE: 182    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 25.522
2 (3) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 26.635
3 (2) 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 27.081
4 (5) 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 28.658
5 (4) 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 31.460
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 188    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 25.319
2 (4) 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 26.528
3 (3) 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 27.010
4 (2) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 27.100



Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 205.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 1. 1. 68 2
2. 204.  MAKUCH Adam POL-UKSSB POL 3. 2. 34 5
3. 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 2. 4. 29 6
4. 146.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 4. 3. 21 7
5. 41.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 5. 5. 5 10
6. 187.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 6. 6. 12
7. 145.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 8. 7. 15
8. 188.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 7. 10. 17
9. 208.  ŚWIATEK Mikołaj POL-UKSSB POL 12. 8. 20
10. 217.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 11. 9. 20
11. 131.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 9. 11. 20
12. 203.  KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL 13. 14. 27
13. 218.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 14. 15. 29
14. 159.  ŁASZEWICZ SEWERYN POL-UKSGDA POL 20. 12. 32
15. 202.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 16. 17. 33
16. 52.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 10. 25. 35
17. 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 22. 13. 35
18. 206.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 15. 21. 36
19. 53.  SOBCZAK Bartłomiej POL-GIZ POL 21. 16. 37
20. 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 17. 20. 37
21. 186.  JARMOC Jakub POL-UKSJB POL 18. 19. 37
22. 127.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 19. 23. 42
23. 189.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 25. 18. 43
24. 54.  ŻUKOWSKI Wiktor POL-GIZ POL 23. 22. 45