XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021


Heat Results

 
4. Distance 
JUNIOR B MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 126    HEAT: 1    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 22.  SIEK Bartłomiej POL-BLYSKD POL 3:41.296  
2 (1) 20.  KOWALCZYK Dawid POL-BLYSKD POL 3:52.653  
3 (3) 21.  PAWŁOWICZ Mateusz POL-BLYSKD POL 4:23.579  
RACE: 127    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 5.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2:39.667  
2 (5) 54.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2:40.789  
3 (2) 64.  STOSIK Jan POL-ORZEL POL 2:40.955  
4 (3) 25.  WYSZYŃSKI Ryszard POL-BLYSKD POL 2:57.957  
5 (4) 23.  SUT Jakub POL-BLYSKD POL 3:19.989  
6 (6) 24.  WINIARSKI Patryk POL-BLYSKD POL 3:35.654  
RACE: 128    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 55.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 2:31.757  
2 (6) 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2:32.261  
3 (1) 66.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 2:34.244  
4 (2) 53.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 2:39.617  
5 (3) 34.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 2:41.101  
6 (5) 32.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 2:56.573  



XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, QUAL(i), 13.02. - 14.02.2021


Distance Classification


JUNIOR B MEN 1500 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. A 1. 55.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 34 1 2:31.757
  2. A 2. 33.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 21 2 2:32.261
  3. A 3. 66.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 13 3 2:34.244
  4. A 4. 53.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 8 4 2:39.617
  5. A 5. 34.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 5 5 2:41.101
  6. A 6. 32.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 3 6 2:56.573
  7. B 1. 5.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 2 7 2:39.667
  8. B 2. 54.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 1 8 2:40.789
  9. B 3. 64.  STOSIK Jan POL-ORZEL POL 9 2:40.955
  10. B 4. 25.  WYSZYŃSKI Ryszard POL-BLYSKD POL 10 2:57.957
  11. B 5. 23.  SUT Jakub POL-BLYSKD POL 11 3:19.989
  12. B 6. 24.  WINIARSKI Patryk POL-BLYSKD POL 12 3:35.654
  13. C 1. 22.  SIEK Bartłomiej POL-BLYSKD POL 13 3:41.296
  14. C 2. 20.  KOWALCZYK Dawid POL-BLYSKD POL 14 3:52.653
  15. C 3. 21.  PAWŁOWICZ Mateusz POL-BLYSKD POL 15 4:23.579