Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 21 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 102. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:50.383 | ||
2 | (4) | 57. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:51.741 | ||
3 | (5) | 116. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:52.153 | ||
4 | (2) | 45. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:56.197 | ||
5 | (3) | 21. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:02.676 | ||
RACE: 22 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 20. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:59.348 | ||
2 | (6) | 44. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:00.181 | ||
3 | (3) | 100. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 2:02.161 | ||
4 | (5) | 101. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 2:03.081 | ||
5 | (2) | 76. | KOŚKO Maksymilian | POL-UKSJB | 2:03.836 | ||
6 | (4) | 56. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:09.628 | ||
RACE: 23 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 103. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 2:03.157 | ||
2 | (2) | 22. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 2:03.292 | ||
3 | (6) | 12. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 2:03.641 | ||
4 | (3) | 75. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 2:06.085 | ||
5 | (5) | 99. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 2:06.356 | ||
6 | (1) | 41. | WOJTASIK Tomasz | POL-ORZEL | 2:21.365 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 33 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 12. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:57.998 | ||
2 | (2) | 100. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:58.814 | ||
3 | (4) | 101. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 1:59.175 | ||
4 | (1) | 45. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:59.439 | ||
5 | (7) | 75. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 1:59.770 | ||
6 | (6) | 76. | KOŚKO Maksymilian | POL-UKSJB | 1:59.838 | ||
7 | (3) | 21. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 2:01.816 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 34 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 102. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 2:03.655 | ||
2 | (6) | 103. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 2:04.124 | ||
3 | (5) | 44. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:05.384 | ||
4 | (2) | 57. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 2:05.546 | ||
5 | (7) | 22. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 2:05.748 | ||
6 | (4) | 20. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:23.635 | ||
7 | (3) | 116. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:36.205 |
Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych & PP, Gdańsk, 19.03. - 20.03.2021
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 102. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 34 | 1 | 1:50.383 | |||
2. | 2. | 103. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 21 | 2 | 2:03.157 | |||
3. | 3. | 44. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 13 | 3 | 2:00.181 | |||
4. | 4. | 57. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 8 | 4 | 1:51.741 | |||
5. | 5. | 22. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 5 | 5 | 2:03.292 | |||
6. | 6. | 20. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:59.348 | |||
7. | 7. | 116. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2 | 7 | 1:52.153 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
8. | 1. | 12. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1 | 8 | 1:57.998 | |||
9. | 2. | 100. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 9 | 1:58.814 | ||||
10. | 3. | 101. | KWIATKOWSKI Patryk | POL-UKSSB | 10 | 1:59.175 | ||||
11. | 4. | 45. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 11 | 1:56.197 | ||||
12. | 5. | 75. | DE HAAN Kacper | POL-UKSJB | 12 | 1:59.770 | ||||
13. | 6. | 76. | KOŚKO Maksymilian | POL-UKSJB | 13 | 1:59.838 | ||||
14. | 7. | 21. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 14 | 2:01.816 | ||||
SERIE | ||||||||||
15. | 5. | 99. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 15 | 2:06.356 | ||||
16. | 6. | 56. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 16 | 2:09.628 | ||||
17. | 6. | 41. | WOJTASIK Tomasz | POL-ORZEL | 17 | 2:21.365 |